Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Sezona jos nije ni pocela a grobari vec pokradeni, krenulo se u preventivnu kuknjavu. Vidi se "efekat Stanoje" na prvu loptu.

  • +1 2
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, harper lee said:

Sezona jos nije ni pocela a grobari vec pokradeni, krenulo se u preventivnu kuknjavu. Vidi se "efekat Stanoje" na prvu loptu.

Šamrok kuka zbog gostovanja Napretku?

Link to comment
1 minute ago, sigurnost said:

Šamrok kuka zbog gostovanja Napretku?

 

Jok, Valjda kuka zato sto je neki njegov igrac na Z (Zubairu, tako nesto) za kojeg nikad nisam cuo dobio srpski pasos maltene pre nego sto je potpisao ugovor s Partizanom.:D

 

Stanojevic je u nacelu u pravu da ova odluka o bonusima nije smela da bude doneta za predstojece prvenstvo iz proceduralnih razloga ali da ga jebes ne znam kakve to veze ima sa Partizanom i kako je bas taj klub posebno ostecen. Partizan tradicionalno ima jaku omladinsku skolu i ionako igra vec godinama sa gomilom perspektivnih igraca, sa ili bez pravila o bonusu.

Link to comment

Stanojevic je u pravu sto se buni, ali njegov istinski razlog za nezadovoljstvo je sto je inicijativa o dva bonusa potekla iz Zvezde.  On polazi od premise da je Zvezda povlascena a Partizan potlacen u domacem fudbalu i sve sto se desava u vezi ova dva kluba on uvek interpretira u tom svetlu.  Drugacije ne ume i ne zeli jer bi trebalo da prizna da Zvezda poslednjih godina ima veci kvalitet i igra bolji fudbal od Partizana.  Stanojevic nije los trener, bolji od svih koji su bili u Partizanu u poslednjih 10-ak godina osim Nikolica.  Kada bi se oslobodio negativne opsesije o Zvezdinoj povlascenosti i Partizanovoj potcinjenosti, mogao bi da pravi dobre rezultate u nasoj ligi. 

  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Stanojevic je u pravu sto se buni, ali njegov istinski razlog za nezadovoljstvo je sto je inicijativa o dva bonusa potekla iz Zvezde.  On polazi od premise da je Zvezda povlascena a Partizan potlacen u domacem fudbalu i sve sto se desava u vezi ova dva kluba on uvek interpretira u tom svetlu.  Drugacije ne ume i ne zeli jer bi trebalo da prizna da Zvezda poslednjih godina ima veci kvalitet i igra bolji fudbal od Partizana.  Stanojevic nije los trener, bolji od svih koji su bili u Partizanu u poslednjih 10-ak godina osim Nikolica.  Kada bi se oslobodio negativne opsesije o Zvezdinoj povlascenosti i Partizanovoj potcinjenosti, mogao bi da pravi dobre rezultate u nasoj ligi. 

Sto se tice povlascenosti,nista nije slagao

Link to comment

On nema namere da laze.  Nije takav covek.  On u to veruje.  Doduse nije jedini.

  • +1 1
Link to comment

Meni je sasvim očekivano i normalno što se osetio oštećenim. Teško da se Tvorzan probudio 11 dana pre početka prvenstva sa idejom da promeni pravila o bonus igračima i ona sledećeg dana izguraotu promenu. Verovatnije je da je to planirao i iza kulisa odavno pripremio, što znači da su Zvezda i klubovi koji su glasali za promeni znali na vreme da će im trebati dva bonusa, dok Partizan za to saznaje 10 dana pre početka. 

Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Meni je sasvim očekivano i normalno što se osetio oštećenim. Teško da se Tvorzan probudio 11 dana pre početka prvenstva sa idejom da promeni pravila o bonus igračima i ona sledećeg dana izguraotu promenu. Verovatnije je da je to planirao i iza kulisa odavno pripremio, što znači da su Zvezda i klubovi koji su glasali za promeni znali na vreme da će im trebati dva bonusa, dok Partizan za to saznaje 10 dana pre početka. 

 

Naravno da je znao i Partizan kada i svi drugi, nisu svi iz kluba bili na odmoru poslednjih nekoliko meseci u poznatom letovalistu na tamnoj strani Meseca gde nema telefona i interneta. Stvar je u tome da su ovi lelemudi iz FSS i Zajednice prvoligasa odradili ovo na "hajde, boga ti, velika stvar, dodjem ti, lako cemo" kao sto i sve drugo rade pa su bez ikakvog razloga napravili skandal.

