Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

odustajem

 

ja ove produžetke ne bih mogao da gledam sve neko da mi plati 10€/min

  • +1 1
Link to comment

Vajb sa ove utakmice skroz kao da gledam domaću ligu. Teren, suđenje, ležanje, sveee

  • +1 1
Link to comment

Utakmica u Baru ozbiljno provocira secanje na nekadasnje derbije izmedju OFK Vrzogrnac - FK Donje Brijanje.

Link to comment

Dobro sad bar znamo da nam je liga na nivou Velsa, TNS je ovu boraniju slao kuci sa po 3 komada....

 

Da je srece pa da se fudbal u Srbiji svede na amaterski nivo i da onda lesinari prestanu da se guraju, mozda bi za 10 godina i imali nesto... Ovako nam ostaje da se uzivamo u propadanju.

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Pada nam koeficijent... 

 

Morace OFK naredne sezone to da popravlja :ph34r:

Link to comment

Veliki neuspeh Radnickog. Produzili su Dudica, publika se vratila, lepo bi im leglo to sto se dobije za prolaz. 

Sad na "krilima" ovog uspeha verovatno sledi losa sezona u ligi. Bezveze da ispadnu od ovih. 

Link to comment
11 minutes ago, harper lee said:

Kakav provokator je ovaj mali golman Radnickog.:D

 

Dobio je po usima pa je ucutao malo :D

 

 

Bravo Mornar! 

Link to comment
58 minutes ago, harper lee said:

Utakmica u Baru* ozbiljno provocira secanje na nekadasnje derbije izmedju OFK Vrzogrnac - FK Donje Brijanje**.

* Podgorica, Stadion kod Starog aerodroma

** nisu isti podsavez

:derisive:

  • Haha 1
Link to comment

Moja prognoza je da do septembra ispadaju svi srpski klubovi iz evropskih takmicenja.  Ostaje samo Zvezda jer ima garantovano ucesce u grupnoj fazi LE.  Pitanje je samo da li ce nasi klubovi uspeti da zarade koji poen vise za nacionalni koeficijent.  Do sada je poen zaradio samo Radnicki KG.  A ne bi me iznenadilo ako do Septembra na tome i ostane.  Srpski klupski fudbal je beda, kao uostalom i na nivou reprezentacije.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...