Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Bolje Tumbu da su uzeli ,bilo bi bar zanimljivo. Bar su izvukli nekog novog. 
Batak ce verovatno da bude izbor sledećem klubu koji najuri trenera ,neki Radnički ,Spartak…

Link to comment
25 minutes ago, MiddleClass said:

Posle danasnje predstave jasno je da se Vojvodina sklonila u NS. Dokle god se to bude desavalo nasi klubovi ce ovako prolaziti u Evropi :fantom:

 

Koliko li si cekao da ovo napises.:laugh: Ako, treba ih sada kecati zbog tog trabunjanja o slanjalicama.

  • Wub 1
Link to comment

Pa malo mi lici na nba standarde gde se sve racuna kao asistencija.  Da li je bas svako dodavanje pre gola asistencija? Neko je i Maradoni dodao loptu na centru kod onog gola protiv Engleske, danas bi se mozda i to racunalo kao asistencija.

Edited by Zico
Link to comment
2 hours ago, Azdaja said:

Džaba kad nam ode koeficijent u matrag igraće se samo na Mitiću.

 

Igrace se na TSC areni, njima su neke grupe zagarantovane. Ne bih ni Partizan olako otpisivao.

Link to comment
31 minutes ago, harper said:

 

Igrace se na TSC areni, njima su neke grupe zagarantovane. Ne bih ni Partizan olako otpisivao.

Ja mislim da se Partizan malo preorganizuje i zbije u odbrani neće biti problem da da 3-4 gola. Mislim da ne mogu dvaput za redom da odigraju onako amaterski. 

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Constantin said:

Ja mislim da se Partizan malo preorganizuje i zbije u odbrani neće biti problem da da 3-4 gola. Mislim da ne mogu dvaput za redom da odigraju onako amaterski. 

 

First-time-james-franco-hanging-meme.jpg

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
49 minutes ago, Profesionalac said:

Kad se ispostavilo da je Kraso uterao 3.gol, nije bilo potrebe za proveru ofsajda? 

 

image.thumb.jpeg.f0063ea6161a1555b503ee69d8adbeee.jpeg

 

Stamenic udara loptu otprilike u ovom trenutku (lopta se bas i ne vidi ali po kretanju i paznji ostalih igraca je jasno)

 

Igrac Mladosti je u levom donjem cosku sesnaesterca. Verovatno su gledali u VAR-u i shvatili da nema potrebe da cimaju glavnog sudiju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...