Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

22 hours ago, Dimitrije said:

Radnicki je u SFRJ bio prvoligas koji je, na primer, tukao Partizan na JNA 4-1 odmah nakon ulaska u 1. ligu.  Mornara se ne secam.  Da me je neko pitao, verovatnoh bi rekao neki nizerazredni  klub iz Dalmacije.

Raspad SFRJ su dočekali u Međurepubličkoj ligi.

Link to comment

Nama malo "živnula vaška" jer smo dobili TSC....raspored nam je, sad za vikend gostujemo Kragujevcu, dolazi nam Napredak, pa gostujemo na JNA...pošto su trenutno velike turbulencije unutar klubova, i svu su neki raspad, planiramo da uzmemo u naredne tri utakmice 9 bodova. Makar nas Žeks ponovo pljuvao u svojoj emisiji. Realno, možemo da uzmemo svih 9 bodova,a ?  :rolleyes::think:

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

dame i gospodo, da mi ne bi harper pričao kako mu nudim stalno istu pesmu, evo mu verovatno i najsavršenije izvedbe jedne kompozicije ikada, od vanvremeskog umetnika......3.....2....1.....stavite slušalice na uši, zažmurite......i putujte kroz vreme i prostor.....besmrtni Mark Knopfler i njegovi drugari iz DS (nije Demokratska stranka)

 

 

So 80's :dry:

Edited by Gutterball
Link to comment
34 minutes ago, Gutterball said:

So 80's :dry:

 

da.....nema efekti, nema mobilni, nema plesačice, nema dupeta i sise, nema semplovi, nema plejbek, frontmen nije prekriven tetovažama, pijan i dogiran, nema bradata žena ;).....ima samo bina, instrumenti i muzika

 

btw. Knopfler je veliki navijač Newcastla, a svaka njihova domaća tekma počinje njegovom, jednom u nizu, genijalnih i vanvremenskih stvari....."Going home"

 

 

duša me zaboli kad vidim ovo.....pun stadion, crno-bele zastave, publlika u crno-belim dresovima, Knopflerova muzika....bajka

 

a moj Partizan počinje tekme u mukloj tišni na praznom stadionu.....kažnjen, ponižen i uništen

 

i posle što sam nervozan.....pa nervozan sam jbg....eto

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
10 minutes ago, Ted said:

i posle što sam nervozan.....pa nervozan sam jbg....eto

Ma opusti se...

Mislim, ok je Knopfler, ali ne volim generalno taj "Phil Collins" zvuk muzike osamdesetih. Mnogi koje volim su mi bili baš loši u tom periodu. 
I ajde ono ostalo, ali šta fali semplovima? 

 

Sorry za offtopic, brišite ako treba... :D

  • Haha 1
Link to comment

ma opušteno, vidiš da se topik Super liga nalazi u fudbalu, a ne u organizovanom kriminalu.....ni forum nije savršen, pa nismo ni mi, forumaši :D

  • Haha 1
Link to comment
28 minutes ago, Ted said:

 

da.....nema efekti, nema mobilni, nema plesačice, nema dupeta i sise, nema semplovi, nema plejbek, frontmen nije prekriven tetovažama, pijan i dogiran, nema bradata žena ;).....ima samo bina, instrumenti i muzika

 

btw. Knopfler je veliki navijač Newcastla, a svaka njihova domaća tekma počinje njegovom, jednom u nizu, genijalnih i vanvremenskih stvari....."Going home"

 

 

duša me zaboli kad vidim ovo.....pun stadion, crno-bele zastave, publlika u crno-belim dresovima, Knopflerova muzika....bajka

 

a moj Partizan počinje tekme u mukloj tišni na praznom stadionu.....kažnjen, ponižen i uništen

 

i posle što sam nervozan.....pa nervozan sam jbg....eto

Pa kad bi njima vučić gospodario fudbalom i odredjivao ko je gde trener, da njegov klub mora da osvaja titule, koji igrač gde sme da predje, da sve pare i sponzori moraju da idu u njegov klub, igrali bi i oni u mukloj tišini.

  • Haha 1
Link to comment

Newcastle je ispadao i u championship i tamo imao pun stadion. Ne moze se to porediti sa Partizanom ciji navijaci prate sport kako vetar duva i trenutno su prisutni u Areni na EL koju im je obezbedio Vucic. 

  • +1 1
Link to comment

Kako vam ne dosadi? 

Mislim ovo beskrajno besmisleno prepucavanje

Edited by W.F.C.
  • +1 1
Link to comment

Meni dosadi pa napravim visemesecne pauze od foruma ali kad sam ovde nije mi problem da se macujem sa ovom gtr ekipicom. 

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, W.F.C. said:

Kako vam ne dosadi? 

Mislim ovo beskrajno besmisleno prepucavanje

Nije problem prepucavanje, problem je što neki baš tako i misle, kao što napišu.

🤗

Link to comment

Naravno, niko da se osvrne da je Poledica slagao kao pas o "nula" gledalaca na tribinama tj. O prodatim kartama. Ne znam koji mu je motiv bio da prospe tu laž ?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...