Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, samo_opusteno said:

Izbacio sa Velezom Milojev AEK. :cry: Doduse Miloje ih je preuzeo par dana pred taj dvomec ali opet je bila sramota. 

I onda primio 5-6 komada od Elfsborga. AEK se tad raspadao, nije se znalo ko pije a ko plaća.

Link to comment
39 minutes ago, Milosh76 said:

 

Ne prizeljkujem ja, nego procenjujem koliko je realno da se to desi. A potpuno sam ravnodusan da li cete uci ili ne. Moja procena je da hocete...

 

 

Ne kazem ja da ti prizeljkujes...Mi smo stalno prizeljkivali ligasko takmicenje u Evropi..A sada bih nekako da sto pre ispadnemo .

Link to comment
7 hours ago, Jesper23 said:

Feđa Duduć je jedna velika prevara od trenera, stalno kenja i morališe, to mu je forte. I u Bosni je stalno glumio Kalimera, to mu ide od ruke.

 

Posto zna kako Zvezda dobija meceve treba ga pitati zna li kako Mornar iz Bara dobija svoje. Covek zna znanje, takve uvek treba pitati da objasne.:D

  • +1 2
Link to comment

Poledica nek se napuši kurca, kad je Pavle Ilić krao pred 50k ljudi, njemu su zviždala muda da tvituje kako stoje stvari.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, harper lee said:

 

Posto zna kako Zvezda dobija meceve treba ga pitati zna li kako Mornar iz Bara dobija svoje. Covek zna znanje, takve uvek treba pitati da objasne.:D

Mornar, dozvolite,  dolazi iz moćne lige Crne Gore.

Kalio se protiv velikana Dečića iz Tuza i Otranta iz Ulcinja.

Edited by sigurnost
Link to comment

Decic je prosao jedno kolo kvalifikacja, a Mornar dva. Misaona imenica za srpske ekipe (osim sampiona) :fantom:

  • +1 2
Link to comment

Mornar i Radnički su u SFRJ bili nivo Međurepubličke lige, tkz. Treća liga.

Sad igraju neke kvalifikacije za UEFA takmičenja.

Komedija.

  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, sigurnost said:

Mornar i Radnički su u SFRJ bili nivo Međurepubličke lige, tkz. Treća liga.

Sad igraju neke kvalifikacije za UEFA takmičenja.

Komedija.

Radnicki je u SFRJ bio prvoligas koji je, na primer, tukao Partizan na JNA 4-1 odmah nakon ulaska u 1. ligu.  Mornara se ne secam.  Da me je neko pitao, verovatnoh bi rekao neki nizerazredni  klub iz Dalmacije.

Link to comment
48 minutes ago, Dimitrije said:

Radnicki je u SFRJ bio prvoligas koji je, na primer, tukao Partizan na JNA 4-1 odmah nakon ulaska u 1. ligu.  Mornara se ne secam.  Da me je neko pitao, verovatnoh bi rekao neki nizerazredni  klub iz Dalmacije.

GOŠK Jug

Link to comment
10 minutes ago, Constantin said:

GOŠK Jug

 

Uh, kakav su oni klupski restoran imali na dvadesetak koraka od Straduna. Restoran usred starog grada u Dubrovniku, cene kao u restoranu drustvene ishrane u krugu neke fabrike a klopa bozanstvena. Taj restoran je neko provalio glumcima koji su radili predstave u okviru Dubrovackih letnjih igara pa je atmosfera bila kao da sedis u nekom pozorisnom restoranu. Tamo sam video Ljubu Tadica, Borisa Dvornika, Mrguda Radovanovica, Irfana Mensura, sestre Begovic:wOOtjumpy:i... veruj mi, dalje od sestara Begovic nisam gledao.

Edited by harper lee
  • +1 5
Link to comment
15 hours ago, harper lee said:

 

Posto zna kako Zvezda dobija meceve treba ga pitati zna li kako Mornar iz Bara dobija svoje. Covek zna znanje, takve uvek treba pitati da objasne.:D

Au srao je po svima, svi su u Bosni krali sem njegovog Veleža. On je sve pošteno radio, raspao se gdje god da je došao. Klasičan demagog i mrsomud, samo alibi priče. Motiviše igrače na priču svi su protiv nas, to je kratka priča i brzo se ispriča pa ostane golo neznanje. Radnički je barem 5 puta jači od Mornara, ajde da su primili neke glupe golove, oni su u obe utakmice bili u egalu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...