Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

pa to, znam da je bio problem sa sudijskim svlačionicama, visini neke klupe za tehničko osoblje valjda i još neke gluposti koje su dunateri uspeli da zajebu. 

 

tačno je ispao klasični radikalski tm ova gradnja. prvi stadion dubočice su koliko toliko uspeli da ispoštuju norme uefa standarda(malo zajebali oko travnate podloge i neke lako ispravljive detalje oko tv pozicija). loznicu su usrali da ne mogu da dobiju lako uefa licencu, a zaječar su uspeli da privedu kraju al da nema odgovarajuće napajanje strujom(za sada je to najveći problem) ko zna šta se sve ne podudara sa standardom potrebnim za uefa takmičenja

 

 


giphy.gif?cid=9b38fe919knjrg2v59ge02ic9n

Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

pa to, znam da je bio problem sa sudijskim svlačionicama, visini neke klupe za tehničko osoblje valjda i još neke gluposti koje su dunateri uspeli da zajebu. 

 

tačno je ispao klasični radikalski tm ova gradnja. prvi stadion dubočice su koliko toliko uspeli da ispoštuju norme uefa standarda(malo zajebali oko travnate podloge i neke lako ispravljive detalje oko tv pozicija). loznicu su usrali da ne mogu da dobiju lako uefa licencu, a zaječar su uspeli da privedu kraju al da nema odgovarajuće napajanje strujom(za sada je to najveći problem) ko zna šta se sve ne podudara sa standardom potrebnim za uefa takmičenja

 

 


giphy.gif?cid=9b38fe919knjrg2v59ge02ic9n

Pa nešto će da podzidaju™ za još par miliona eura da ultrakop uzme još neku kintu.

 

  • Haha 1
Link to comment
22 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

20 hours ago, W.F.C. said:

U Leskovcu bilo bar 1000, 1500 ljudi

 

Mislim da Poledica kenja...

 

spacer.png

  • +1 3
Link to comment
On 30. 7. 2024. at 22:22, Tresko said:

..

Ovo je objava nezvanilne stranice, tako da mislim da nije razlog što su promenili "domaćinstvo" isterivanje iz Humske. Pre će biti da su našli nešto bliže...

Edited by Valkyrie
Link to comment

Pa to sto je bilo ljudi ne znaci da su prodate karte :ph34r:

 

Mozda je naisla grupna poseta, ili vojska :ph34r:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...