Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

u ovom cirkusu dva kluba imaju svoj fmptm

još sledeće sezone da uđe grafičar i cirque del soleil da pozavidi

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

Upotrebljiv je, imt će igrati tamo

Aha, znači sad je IMT u galaksiji platežno najmoćnijih™ a Napredak je ispao očigledno iz te galaksije.

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Danas tesko gostovanje protiv Napretka na... JNA :happy:

 

 

U ozbiljnim ligama postoji zamjena domacinstva, ali ovo sta rade platezno inferiorni klubovi je nezapamcen skandal :fantom:

Jel vec znamo da se drugi meč nece igrati u Kruševcu?

 

Zašto se neko drugi nije javio da ustupi teren Napretku?

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Danas tesko gostovanje protiv Napretka na... JNA :happy:

 

 

U ozbiljnim ligama postoji zamjena domacinstva, ali ovo sta rade platezno inferiorni klubovi je nezapamcen skandal :fantom:

 

Jos jedna "drz'te lopova" sezona. Vec vidim kako ce da ide, pola sezone ce da bude najregularnija sezona u svijet, obarace se rekordi nepobedivosti, onda ce Partizani da vezu dve utakmice protiv klubova koje nisu kupili pre utakmice, izgubice trku za titulu i sezona ce se kao i svaka druga zavrsiti u epskoj kuknjavi o ciganskom savezu, sudijama, vezanim rukama, Vucicu pederu, Stanojevicevim paranoicnim ispadima na konferencijama za stampu i moralnoj pobedi vaskolikog grobarskog sveta protiv sila mraka i bezumlja, posto se na fudbalsku pobedu ne moze racunati jer... vratiti se na pocetak ove recenice i krenuti ispocetka. Dok su postojale ploce to se zvalo pokvarena ploca, sad ne znam kako se zove.

  • +1 2
Link to comment

A znači ove druge smo kupili :puke:

 

Mada ne znam zašto se čudim, ništa novo od tebe.

Edited by Milošica
Link to comment
30 minutes ago, Milošica said:

A znači ove druge smo kupili :puke:

 

Mada ne znam zašto se čudim, ništa novo od tebe.

 

Sine, 70% utakmica pre plej ofa smo unapred kupili i mi i vi, u kojoj zemlji mislis da zivis. Tako je bilo i u SFRJ, samo je procenat kupljenih utakmica bio manji, u poslednjih 30 godina postojala su samo dva kratka perioda, jedan Zvezdin i jedan Partizanov, kad su prepustali titule unapred jer su shvatali da nema svrhe ili, u slucaju Zvezde za vreme Tomislava Karadzica, nisu imali ni para ni uticaja. To ne znaci da oba kluba takve utakmice ne bi dobili svejedno, samo znaci da ce ih dobiti sigurno, bez prevelikog cimanja i bez ikakvog rizika da se stvari mozda izjalove i bodovi odu kroz prozor. Shvatam da je vama prodata prica da Zvezda kupuje a vi se borite zubima i noktima protiv svih i svakog ali ta prica nije istinita, oba kluba igraju more namestenih utakmica. Titule se resavaju u derbijima i u onih nekoliko utakmica protiv ambicioznijih klubova ili filijala onog drugog (sta mislis, na koju foru je OFK Beograd umarsirao u Superligu uz obilatu pomoc Zvezde), ko dobije vise tih utakmica osvaja titulu.

 

Mani me tog nicim izazvanog i iznenadnog grobarskog postenja, mator sam covek i jako dobro znam sta su i Zvezda i Partizan. Bukvalno jedini razlog ove serije Zvezdinih osvojenih titula je u nesto vecem kvalitetu prvog tima i cinjenice da je Zvezda trenutno finansijska mocnija i redistribuira veci novac od svoje zarade u druge srpske klubove. Drugim recima, trenutno je veca zlatna koka za druge klubove od Partizana. Kad kupis Sremcevica od Mladosti iz Lucana za 2 miliona i procente od dalje prodaje nisi kupio samo igraca vec i najmanje sest bodova sledece sezone. Trecim recima, Terzic je ozbiljniji krimos od Vazure, bolje je povezan i ima ambicioznije planove. Prica da neko iz politickih razloga spolja rusi Partizan kako bi Zvezda neometano uzimala titule je besmislica.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Jos jedna "drz'te lopova" sezona. Vec vidim kako ce da ide, pola sezone ce da bude najregularnija sezona u svijet, obarace se rekordi nepobedivosti, onda ce Partizani da vezu dve utakmice protiv klubova koje nisu kupili pre utakmice, izgubice trku za titulu i sezona ce se kao i svaka druga zavrsiti u epskoj kuknjavi o ciganskom savezu, sudijama, vezanim rukama, Vucicu pederu, Stanojevicevim paranoicnim ispadima na konferencijama za stampu i moralnoj pobedi vaskolikog grobarskog sveta protiv sila mraka i bezumlja, posto se na fudbalsku pobedu ne moze racunati jer... vratiti se na pocetak ove recenice i krenuti ispocetka. Dok su postojale ploce to se zvalo pokvarena ploca, sad ne znam kako se zove.

Sada se zove verbalna dijareja

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Milošica said:

Sine, uživaj u toj relativizaciji. 

 

Uzivaj i ti u mentalnom ritualnom samosakacenju. Svako neka se zabavlja kako zeli, I'm all for it. Ako je tebi lakse da verujes da navijas za etalon casti, dostojanstva i postenja ko sam ja da te razuveravam u tome.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Taman posla.

 

Samo mislim da liga funkcioniše u fazonu "i nad popom ima pop".

 

To sam upravo i napisao u prethodnom postu. I u cemu je tacno problem? Sta je tu relativizacija?

Link to comment
Just now, harper lee said:

 

To sam upravo i napisao u prethodnom postu. I u cemu je tacno problem? Sta je tu relativizacija?

Pa ako je "titule se rešavaju u derbijima" imalo neki kontekst osim fudbalskog(gde stoji da ste imali bolju igru od nas), onda ti se izvinjavam.

Link to comment
Just now, Milošica said:

Pa ako je "titule se rešavaju u derbijima" imalo neki kontekst osim fudbalskog(gde stoji da ste imali bolju igru od nas), onda ti se izvinjavam.

 

Procitaj ponovo celu recenicu, nisam tako napisao. Poenta je da se prvenstva resavaju u tih 30% utakmica koje se igraju fer jer se u ostalim utakmicama rezultat unapred zna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...