Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

13 minutes ago, SNARC said:

Meni neka naprave podzid..ili mi daju pola od proracuna za podzid u gotovini..i ja sam happy :)

 

A objavice vec neko snimak za podzid..cuj, ne znamo o cemu se radi :)

 

 

 

Druze, "tebi" je drzava napravila kompletan trenazni centar u Teleoptiku u vreme kad su univerzitetski profesori prekopavali kontejnere i skidali i prodavali slike sa zidova da bi imali sta da jedu. Znas li ti koliko zidova i podzidova ima jedan ceo trenazni centar? Ako ne znas sedi na 84-orku i idi da izbrojis.

 

Ja ti napisem da je Zvezda samo prosle godine dobila oko 3 miliona od drzave (isto koliko i Partizan, to ne sme da se zaboravi) a ti se uhvatio za nekakav podzid od pre ko zna koliko godina koji kosta iznajmljivanje jednog bagera i par kipera da odnesu iskopanu zemlju, mesalice za beton i desetak slosera da ozidaju to sranje. Ali, hajde, neka ti bude da taj podzid od suvoga zlata bude krunski dokaz da drzava upumpava desetine miliona u Zvezdu. Bolje i to nego famozna Agrobanka.

Link to comment

Zamislimo sledecu vest - Drzava gradi Zvezdi moderan trening centar dok narod nema leba da jede. 

 

I reakcije na nju. 

 

Zvezda je i dalje jedini veliki klub u evropi bez trening centra. Ima ga npr. i Vojvodina, ima ga Tsc. Velika sramota za drzavu Srbiju da klub za koji navija vecina njene omladine nema adekvatne uslove. Srecom klub se samostalno podigao 2017-e i uredio onih par terena oko stadiona, napravio neku teretanu. Koliko je to sve bilo zapusteno, treba vecno da budemo zahvalni generaciji 2017. jer država kurcem ne bi mrdnula da promeni stvari. Sto se njih tice mozemo i da ne igramo evropu nakon titule posle 6 godina. 

  • Haha 2
Link to comment

Drzava je Partizanu napravila jedan od najmodernijih stadiona i sportski cenar oko stadiona - JNA.  Igraci Partizana tih dalekih 1950-ih su bili bolje "placeni" (tzv hranarina) od svih ostalih u drzavi; drzava se pobrinula da oni izgledaju reprezentativno (odela, trenerke, torbe za opremu, itd.) u vreme kada su Zvezdini igraci nosili opremu u cegeru ili zavijenu u jucerasnji broj Politike.  Uzgred da napomenem da je drzava castila i OFK novim stadionom i sportskim centrom oko njega.  OFK je imao stadion sest godina pre nego je Zvezda dobila stadion.  Zvezda je tada igrala na stadionu Avala na terenu sa sljakom a OFK i Partizan na stadionima sa travnatim terenima. 

Link to comment

Pravo je pitanje šta su to tražili. Jedino što mi pada na pamet je da im skloni tih 50 miliona maraka koje su prihodovali od prodaja igrača u tih godinu dana - da im ih oči više ne gledaju.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, harper lee said:

 

Druze, "tebi" je drzava napravila kompletan trenazni centar u Teleoptiku u vreme kad su univerzitetski profesori prekopavali kontejnere i skidali i prodavali slike sa zidova da bi imali sta da jedu. Znas li ti koliko zidova i podzidova ima jedan ceo trenazni centar? Ako ne znas sedi na 84-orku i idi da izbrojis.

 

Ja ti napisem da je Zvezda samo prosle godine dobila oko 3 miliona od drzave (isto koliko i Partizan, to ne sme da se zaboravi) a ti se uhvatio za nekakav podzid od pre ko zna koliko godina koji kosta iznajmljivanje jednog bagera i par kipera da odnesu iskopanu zemlju, mesalice za beton i desetak slosera da ozidaju to sranje. Ali, hajde, neka ti bude da taj podzid od suvoga zlata bude krunski dokaz da drzava upumpava desetine miliona u Zvezdu. Bolje i to nego famozna Agrobanka.

 

Druze..meni Partizan nije napravio nista..niti mi je drzava napravila nesto. 

 

Ja se ne prsim pricama da je klub za koji navijam profitabilan i da zato moze da izvlaci druge klubove iz iste lige iz bule, finansira ih i obezbedjuje im igrace. To vi radite. 

I onda vam, tako profitabilnima, Sinisa Mali organizuje gradjevinske radove na konto drzave i pravi vam podzid :)

Cudo jedno kako svi ljudi zvuce kao sesrogodisnjaci kada im tema ne odgovara..pa onda zavlace, spinuju, vade price iz naftalina. Sramota :)

 

 

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, SNARC said:

 

Druze..meni Partizan nije napravio nista..niti mi je drzava napravila nesto. 

