Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

55 minutes ago, samo_opusteno said:

Liga šampiona preko 20 miliona 

Erakovic 7 miliona

Nedeljkovic 9 miliona 

Mijatovic 8 miliona 

Bukari 7 miliona 

Stamenic 5 miliona

 

Samo Zvezdine pare koje je zaradila za godinu dana. Vi ste nasli o finansiranju Zvezde da pricate upravo kad je klub zaradio sleper novca. Zasto bi Vucic davao na ovih 60 miliona jos miliona, pa nije da Zvezda dovodi pojacanja od 15 miliona pa treba jos. Uozbiljite se. 

prošlog leta ste platili 15 milki samo za obeštećenja, ovog leta za sada 10 milki, nema šanse da se dr tvorzić zaustavi na ovoj sumi :happy:

- vi ste imali godišnji budžet od 50 milki u sezonu u kojoj niste igrali lš, pa prošle sezone, pa i ove iako niste obezbedili lš, posle će biti čuđenje otkud to da pored prihodne strane dug kluba raste iz godine u godinu

Link to comment

Zamislite ovu vest :

 

Nepune dve nedelje nakon što je Partizan posle 6 godina osvojio titulu prvaka Srbije, prvi put u svojoj istoriji doživeo je da bude izbačena iz evro-kupova.

 

I reakcije na nju. 

Link to comment

do tada je moglo da se uz pomoć saveza lažiraju papiri, od te sezone je uefa mafia pooštrila kontrolu te avaj savez sada mora da vadi titove blizance za tu licencu pravim novcem

- mislim ne mora, može i da ne spašava svinjuru i ostavi da nas u evropi predstavlja mezimica i njene filijale, pilićarski klubovi, rezultat smo videli prošle sezone, kada je naša liga zauzela 45 mesto u evropi :happy:

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

 

Ne..to su samo Zvezdine pare..koje je samo Zvezda zaradila..i nista ne uzima od drzave..a podzid je zidao Sinisa Mali, od svojih para. 

 

Sunce ti jebem. 

Zato sam i sacuvao ono :)

 

 

To niko nije napisao. Zvezda je od drzave prosle godine dobila isto koliko i Partizan, oko 3 miliona evra. Medjutim, 3 miliona evra su pola transfera Marka Stamenica ili nesto vise od polovine transfera Bukarija, toliko o tome koliko je taj novac bitan za ukupno poslovanje kluba. Ja razumem da vi volite da zivite u toj vasoj iluziji da Zvezda ubira neke desetine miliona evra od drzave a da se Partizan namerno spotice jer vam je tako lakse da prihvatite to sto ste se pretvorili u goli kurac od kluba ali, jebi ga, to je samo vasa iluzija.

 

A tek prica da se Zvezda obogatila jer je Agrobanka propala pa nije vracen kredit od 2.5 miliona koji je uzet pre vise od deset godina nije uopste vredna komentarisanja.

Link to comment

Pa jes, nevraćeni dugovi ne rastu kako protiče vreme, nego svi zaborave na njih.

 

 

No, wait...

  • Haha 1
Link to comment

Ništa, dajte i meni 2,5 miliona pa da se razilazimo.

 

Jedino sto je u vreme kad su uzeli tih 2,5 mil taj novac imao višestruko veću vrednost nego sada.

 

I ako moze da ne plaćam komunalije i struju.

Edited by WTID
  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, harper lee said:

 

To niko nije napisao. Zvezda je od drzave prosle godine dobila isto koliko i Partizan, oko 3 miliona evra. Medjutim, 3 miliona evra su pola transfera Marka Stamenica ili nesto vise od polovine transfera Bukarija, toliko o tome koliko je taj novac bitan za ukupno poslovanje kluba. Ja razumem da vi volite da zivite u toj vasoj iluziji da Zvezda ubira neke desetine miliona evra od drzave a da se Partizan namerno spotice jer vam je tako lakse da prihvatite to sto ste se pretvorili u goli kurac od kluba ali, jebi ga, to je samo vasa iluzija.

