Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

pa dobro, to jebemu igrali su jos tri sezone i onda kad su ispali 96, osim pomenutog izleta 04/05 vise nisu videli prvu ligu, a posle 06 ni drugu, dospeli cak do ispadanja iz zone

a nisu to bile klasicne grupe vec vise nivoi takmicenja, pa onda na proelce 1a da 6 klubova, a 1b 4 prvoplasirana kluba, za tu novu prolecnu prvu a ligu, sa sve bonus poenima za plasman i bodove, a onda na jesen iz pocetka, ali se ta zavrsna zbirna tabela obracunava po drugom sistemu :hail:

e, to je bio sistem

a, istovremenu u kosarci, one plave,bele i kakve vec grupe, kad se po ugledu na nba dobacilo i do 32 kluba :lol:

Link to comment

Probali smo milion sistema takmičenja, samo ne i onaj najlogičniji- prvu ligu sa 10 klubova, četvorokružno. Al biće 1 dana, kad Vidara preuzme savez.

  • +1 1
Link to comment

odložen meč u beogradu zbog kiše, u pančevu i ivanjici se igra

 

svako kolo potvrđuju da nisu u stanju da organizuju ni partiju yamba, a kamo li fudbalako prvenstvo

 

IMG_7412.thumb.jpeg.a84d0de3b0f8f81d11185d57fc86655a.jpeg

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
11 hours ago, Nikodije said:

Probali smo milion sistema takmičenja, samo ne i onaj najlogičniji- prvu ligu sa 10 klubova, četvorokružno. Al biće 1 dana, kad Vidara preuzme savez.

 

bio je pokušaj, na 12 valjda, ne 10......ali je sprečio poglavnik Žvaljo. koji jasno nema nikakve ovlasti glede nogometa, ali se njegova ipak računa

 

sa druge strane, moglo bi se spočitati da kopiramo Hrvate. što, jasno, nije ugodno. opet, mi smo bolji od njih u svemu, ako oni imaju 10, mi treba 20 minimum......jer lideri u regionu, ovo ono

Link to comment

sto bi kopirali hrvate, normalne male zemlje odavno imaju lige sa 10 klubova, svajcarska, austrija, itd. samo zvaljo mora da ima 16, posto ne moze da prihvati da nije tito, predsednik velike zemlje

Link to comment

vidi,  ja bi u Ustav uneo da liga ne može sa više od 10. dok je država ovolika. ako bude veća nek prave sa 16 ili 18. a svi znamo da neće biti veća, čak je vrlo verovatno da će biti i malo manja

 

jbg. ovde je to političko pitanje, za razliku, verovatno, od Austrije ili Švajcarske, gde sumnjam da predsednike uopšte zabole za fudbal, gde ne lebde iznad nekih stadiona, kadriraju u Bazelu i Rapidu itd

  • +1 1
Link to comment
On 30. 7. 2023. at 18:43, gone fishing said:

mislim da nije ali to nije poenta, titovi blzanci se bore za evropsku jesen, voša za što duži ostanak u kval., mislim da su izvukli lakšeg protivnika od apoela u 3 kolu, pa se nadaju dostojanstvenom oproštaju od evrope 31 avgusta

- ako sada ispadnu dobijaju oko 400k €, ispadanjem u 3 kolu 600 a ako stignu do playoff-a 800k, što je realno 1/3 njihovog godišnjeg budžeta

Srbijagas sipa dve milke svake sezone. U ostale prihode nisam upucen

Link to comment

varjačić u lučanima

:ziga:

 

 

u pančevu pomeren početak za 30 min. taman da se zalaufa kiša

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...