Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 hours ago, Constantin said:

Voleo BiH da nam sude sudije iz komšiluka, i uopšte iz Evrope i to na teret naših klubova. Avionski prevoz+taxi do mesta odigravanja utakmice+dva dana hotel+povratni troškovi.....i ko bi se tu bunio ? Znam dva kluba koja bi nagnala dreku, ko što bi Velja Ilić babu Olbrajt, sa retorikom..."šta će nam strane sudije, imamo mi naše kvalitetne itd...itd...".    Ne verujem da bi ovi svirali penal na 20 metara, ili da igrač uhvati loptu i kaže penal, i sudija mora da svira penal.  A tek ovi VAR operateri, frejm gore, frejm dole....po potrebi pertla u ofsajdu.

Onda bi počeli da izlaze snimci stranih sudija kako kradu parfeme na aerodromima, ili druge stvari da mogu da ih eliminišu, kako su počeli da rade u košarci.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment

Gledam juce CSKA - OFK (4:0) laganih, i za oko mi zapadne da OFK igra u belim dresovima, skroz belo kao potkosulja Arilje ili iz Pepka, i primetim da fali logo generalnog sponzora na prednjoj strani dresa.

 

 

Nesto se mislim, mozda ne bi bilo lose da na mesto sponzora Terzic i Mrkela junuiors stave grb zvezde....

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, WTID said:

Gledam juce CSKA - OFK (4:0) laganih, i za oko mi zapadne da OFK igra u belim dresovima, skroz belo kao potkosulja Arilje ili iz Pepka, i primetim da fali logo generalnog sponzora na prednjoj strani dresa.

 

 

Nesto se mislim, mozda ne bi bilo lose da na mesto sponzora Terzic i Mrkela junuiors stave grb zvezde....

E pa sad, nemoj da uporedjuješ pamuk iz Arilja i Pepco....

  • Haha 1
Link to comment

Doneta je odluka kada je reč o bonus igračima u Superligi Srbije za sezonu 2024/2025. Pobedila je apsolutna većina i od 20. jula ćemo na svakoj utakmici domaćeg prvenstva da gledamo bar dva igrača rođena posle 1. januara 2002. godine.

 

Debili!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
22 hours ago, Tresko said:

Onda bi počeli da izlaze snimci stranih sudija kako kradu parfeme na aerodromima, ili druge stvari da mogu da ih eliminišu, kako su počeli da rade u košarci.

 

Nece ako ne budu krali. Nema kradje, nema ni snimka.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Doneta je odluka kada je reč o bonus igračima u Superligi Srbije za sezonu 2024/2025. Pobedila je apsolutna većina i od 20. jula ćemo na svakoj utakmici domaćeg prvenstva da gledamo bar dva igrača rođena posle 1. januara 2002. godine.

 

Debili!

 

Ovo je cisto palanacko izdrkavanje, u propozicijama pise da se uslovi takmicenja ne mogu menjati manje od 40 dana od pocetka prvenstva. Nema problema da donesu odluku ako misle da treba i ako se klubovi sloze, kao sto se svi slazu, ali u tom slucaju dva bonusa mogu samo da pocnu da se primenjuju od sezone 2025/26.

  • +1 4
Link to comment
Posted (edited)

Isto kaze i FK Partizan i u pravu ste i ti i oni

 

Fudbalski klub Partizan izdao je saopštenje u kom javno poziva da se izmena propozicije takmičenja u Mozzart Bet Superligi o povećanju "bonus igrača" odloži za sledeću sezonu, jer se iste mogu utvrđivati najkasnije 40 dana pre početka takmičenja, a ne 10 dana, kao što je trenutno slučaj.

Edited by Milosh76
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

Mislim da se za bonus računaju samo domaći igrači.

Inače, suludo urađeno pred početak prvenstva.

 

Edited by sasha
Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

2002 godište je 22 godine lol. Kakav je to bonus jbt? 

 

 

Menadžerski

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, sasha said:

Mislim da se za bonus računaju samo domaći igrači.

Inače, suludo urađeno pred početak prvenstva.

 

računaju se svi koji imaju srpski pasoš

 

 

:lolol:

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

treba otkloniti svaku, pa i najmanju, opasnost da prvenstvo bude regularno

 

bravo fss - misija uspešno završena 

 

bukvalno, bomba da padne tamo, bila bi samo materijalna šteta.....nikakva druga

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Nisam ni sumnjao da će uspeti da useru i tako prostu temu. Da je mozga morala bi da igraju dva igrača mladja od 20 godina i to je to. Onaj predsednik vojvodine je ovo najavio pre više od mesec dana kada je postao predsednik zajednice. Sta se do sad čekalo veze nemam. 

 

Zvezdi bonusi nisu problem, više je problem trener koji bi igrao sa 30+ igračima pa mu ovo i dobro dodje. 

 

Gledamo klao turcima igraju u a timu 2 klinca od 19 godina, a ovde je muka kad timovi moraju da nađu 2 od 22.... I posle se pitamo sto nam fudbal nista ne valja. Igraju matorci i isluzeni stranci, a klinci dok ne postanu to isto greju klupe... 

 

Jebes suštinu, važna je forma. Čisto da se prica o svemu samo ne o fudbalu... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...