 

A tek prica da se Zvezda obogatila jer je Agrobanka propala pa nije vracen kredit od 2.5 miliona koji je uzet pre vise od deset godina nije uopste vredna komentarisanja.

 

Mi sad jesmo go kurac od kluba..negde smo na nivou onoga kada ste vi ubacivali sampone igracima u kola..mada, ima jos dosta do tog dna. U situaciji smo da cekamo spasitelja, nekoga ko ce za nas da uradi ono sto Vucic radi za vas, nadam se uz mnogo manje smrada i valjda, nece biti iz sfere politike. Postoji prag tolerancije za sve.

 

Nego..sta god da su nasi uzeli, ukrali..da nam je dato ili ne (Zavrsio na robiji svako ko je nesto maknuo, dao Bog) to ne objasnjava odakle vama cash da finansirate klubove po ligi. Ova objasnjenja da vi imate zato sto su i nasi uzimali ili krali..to je bas kindergarden nivo. Ergo, vi imate samo prihode..rashode i dugove nista pa vam ostalo i profitabilni ste ? 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, SNARC said:

 

Mi sad jesmo go kurac od kluba..negde smo na nivou onoga kada ste vi ubacivali sampone igracima u kola..mada, ima jos dosta do tog dna. U situaciji smo da cekamo spasitelja, nekoga ko ce za nas da uradi ono sto Vucic radi za vas, nadam se uz mnogo manje smrada i valjda, nece biti iz sfere politike. Postoji prag tolerancije za sve.

 

Ovde si u pravu. Naravno mislim na ovaj deo gde cekate da vam padne sa neba kao i u kosarci. Zvezdi ipak nije palo sa neba, morali su prosecni igraci da oznoje dres dobrano. 

 

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Savić, Degenek, Rodić, Jovičić, Krstičić, Simić, Milić, Radonjić i Ben.

 

Sastav koji je izbacio Salcburg i usao u LS. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Mi sad jesmo go kurac od kluba..negde smo na nivou onoga kada ste vi ubacivali sampone igracima u kola..mada, ima jos dosta do tog dna. U situaciji smo da cekamo spasitelja, nekoga ko ce za nas da uradi ono sto Vucic radi za vas, nadam se uz mnogo manje smrada i valjda, nece biti iz sfere politike. Postoji prag tolerancije za sve.

 

Nego..sta god da su nasi uzeli, ukrali..da nam je dato ili ne (Zavrsio na robiji svako ko je nesto maknuo, dao Bog) to ne objasnjava odakle vama cash da finansirate klubove po ligi. Ova objasnjenja da vi imate zato sto su i nasi uzimali ili krali..to je bas kindergarden nivo. Ergo, vi imate samo prihode..rashode i dugove nista pa vam ostalo i profitabilni ste ? 

 

 

Tacno tako. Kad se to desavalo i kad je Zvezda bila u neuporedivo goroj situaciji nego sto je Partizan danas nikome ovde nije padalo na pamet da optuzuje drzavu za to vec smo svi krivili razne uprave Zvezde koje su klub dovele na tako niske grane. Nije bilo nikakvog ciganskog trash romantizma, kuknjave na Vatikan i CIA, prenemaganja o sebi kao zrtvi raznoraznih misterioznih zavera, niko nije skandirao "Tadicu pederu" zato sto je upropastio klub. Razlog zasto svega toga nije bilo je to sto smo svi mi bili potpuno svesni gde se tacno nalazi problem i ko je tacno najveci, najtrofejniji i najugledniji jugoslovenski pa zatim srpski fudbalski klub doveo na ivicu gasenja. Dok ste vi seirili i dok su vasi igraci i treneri veselo pevali o kurvi koja se gasi i zakljucavanju Marakane mi smo jebavali majku Vesicu, Lukicu, Miskovicu, pa cak i Dzajicu koji je, takav kakav je, bio igracka i direktorska legenda kluba dok se nije polakomio na pare.

