Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

20 hours ago, Ted said:

 

niko ne menja trenera posle 13 uzastopnih pobeda.....pa neće ni Partizan

 

samo držite fige da se sve ovo ne raspadne. kad god želim da se poradujem, dovoljno je da se samo setim Petrića i one tregedije posle zimskih priprema. odmah se smirim.

 

 

Ja samo velim ko je glavni krivac zasto smo ovde, nije samo do Svinjure. A to sto se trener vozi na sreci i kvalitetu igraca, sigurno ga ne aminuje od odgovornosti. On je taj koji je proletos onog jebenog Jovica non stop nam nametao na njuske, a videli smo kako se sve zavrsilo, Ilic (kakav god da je, manje je zlo) ni minut zbog te dileje nije mogao da dobije. Ali je zato PFK uspeo da uz pomoc Jovica, Sanicanina i Kapitena™ umalo se spusti na rekordno 5 mesto u Lizi(C). O bruci u kvaifikacijama sa danskom decurlijom, nikad vidjenom u istoriji kluba, da ni ne govorimo. Niko ko ima 2 sive celije nece zaboraviti ova nepocinstva Duljajeva, pa makar nakarikairao i vise pobeda od Flora Stanoja, jebo ga Martinovic usima po dupetu SNSovokom.

Ili celi, otkud znam kakve fetise gaje ti Vucicevi pederi...

Link to comment
3 hours ago, Њујоркер said:

 

Ja samo velim ko je glavni krivac zasto smo ovde, nije samo do Svinjure. A to sto se trener vozi na sreci i kvalitetu igraca, sigurno ga ne aminuje od odgovornosti. On je taj koji je proletos onog jebenog Jovica non stop nam nametao na njuske, a videli smo kako se sve zavrsilo, Ilic (kakav god da je, manje je zlo) ni minut zbog te dileje nije mogao da dobije. Ali je zato PFK uspeo da uz pomoc Jovica, Sanicanina i Kapitena™ umalo se spusti na rekordno 5 mesto u Lizi(C). O bruci u kvaifikacijama sa danskom decurlijom, nikad vidjenom u istoriji kluba, da ni ne govorimo. Niko ko ima 2 sive celije nece zaboraviti ova nepocinstva Duljajeva, pa makar nakarikairao i vise pobeda od Flora Stanoja, jebo ga Martinovic usima po dupetu SNSovokom.

Ili celi, otkud znam kakve fetise gaje ti Vucicevi pederi...

 

kako god, ne menja se trener kada ekipa funkcioniše. koliko mogu da primetim između trenera i igrača postoji dobar odnos, rezultati su za sada iznad očekivanja, igra takođe sve bolja. daleko od idealnog, ali znatno iznad očekivanog. prema tome, ne dirati ništa, osim ako se baš Anćeloti nije zainatio da preuzme Partizan, ili je u Gvardiole isplivala duboko skrivena grobarština, koje nije bio svestan. sada je fokus na sledećih par utakmica do zimske pauze i ništa više.

 

kao što sam rekao, to što je bilo prošle sezone najmanje je krivica Duljaja. nije on doveo ekipu do stanja raspada, već ju je u takvom stanju preuzeo. nije uspeo da posloži to u kratkom roku, zglajzali smo na tabeli, izgubili bodnovnu prednost, sve je to tačno. samo treba prstom upirati ka onima koji su tome najviše doprineli. a to, jbg, nije on. nije vatrogasac kriv za požar, no onaj koji ga je potpalio.

 

bruka u kvalifikacijama je bila nacrtana s obzirom da je, tradicionalno, sklapanje tima trajalo letnji dan do podne. a čak i kada se tim sklopi na vreme, nema garancije. primer su komšije. bruka je mogla da bude izbegnuta da nas je žreb pomilovao i dodelio drugi tip protivnika. da igramo sada protiv Nordsjelanda, ne bi bilo katastrofalnog poraza. moguće da bi opet ispali, ali bi šanse bilo. moguće da bi bruka bila izbegnuta i da smo imali iskusnijeg trenera koji bi mogao da parkira autobus i proba da se izvuče sa nekim manjim minusom. nismo imali jbg, s obzirom kakvo je stanje u klubu dobro je da smo imali bilo kakavog trenera.

 

dešavalo se i ranije da sklapanje tima potraje predugo, ali u okolnostim da osnova koja je tu bude sasvim dovoljna da se izbegnu porazi. mi smo u LŠ ušli tako što je doveden samo Radiša Ilić, za cenu polovnog audija. ali oni koji su bili tu imali su kvalitet da doguraju čak i do grupe LŠ. ove godine nije bilo tako, promenjen je tim u celosti, od golmana do špica.

Link to comment
4 minutes ago, Profesionalac said:

Mali đavo gol + 2a, za poker Pazara u KG  

kad hoće da igra bukvalno je bog otac super lige

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kad hoće da igra bukvalno je bog otac super lige

On je meni bolji igrač od Kataia, a kakav je ovaj pravio dar mar po ligi.

 

Samo što je budala koja ne ume da veže 5 tekmi na istom nivou 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...