 

Ja se ne prsim pricama da je klub za koji navijam profitabilan i da zato moze da izvlaci druge klubove iz iste lige iz bule, finansira ih i obezbedjuje im igrace. To vi radite. 

I onda vam, tako profitabilnima, Sinisa Mali organizuje gradjevinske radove na konto drzave i pravi vam podzid :)

Cudo jedno kako svi ljudi zvuce kao sesrogodisnjaci kada im tema ne odgovara..pa onda zavlace, spinuju, vade price iz naftalina. Sramota :)

 

 

Izvini, ali trenutno je u opticaju narativ platežno najmoćniji™ a ne profitabilan.

  • Haha 2
Link to comment

meni je zanimljivo koliko mi srbi generalno kukamo da nas svi jebu jer smo prilicno mali

a sa druge strane navijaci blizanaca, narocito najmasovnijeg kluba sa takve visine i sa takvom arogancijom posmatraju sve ostale da je to zapanjujuce

nema tog kriminala koji se nece opravdati jer zaboga to "nama pripada"

 

onaj najgori manir ljudi kad su pred velikim manji od makovog zrna, a na slabijim od sebe silje kurac do iznemoglosti

Link to comment

t%C3%A9rk%C3%A9p.jpg

Plan za novi trening centar Ferencvarosa. Bice i bazen, hala za rukomet itd. Madjarska gradi ovakve stvari svom Ferencvarosu a Srbija ne moze svojoj Zvezdi... Madjarska je TSC-u izgradila stadion i trening centar, nebitnom klubu u drugoj drzavi, kao kad bi Srbija banjaluckom Borcu napravila. 

Za to vreme Zvezda mora sama da se snalazi :

 

 

Crvena zvezda nastavlja da popravlja infrastrukturu na stadionu Rajko Mitić! Dio zemljišta između severne tribine najvećeg stadiona u Srbiji i pomoćnih terena koji se nalaze između klupskog hotela i upravne zgrade koji koriti čitavo sportsko društvo prethodnih godina bio nije bio za ponos crveno-belih. Ali, došlo je vjeme za promene, pošto nakon nove zgrade na tom delu niče i novi fudbalski teren!

On neće biti dimenzija neophodnih za odigravanje fudbalskih utakmica, ali bi Vladanu Milojeviću i svim narednim trenerima Crvene zvezde mogao da posluži kako bi na malom prostoru uigravali pojedine detalje. Radove na ovom delu stadiona generalni direktor Crvene zvezde najavio je u razgovoru sa novinarima još pre nekoliko godina, a ostaje da se vidi da li će novi pomoćni teren biti pokriven balonom kao što je tada istaknuto.

Ukoliko se to desi, crveno-beli će dobiti prvi teren na kojem mogu da treniraju i po izuzetno lošim vremenskim uslovima, kada ne bude potrebe da se izlazi na glavni pomoćni teren koji je nedavno renoviran. 

Link to comment

super samo odakle lova za te radove iliti kolika je kvota da je to, kao i zamenu trave na stadionu, platio fudbalski savez srbciganije :happy:

Link to comment

Istorijat sportskog centra Partizana  Construction lasted for about 6 years. The sports centre was officially opened on 28 May 1998.

 

Jbt, Partizanu je gradjen sportski centar u vreme rata i najvece krize. Zvezda opljackana posle Barija a Partizanu SC kao poklon, mozda upravo od tih para. Svaka cast tadasnjem rukovodstvu drzave na primeru kako se voli svoj klub. 

Link to comment
13 minutes ago, gone fishing said:

super samo odakle lova za te radove iliti kolika je kvota da je to, kao i zamenu trave na stadionu, platio fudbalski savez srbciganije :happy:

 

Dvoumim se sta je sledece...Djilasovih 619 miliona ili da nas vrate i u 70-e godine proslog veka, kada su valjda isto bili pljackani a ostali dizali palate na konto njihove profitabilnosti.

 

Za sve pitaj..samo nemoj za ovo sto se desava danas.

Link to comment

Eto vidis, Madjarska napravi sportski centar sa stadionom u delu gde su vecinom Madjari a zvezda nije dobila nista od te iste m Madjarske a realno trebalo bi jer ko zna sta je Vucic dao Orbanu za taj stadion.

 

U kakvoj zemlji ziviom, kad jedna zvezda, koja je svojevremeno kupovala cigle po Kalemegdanu kako bi sagradila stadion mora sad da se snalazi i od Sinise Malog uzima bespovratne kredite.

 

Teska prica....

 

Jadna nasa zvezda na sta je spala...

 

A nekad je cela UDBA stajala iza njih...

Edited by WTID
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...