Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

pazar ima da fasuje 3-5 utakmica bez publike 100% zbog ovoga danas

 

mada ja cenim 6, kad sam malo bolje pogledao raspored

Link to comment
24 minutes ago, Ted said:

 

kojih?

Ja i dalje ne znam šta je problematično osim Radnika. Kao da rendom truju, a to prolazi.

 

Samo vidi onaj tvoj post na fkcz temi, gde pobijaš mogućnost da je derbi odložen zbog zvezde, i kakav si odgovor dobio.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ja i dalje ne znam šta je problematično osim Radnika. Kao da rendom truju, a to prolazi.

 

Samo vidi onaj tvoj post na fkcz temi, gde pobijaš mogućnost da je derbi odložen zbog zvezde, i kakav si odgovor dobio.

 

video sam. na kraj pameti mi nije da odgovaram bilo šta 

Link to comment

izgleda da Evropa počinje da uzima danak, TSC na pragu poraza kući, Čukarički blizu da izgubi dva boda isto kući 

 

polako će i tabela početi da poprima očekivani izgled

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

izgleda da Evropa počinje da uzima danak, TSC na pragu poraza kući, Čukarički blizu da izgubi dva boda isto kući 

pa kad neće da odlože

:covid19:

  • +1 1
Link to comment
Quote

 

I moralo se nešto učiniti, moralo se posegnuti za unaprijed osmišljenim scenarijom, za planom B, kako bi pobjeda bila osigurana za slučaj da neposlušni i nestašni igrači Radničkog postignu još neki gol i dodatno stresiraju predsjednika države sa čijim inicijalima na dresovima su igrali fudbaleri Zvezde u nekadašnjoj prijestonici Srbije.

Trener Radničkog na poluvremenu uvodi u igru kapitena tima Miloša Vidovića, kojeg nije prijavio u protokolu, kojeg nema u zapisniku i zvaničnim papirima za utakmicu Radnički – Crvena zvezda i na taj način poklanja pobjedu šampionu Srbije od 3:0 za zelenim stolom.

Od trenutka ulaska Vidovića na teren, Radnički je mogao postignuti 11 golova, rasturiti Crvenu zvezdu na proste faktore, sve bi uzalud bilo, utakmica je izgubljena po unaprijed skovanom planu.

 

Promene se neki ljudi, i onda sve funkcioniše kako treba. Liga bez briga.

  • +1 1
Link to comment
On 22. 8. 2023. at 23:11, Profesionalac said:

Da Linta zamenio Rogana u Pančevu :laugh:

4 kola - 4 smene

Ni Linta nije dogurao do polusezone :laugh:

 

Koja je ovo smena trenera? 7. ili 8?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...