Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

53 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

u dinamu cb-ovski par marko jovanović i vojislav stanković

 

:rolf:

 

Ček malo. Dinamo Pančevo nije Železničar Pančevo ? :cry:

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Ček malo. Dinamo Pančevo nije Železničar Pančevo ? :cry:

 

Nije..Dinamo je bio Belivukovo cedo ako se ne varam..Zeleznicar vodi naprednjacki gaulajter za Juzni Banat, Malovic.

  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Ček malo. Dinamo Pančevo nije Železničar Pančevo ? :cry:

ma ti železničari, meni je pančevo po difoltu dinamo, ove mafijaške klubove teško varim

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ma ti železničari, meni je pančevo po difoltu dinamo, ove mafijaške klubove teško varim

Kako ne pomešaš Zvezdu i Partizan :s_w:

  • Haha 5
Link to comment

pitanje je i dal ima 2000 mesta, al to izgleda ne interesuje komisiju za licenciranje

:fantom:

 

šalu nastranu, dobar je teren al je rasveta očajna sa 6 reflektora, jedini u ligi, a ne verujem da ih ima po evropi baš nešto

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

pitanje je i dal ima 2000 mesta, al to izgleda ne interesuje komisiju za licenciranje

:fantom:

 

šalu nastranu, dobar je teren al je rasveta očajna sa 6 reflektora, jedini u ligi, a ne verujem da ih ima po evropi baš nešto

 

Ja bih nagradio svaki klub koji prvo sredi teren pa onda misli o tribinama i broju mesta. Radnik iz Surdulice bi mi zbog one njive, koju niko nije ni pogledao otkad se zavrsilo prethodno prvenstvo, leteo u treci rang takmicenja smesta.

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, harper said:

Sto je dobar teren u Pancevu. Stadion okolo prakticno ne postoji ali teren kao lutka.

 

Mislim da tamo tek planiraju ozbiljno da grade stadion, valjda za 5k ljudi. Sad su tek osposobili minimum za ovu sezonu.

Edited by Nikodije
Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

Mislim da tamo tek planiraju ozbiljno da grade stadion, valjda za 5k ljudi. Sad su tek osposobili minimum za ovu sezonu.

 

Super, nadam se da ce ga napraviti. Samo primecujem da su Pancevci prvi klub u Srbiji da se ja secam koji razume da je stadion zapravo teren a da je sve ostalo prateci objekat.

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, harper said:

 

Super, nadam se da ce ga napraviti. Samo primecujem da su Pancevci prvi klub u Srbiji da se ja secam koji razume da je stadion zapravo teren a da je sve ostalo prateci objekat.

 

U poluvremenu odu tu odmah iza. Za šoranje, eto ga poljanče. Za osveženje i tuširanje, može i na crevo sad kad je toplo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...