 

Stoga bi sad bilo lepo, kulturno i drugarski da nas ostavite na miru i da se bavite vasim lukicima i vesicima koji su vam opljackali klub da bi SPS imao od cega bogato da zivi. To da li smo mi duzni, koliko smo duzni, da li vracamo ili ne vracamo dugove i kako trosimo svoje pare nije vas problem. Vama ne dugujemo nista pa samim tim nase poslovanje s vama nema nikakve veze. Pevanje po svlacionici smo vam zapamtili ali vas niti nazivamo kurvom koja se gasi, niti prdimo o zakljucavanju JNA. Jednostavno nas ne zanimate, imate dovoljno svojih zuljeva da bismo i mi jos skakali po njima. Ali nemojte prdeti o nekakvom vasem postenju i zrtvovanju u borbi za cistiji fudbal, znamo se odavno. Vase famozno postenje je odavno, odavno, jos pre vise od pola veka, ugasio Nenad Bjekovic u Ljubljani.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, harper lee said:

 

mi smo jebavali majku Vesicu, Lukicu, Miskovicu, pa cak i Dzajicu koji je, takav kakav je, bio igracka i direktorska legenda kluba dok se nije polakomio na pare.

 

Stoga bi sad bilo lepo, kulturno i drugarski da nas ostavite na miru i da se bavite vasim lukicima i vesicima koji su vam opljackali klub da bi SPS imao od cega bogato da zivi. To da li smo mi duzni, koliko smo duzni, da li vracamo ili ne vracamo dugove i kako trosimo svoje pare nije vas problem. Vama ne dugujemo nista pa samim tim nase poslovanje s vama nema nikakve veze. Pevanje po svlacionici smo vam zapamtili ali vas niti nazivamo kurvom koja se gasi, niti prdimo o zakljucavanju JNA. Jednostavno nas ne zanimate, imate dovoljno svojih zuljeva da bismo i mi jos skakali po njima. Ali nemojte prdeti o nekakvom vasem postenju i zrtvovanju u borbi za cistiji fudbal, znamo se odavno. Vase famozno postenje je odavno, odavno, jos pre vise od pola veka, ugasio Nenad Bjekovic u Ljubljani.

 

Cudo zivo kako ste prestali da pominjete Vesica..pa i Dzajku u negativnom kontekstu kada se slizao sa jednim mocnim navijacem vaseg kluba sa velikim usnama. Menjaju se stavovi kako kinta kaplje ? :)

 

Niti sam ja pevao po svlacionici..niti sam bio svedok ovoga sa Bjekovicem..ali nikako da se neko od vas istrci sa objasnjenjem zasto vam Sinisa Mali pravi podzid od drzavnih sredstava, ispod zita ako ste toliko puni para da mozete i Ofk-u da izdravate ? 

 

Celo popodne ovde guslate..i nista..tanko. 

Link to comment
11 minutes ago, SNARC said:

 

Cudo zivo kako ste prestali da pominjete Vesica..pa i Dzajku u negativnom kontekstu kada se slizao sa jednim mocnim navijacem vaseg kluba sa velikim usnama. Menjaju se stavovi kako kinta kaplje ? :)

 

Niti sam ja pevao po svlacionici..niti sam bio svedok ovoga sa Bjekovicem..ali nikako da se neko od vas istrci sa objasnjenjem zasto vam Sinisa Mali pravi podzid od drzavnih sredstava, ispod zita ako ste toliko puni para da mozete i Ofk-u da izdravate ? 

 

Celo popodne ovde guslate..i nista..tanko. 

 

Kakav podzid, o cemu ti pricas? Prvo kredit Agrobanke, sad nekakav podzid. Sta cete sledece da nadjete, da je drzava platila pedikir Mitru Mrkeli?