 

A pravi razlog zasto se Stanojevic kao buni je on sam rekao, pa da ga citiram: "Šta je suština, šta ja da odlučujem kao trener kada se donese protivpravna odluka u interesu jednog kluba, šta da očekujem u prvenstvu? Da pričamo o intenzitetu faula u derbiju?" Pa zatim: “Ko odlučuje da derbi ne može da sudi najbolji srpski sudija. Ko daje te predloge? Jasno se zna da Srđan Jovanović ne može da sudi Partizan – Crvena zvezda? Naš najbolji sudija, a ja sam izgubio derbi sa njim… Prošle sezone nismo imali isti trerman u sudijskoj organizaciji."  Eto o tome se radi i otuda ovolika dreka iz Partizana. Tacnije, od Stanojevica. "Interes jednog kluba", "intenzitet faula u derbiju", sve stvari koje su ocigledno usko povezane sa brojem bonusa, kad bismo se zajebavali, namera ovog ranta je iskljucivo u stvaranju klime da je Partizan ugrozen kako bi imao povlasceno sudjenje na derbiju.

 

Potpuno je nebitno da li ce promena broja bonusa biti ove ili sledece godine, ne vidim ko bi i kako, pa makar to bio i taj jedan klub za koji svi znamo na koga je Stanojevic mislio kad ga je pomenuo, imao povlasceni polozaj zbog toga sto se ta promena uvodi ove a ne sledece sezone. Ja sam se vec ranije izjasnio da sam protiv ove odluke jer ako si doneo neka pravila onda ih jebeno postuj umesto sto ih krsis kako ti se digne ali pocetak i kraj te price je u aljkavosti, kurcobolji i neradu Zajednice prvoligasa koju je mesecima boleo djokovic da se sastane i na vreme donese odluku nego su bili u fazonu "ma, ionako nece niko da se buni, kakve veze ima, necemo se valjda odricati dnevnica od ladjenja jaja u Nemackoj dok traje evropsko prvenstvo i sastajati se zbog neke pisljive odluke". Niti je iko pojedinacno povlascen niti zakinut zato sto ce biti jedan "bonus" vise u sezoni 2024/25 a ne u sezoni 2025/26. To su gluposti.

Edited by harper lee
Link to comment

Mornar je izbacio Dinamo Tbilisi i biće protivnik Radničkom iz Kragujevca u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Konferencija.

Radnički bi trebalo da bude značajan favorit u ovom dvomeču i svi naši klubovi bi morali da sakupljaju bodove u ovakvim utakmicama kako ne bi večito bili nepovlašćeni još u najranijim kolima.

  • +1 1
Link to comment

Pocinje putujuci cirkus kolorado

 

Radnički 1923 - Železničar
Napredak - Partizan
Crvena zvezda - Jedinstvo
Mladost - Crvena zvezda (Karaburma)
Čukarički - Radnički Niš
Novi Pazar - Spartak ŽK
Crvena zvezda (Odzaci) - Vojvodina
TSC - Crvena zvezda (Fontana)
 

Vec u prvom kolu bi zvezda mogla da stekne nedostiznu prednost.

  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Vojvodina je Crvena zvezda iz Novog Sada, a ni Partizan nije daleko od toga da bude Crvena zvezda iz Humske sa ovom kvislinškom upravom.

  • +1 4
Link to comment

Po Transfermarktu, Zvezda ima 26 igrača vrednosti milion i preko. Osmorica su 2,5 miliona i preko. Ukupna "tržišna" vrednost igrača je miliona 67,5 (38 igrača).
Partizan 13 igrača vrednosti milion i preko. Samo tri igrača preko 2,5 miliona. Ukupna vrednost igača 37,2 miliona (34 igrača). Ušao sam na sajt da bih video koliko Zvezda ima igrača po drugim ekipama, ali zvanično piše samo 3 na pozajmici :).

image.png.8746b11055ea7be0291c43313aacdebf.png

Link to comment
On 15. 7. 2024. at 19:57, Bogotac said:

Sto se tice povlascenosti,nista nije slagao

Nije to povlašćenost, nego ljubomora drugih jer su oni platežno najmoćniji™  :laugh:

Link to comment

Danas tesko gostovanje protiv Napretka na... JNA :happy:

 

 

U ozbiljnim ligama postoji zamjena domacinstva, ali ovo sta rade platezno inferiorni klubovi je nezapamcen skandal :fantom:

  • +1 1
Link to comment

A zašto se ne igra na novom tek izgradjenom stadionu u Loznici, gde beše ono? Tamo je trebalo da Napredak bude domaćin. Šta se desilo? Nije valjda da je stadion neupotrebljiv iako tek sagradjen, nakon svega što je Vučić uradio.:D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...