Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Veceras Napredak - IMT igraju u Lazarevcu :lol:

 

Sa kakvom mafijom se mi borimo za titulu jbt. Namjestili prvo kolo da ih Napedak doceka na JNA i onda u dogovoru Napredak promjenio stadion gdje ce docekivati protivnike :fantom:

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, MiddleClass said:

 

Sa kakvom mafijom se mi borimo za titulu jbt. 

:srdoc:

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, nahbar said:

Ne znam za ostalo, ali za Begovicke ti verujem

 

Ja ti ne mogu recima opisati koliko su to bile lepe i zgodne zene. 

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

Veceras Napredak - IMT igraju u Lazarevcu :lol:

 

Sa kakvom mafijom se mi borimo za titulu jbt. Namjestili prvo kolo da ih Napedak doceka na JNA i onda u dogovoru Napredak promjenio stadion gdje ce docekivati protivnike :fantom:

 

napredak ih sprdao na tviteru zbog katastrofe protiv dinama i ovi im zato zabranili da igraju na jna, ozbiljno :D

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

 

napredak ih sprdao na tviteru zbog katastrofe protiv dinama i ovi im zato zabranili da igraju na jna, ozbiljno :D

 

ozbiljno, što da ne?

 

i ja bi ih izacio istog sekunda.....plus ne bi propustio priliku da malo seirim nad nekim njihovim neuspehom

Link to comment

tesko da ce napredak tokom sezone doziveti takvu blamazu kao vi protiv kijeva

Edited by Nikodije
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

tesko da ce napredak tokom sezone doziveti takvu blamazu kao vi protiv kijeva

 

iskreno me zabole kurac za njih....mi smo u prilično velikom problemu i poslednja stvar koja ti treba u takvoj situaciji jeste da se preganjaš sa nekakvim lokalnim džiberima

 

samo pisati sve u tefter i pamtiti.....pa kad jednom stanemo na noge da ih oduvamo, ako može 10-0

  • +1 1
Link to comment

Ono nije zvanicni nalog kluba

 

 

 

29 minutes ago, Nikodije said:

 

napredak ih sprdao na tviteru zbog katastrofe protiv dinama i ovi im zato zabranili da igraju na jna, ozbiljno :D

 

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

iskreno me zabole kurac za njih....mi smo u prilično velikom problemu i poslednja stvar koja ti treba u takvoj situaciji jeste da se preganjaš sa nekakvim lokalnim džiberima

 

samo pisati sve u tefter i pamtiti.....pa kad jednom stanemo na noge da ih oduvamo, ako može 10-0

 

Fora im je bila super, u nekim boljim vremenima i vi biste se smejali. Posto ste se u medjuvremenu pretvorili u ovo u sta ste se pretvorili i mastate o nekim osvetama cak i klincima iz Krusevca koji se zajebavaju na nekakvom svom tviter nalogu jedino u cemu je Napredak pogresio je sto vam se uopste obracao da igra na JNA, jer dok ste u ovom stanju vas jednostavno treba zaobilaziti u sirokom luku i ni na kakav nacin ne komunicirati s vama osim oko onoga sto je neophodno za odrzavanje takmicenja.

  • +1 1
Link to comment

to ti je završeno.....klub ionako niko ne zarezuje, niti obraća pažnju na njega

 

ja sam samo rekao da, kada/ako stanemo na noge jednoga dana......da ne zaboravimo da se malo zajebavamo po tviteru, da šutnemo malo neko polumrtvo pseto u prolazu i da se malo nasmejemo nad tuđom nesrećom

Edited by Ted
Link to comment

+1 za harpera

 

Napredak ovde nista nije kriv jer em sto profil nije zvanicni (sto lepo na njemu pise) em ni taj nezvanicni saljivdzijski profil nije iz cista mira prozivao nego kao odgovor nekoj gtr glavudzi kako jedva ceka da im Terzic napise saopštenje. 

 

Jbg ako dobijes nekoga tako sto si gost na Jna umesto u Krusevcu, imas igraca vise i metneš u nadoknadi (sto je ucestali modus operandi Partizana u poslednje 2 godine) onda ga makar ne prozivas da ce neko da mu pise saopštenje. I onda kad neki satiricni profil poklopi budalu izbacivanje sa stadiona. 

 

Sto bi se reklo, ko sa decom spava upisan se budi. 

Edited by samo_opusteno
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

to ti je završeno.....klub ionako niko ne zarezuje, niti obraća pažnju na njega

 

ja sam samo rekao da, kada/ako stanemo na noge jednoga dana......da ne zaboravimo da se malo zajebavamo po tviteru, da šutnemo malo neko polumrtvo pseto u prolazu i da se malo nasmejemo nad tuđom nesrećom

 

Meni se reakcija uprave Partizana na tu tviter zajebanciju savrseno uklapa u sitnicavu, uskogrudu, "pojeo sam kilo musmula" atmosferu u kojoj je Srbija. Sjebao si klub kojim upravljas na sve moguce i nemoguce nacine a nasao da branis cast tog istog kluba koji si sjebao tako sto ces da siljis patku na Napretku zbog neke klinacke zajebancije s kojom taj klub ionako nema nikakve veze. Da je Zvezda u pitanju jebao bih im mater licemernu u jedno 30 redova, sigurno ih ne bih podrzavao u tom licemerju.

  • +1 1
Link to comment
Just now, harper lee said:

 

Meni se reakcija uprave Partizana na tu tviter zajebanciju savrseno uklapa u sitnicavu, uskogrudu, "pojeo sam kilo musmula" atmosferu u kojoj je Srbija. Sjebao si klub kojim upravljas na sve moguce i nemoguce nacine a nasao da branis cast tog istog kluba koji si sjebao tako sto ces da siljis patku na Napretku zbog neke klinacke zajebancije s kojom taj klub ionako nema nikakve veze. Da je Zvezda u pitanju jebao bih im mater licemernu u jedno 30 redova, sigurno ih ne bih podrzavao u tom licemerju.

 

a jbg. ja kad im jebem majku, tvoj komentar je "slušam istu pesmu godinama"......okreni, obrni, smetam ti ;)

 

ali evo, da ispadnem drug, daću ti jednu drugu pesmu da slušaš. evo i mali uvod......retko, ako ikada, čovek naiđe na savršenstvo. najčešće sumnjamo i da postoji. nema savršenog muškarca. savršene žene. savršene države. savršenog kluba ili fudbala, savršene moderacije. ali, ima savršene kompozicije. ne bih čak ni nazvao pesmom, više je umetnost u pitanju. odnosno jedno muzičko savršenstvo, vanvremensko, out of this planet. počevši od intra, koji je sam malo remek delo, sa sve saksofonom, pa preko melodije, teksta, gitare koje otvara dušu, vreme i prostor i epskog sola i završetka. nema viška, nema manjka, sve je apsolutno savršeno i na svom mestu

 

dame i gospodo, da mi ne bi harper pričao kako mu nudim stalno istu pesmu, evo mu verovatno i najsavršenije izvedbe jedne kompozicije ikada, od vanvremeskog umetnika......3.....2....1.....stavite slušalice na uši, zažmurite......i putujte kroz vreme i prostor.....besmrtni Mark Knopfler i njegovi drugari iz DS (nije Demokratska stranka)

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...