Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, Ted said:

brt....ovaj kad je bio kapiten Zvezde ja sam bio mlad.....a sad imam 47

 

U Lucanima nema mladih...sve prekaljeno..

 

Ovaj koji je usao izmedju nedovoljno osvescenog ex kapitena i neke Vuciceve dzukele je Varjacic, seti se sta je on nama uradio u Lucanima, a frajer ima tipa 33 godine ili jace.

  • +1 1
Link to comment

Varjačić bi za nas bi pojačanje, vihorni bek, solidan centaršut......za domaću ligu bi mogli odbranu da skockamo od lokalnih vedeta i mesara, niko da ne može da priđe golmanu, a sve to za ulaganje od 500.000 evra, sa sve rezervama, ako i toliko

 

e sad, stanovitih problema bi bilo u Evropi

Edited by Ted
Link to comment

Varjacica posle ne mozes da utopis za neki izmisljen iznos..ostalo nekako proturis, pokrades..Osim ako imas vezu u fabrici tutkala.

 

A i on mi deluje kao castan momak, ne treba mu petljanje sa blizanackom stokom..sta god mislili o upravi Lucanaca.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, sigurnost said:

 

Trebali su da ga puste, da mu Stameni nafiluje basove....jedan od najvećih šljamova koje sam sreo u SL....govedo...brdsko.

Link to comment
16 hours ago, Constantin said:

Trebali su da ga puste, da mu Stameni nafiluje basove....jedan od najvećih šljamova koje sam sreo u SL....govedo...brdsko.

Vidi se ljaljanska faca na prvu, ljudima kriv Stamenković a ne one preplaćene rage.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Jesper23 said:

Vidi se ljaljanska faca na prvu, ljudima kriv Stamenković a ne one preplaćene rage.

 

+1

Link to comment

Poledica bi mogao da ukaže na početak uništavanja terena u Loznici....ulaz može da bude besplatan, a i ne mora...

Link to comment

to što je bilo ljudi ne znači da su platežni......što bi rekla turistička agencija u opštim uslovima poslovanja

Link to comment
17 minutes ago, Constantin said:

Poledica bi mogao da ukaže na početak uništavanja terena u Loznici....ulaz može da bude besplatan, a i ne mora...

tek će da ga unište

 

obeležavanje oluje je ove godine na stadionu u loznici

Link to comment

da li je u loznici odigrana neka utakmica pod okriljem uefa-a?

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

da li je u loznici odigrana neka utakmica pod okriljem uefa-a?

 

Mislim da je tamo igrano samo finale Kupa naseg, a da UEFA mecevi nisu dosli na red posto nisu dobili UEFA sertifikat.

 

Morace jos pola miliona da se ulozi za popravke. 

 

Edit: Nasao sam i vest. Zamisli koliko je sposobva ova vlast kad su napravili 3-4 stadiona a od toga dva nemaju nikakve sertifikate :laugh:

 

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/loznickom-lagatoru-nedostaje-pola-miliona-evra/

 

Niko zvezdo nema to sto imas ti.

Edited by WTID
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...