Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 minute ago, harper said:

Petrov protiv Partizana kao Bukari protiv Vojvodine. Sklanjalica™.:laugh:

 

Gospodo..struja od necega mora da se plati.  Sad smo nasli fazon, ima da uvedemo i trofaznu odmah.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Gospodo..struja od necega mora da se plati.  Sad smo nasli fazon, ima da uvedemo i trofaznu odmah.

Harper ne zna gde bije kad ga uhvati ono njegovo. 

  • -1 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

Harper ne zna gde bije kad ga uhvati ono njegovo. 

 

Najiskrenije, nisam video gol..cujem da je bio spektakularan..mislio sma d aje bio sut iz daljine ali sad je @harper objasnio. 

 

Jebiga..struja mora da se plasti...sto bi rekao onaj lika sa gif-a "Sta cu"

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Najiskrenije, nisam video gol..cujem da je bio spektakularan..mislio sma d aje bio sut iz daljine ali sad je @harper objasnio. 

 

Jebiga..struja mora da se plasti...sto bi rekao onaj lika sa gif-a "Sta cu"

 

Ma, takvih golova nema ni u trecoj ligi Nikaragve.:laugh:

 

Trpeli smo vas onoliko posle nase pobede od 5:0, sad malo i vi trpite posle pobede iz izmisljenog faula. Kazu da se valja.

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Ma, takvih golova nema ni u trecoj ligi Nikaragve.:laugh:

 

Trpeli smo vas onoliko posle nase pobede od 5:0, sad malo i vi trpite posle pobede iz izmisljenog faula. Kazu da se valja.

 

Dok nam serpa svetli, ja nemam problem sa tim. 

 

Ostaje samo problem kako da zajebemo ovog Sabaha da prodjemo na istu foru

Link to comment
17 minutes ago, SNARC said:

 

Dok nam serpa svetli, ja nemam problem sa tim. 

 

Ostaje samo problem kako da zajebemo ovog Sabaha da prodjemo na istu foru

 

Da Saldanja realizuje ono što je večeras mašio i prolazite. Inače Saldanja je baš dobar igrač, čini se 

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Da Saldanja realizuje ono što je večeras mašio i prolazite. Inače Saldanja je baš dobar igrač, čini se 

 

Jeste, videlo se i protiv nas dok je igrao u Nefciju da je dobar igrac. Drugaciji je tip napadaca od Rikarda, vise koristi utrcavanja i ima veci radijus kretanja ali mislim da nije toliko dobar i raznovrstan u boksu kao Rikardo. Partizan sa ovim sastavom ne bi smeo da ima bilo kakvih problema da pobedjuje u seriji u nasoj ligi, sa sve Duljajem na klupi, ali je bas grozna atmosfera u i oko kluba a to ne moze da se ne odrazi na motivaciju igraca.

 

Uz pun stadion da igraci malo osete vetar u ledja Partizan moze i treba da prodje Sabah. Ovako nisam siguran.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Jeste, videlo se i protiv nas dok je igrao u Nefciju da je dobar igrac. Drugaciji je tip napadaca od Rikarda, vise koristi utrcavanja i ima veci radijus kretanja ali mislim da nije toliko dobar i raznovrstan u boksu kao Rikardo. Partizan sa ovim sastavom ne bi smeo da ima bilo kakvih problema da pobedjuje u seriji u nasoj ligi, sa sve Duljajem na klupi, ali je bas grozna atmosfera u i oko kluba a to ne moze da se ne odrazi na motivaciju igraca.

 

Uz pun stadion da igraci malo osete vetar u ledja Partizan moze i treba da prodje Sabah. Ovako nisam siguran.

 

Pa ja nisam stekao utisak da je večeras bila neka loša atmosfera na stadionu. Bio je transperant tipa "podrška igračima i treneru, uprava napolje" što je dobra poruka. Bilo je i publike koja je navijala. Nadam se da će proći Sabah, u suprotnom nam preti slom koeficijenta.

Saldanja je zujalica, ima i tehniku, po meni bolji i moderniji igrač od Rikarda. Čudi me da ga Zvezda nije uzela kad smo ga već videli uživo i mogli da kontaktiramo

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Pa ja nisam stekao utisak da je večeras bila neka loša atmosfera na stadionu. Bio je transperant tipa "podrška igračima i treneru, uprava napolje" što je dobra poruka. Bilo je i publike koja je navijala. Nadam se da će proći Sabah, u suprotnom nam preti slom koeficijenta.

Saldanja je zujalica, ima i tehniku, po meni bolji i moderniji igrač od Rikarda.

 

Ne znam za veceras, nisam gledao, video sam samo na portalima skoro prazan stadion pre utakmice.

 

Sta znaci moderniji igrac? Drugaciji su tip napadaca ali polako sa Saldanjom, Rikardo je jedan od najefikasnijih i najboljih strelaca nase lige ikada.

 

Na stranu forumska peckanja, voleo bih i ja da prodju, delom zbog koeficijenta a delom i zato sto ne bi u ligi imali prednost igranja jedne utakmice nedeljno ako prodju u grupe. Za razliku od stava na Partizanovom topiku posle prvog meca mene Sabah uopste nije posebno impresionirao, mislim da je Partizan odigrao jednu od najgorih utakmica koje sam od njih gledao verovatno ikada. Grobari imaju jako lose izbalansiran tim i kad napad zakaze, a zakazao je u Azerbejdzanu, onda je muka jer ovakva odbrana skoro da ne moze a da ga ne primi. Ova cetvorka pozadi je bas losa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...