 

To su nebitne stvari i nebitne cifre. Javna je tajna da su neke Zvezdine navijacke grupe (valjda Belgrade Boys) napravile "uglednu gradjevinsku firmu" koja dobija masne pare od drzave van tendera da gradi autoputeve po Srbiji. To je prava tema a ne nekakav podzid koji ce porodica Crnotravaca da ti napravi za par hiljada evra. Jebo vas podzid.:D

  • +1 2
Link to comment

Pa sto onda mora Sinisa Mali da zove i intervenise oko toga da se napravi jebeni podzid, jebo vas podzid jer se vama pravi o drzavnom trosku..a ovamo zvezdani cash iz dzepova ispada pa se kupuje ofka, da imaju cime naslednici da se igraju i uce ?

 

O Agrobanci pojma nemam ali sam spreman da saslusam :)

 

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, SNARC said:

Pa sto onda mora Sinisa Mali da zove i intervenise oko toga da se napravi jebeni podzid, jebo vas podzid jer se vama pravi o drzavnom trosku..a ovamo zvezdani cash iz dzepova ispada pa se kupuje ofka, da imaju cime naslednici da se igraju i uce ?

 

O Agrobanci pojma nemam ali sam spreman da saslusam :)

 

 

Prvi put cujem za Sinisu Malog i taj slavni podzid. Ako mislis na podzidivanje i ravnanje terena ispred severne tribine da bi se obezbedila statika stadiona, to je otprilike 1% od onog sto je uradjeno na stadionu poslednjih nekoliko godina. Ako je i toliko. Uradjeno je sest pomocnih terena, dva parkinga, zgrada sa teretanom, mediko blokom i kancelarijama za sportski deo, potpuno je renovirana VIP zona na zapadnoj tribini, teren, deo zapadne tribine, klupski hotel, ugradjeni su grejaci terena, gomila nekih sitnih stvari poput zamene stolica, ozvucenja, sistema navodnjavanja terena, raznih farbanja, zamena namestaja po kancelarijama i slicno. Takodje je instaliran tenk, mozda je za njega bio potreban taj famozni podzid.:D

 

Sto se Agrobanke tice, obrati se za blize informacije ovom pritajenom grobaru skrivenom ofkovcu, on je ocigledno strucan za te bankarske poslove. Pretpostavljam da misli na to da je sa gasenjem Agrobanke izmedju ostalog nestao i kredit od 2.5 miliona koji je Zvezda podigla u toj banci. Kad kazem izmedju ostalog mislim i na kredit FK Partizan od skoro milion koji je takodje pojela maca ali se to, eto, nekako ne pominje.

Edited by harper lee
Link to comment

Evo posto sam ja lazov a ovi simpatizeri zvezde koji misle da samo Grobari imaju ekskluzivno pravo da ne vole ektuelnu zvezdu....

 

Clanak iz Danas koji objasnjava Agrobanku i famozinh 2,5 miliona x 4

 

Prema rečima predsednika Nadzornog odbora FK Crvena zvezda, koji je ujedno i sudija Apelacionog suda, Dragana Miloševića, ovaj fudbalski klub sklopio je sporazum sa Agencijom za osiguranje depozita koja upravlja državnim bankama u stečaju po kome je Crvenoj zvezdi otpisan dug za kamate Novoj Agrobanci od 10 miliona evra.

 

Ukupan dug je iznosio 17 miliona a ne 2.5 kako tvrdi dobro obavesteni harper a ceo intervju je preuzet sa tada aktuelnog  redstarbelgrade.rs

 

Osim ako i ovi iz Danas nisu lazovi

 

Primera radi, Arsenal je godine kad je pisan clanak platio Martinelija oko 7-8 mil eura.

 

Ja lepo kazem da sve ovo sto su kraduckali daju i meni, necu da se ljutim.

Edited by WTID
  • Haha 1
Link to comment

Meni neka naprave podzid..ili mi daju pola od proracuna za podzid u gotovini..i ja sam happy :)

 

A objavice vec neko snimak za podzid..cuj, ne znamo o cemu se radi :)

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...