Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ja sam lepo rekao ranije, treba svi treneri da potpišu ugovore sa svim klubovima na početku sezone. onda kad neko dobije otkaz ide na listu neraposređenih trenera. kada sledeći dobije otkaz, a to je uvek vrlo brzo, odma se dovodi ovaj prvi sa liste neraspoređenih. taj što je dobio otkaz u drugom klubu onda automatski ide sa liste u prvi klub. ako više trenera dobije otkaze u istom kolu, onda se gleda sat i minut kad su dobili otkaz i popunjavaju se upražnjena mesta sa liste tim redosledom.

 

vrlo je jednostavno.

  • +1 4
Link to comment

Opet se pomera derbi.:D za 20. decembar. Šta li sad nije u redu? Opet mora da se neko smenjuje? Ili je procena da će trebati još par nedelja da poboljšaju igru?

Link to comment
On 10. 10. 2023. at 21:49, Tresko said:

Promene se neki ljudi, i onda sve funkcioniše kako treba. Liga bez briga.

 

 Gde li nalaziš ova sranja samo :laugh:...

 

 Čoveče, prvi ste na tabeli, u sred aparthejda apsolutno zasluženo, imate četiri boda prednosti, koliko bi bilo realno i pošteno ? 28 ?

 

Edited by warp
  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Tresko said:

Opet se pomera derbi.:D za 20. decembar. Šta li sad nije u redu? Opet mora da se neko smenjuje? Ili je procena da će trebati još par nedelja da poboljšaju igru?

 

Daju jos dve nedelje lalatovicu da ih pripremi

  • +1 1
Link to comment

prvo je bilo odloženo za 6, sada pomeraju za 20, dakako za sredu kako bi što manje prijatelja fudbala bilo na stadionu, mezimici opet značajno olakšavaju situaciju, jer će nedelju dana ranije završiti sa evropom, pa će umesto da uđu u derbi sa tenzijom i mislima o 6 kolu 12 ili 13. 12., u derbi 20. 12. ući opušteno

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ovo mora da pose onaj Lokner sa SOS-a..samo je on neke anonimuse tako castio nadimcima..

 

cuveni Montela iz Visnjicke banje..Suster sa Bulbuldera..Platini iz Malog mokrog luga..

  • +1 1
Link to comment
On 12. 10. 2023. at 20:54, Milosh76 said:

I drugi dan Nikoljdana :isuse: 

 

ja mislim da je najbolje da derbi bude za Novu godinu. da se igra 31. decembra i to neki kasniji termin, u 21 pa počne. taman može da se bude i novogodišnji program uz derbi, da pevaju Aca Lukas, Miroslav Ilić i te neke snajke što pevaju svake godine. po završetku utakmice odbrojavanje i doček Nove godine na samom terenu, a onda i filmski maraton da počne na onom velikom ekranu. Žikina dinastija, Umri muški, Smrtonosno oružje, razlaz ujutru.

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, Nikodije said:

 

On samo pokriva praaaavog trenera kojeg su doveli pre neki dan, ali taj nema licencu. Maradona ima.

A to piše i u tekstu

A to je Dzimi..koji je vodio OFK Vrsac nekoliko godina cini mi se. Lepo su igrali za njegovog fakta, mogli smo i trezni da gledamo tekme..mada, ne uvek :)

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

On samo pokriva praaaavog trenera kojeg su doveli pre neki dan, ali taj nema licencu. Maradona ima.

A to piše i u tekstu

Da, da, procitao sam tekst, ali ipak se ne desava svakog dana da jedan Maradona vodi, makar samo na papiru, jedan superligaski klub.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...