Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

iskreno se nadam do to neće nikome nikada pasti na pamet

 

Zašto? Ne mora da bude ovo što su napravili u Loznici ili Leskovcu, daleko bilo, al ne vidim šta fali da naprave nešto što ispunjava minimum superligaških uslova.

Link to comment

...samo za "rekonstrukciju" Pionira i bazena Taš davano je preko 2 miliona evra, za te pare je mogao 1 nbg stadion da se osposobi za Superligu, da li Old traktor ili stadion Radničkog

Link to comment

mislim da ih je bolje graditi u unutrašnjosti, msm najbolje je da ih grade sami klubovi al to je utopistička ideje

kod stadiona je bitno da se napravi sistem da može da generiše dovoljno love za regularno održavanje tj za ono za šta je namenjen. evo u loznici i leskovcu samo što su završili i eto problema sa gljivicama i čime sve ne

 

ako se već spucava naša lova pametnije je spucati u još jedan bazen npr, pošto je ovaj gangula prisvojio, ili u ledenu dvoranu(ništa megalomanski, al da je u funkciji cele godine) ili atletski stadion ili gimnastičku dvoranu. ako pričamo o infrastrukturi koju će država održavati, a ne u još jedan poligon za regurtaciju paramilitarnih organizacija

 

 

e

pričam isključivo za opštinu novi beograd

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
7 hours ago, harper said:

Ljubiteljima skaske o sklanjalicama savetujem da pogledaju prvi gol koji je Radnicki juce primio od TSC-a. Reakcija stopera Radnickog (mislim da se Manojlovic preziva ili tako nekako) u toj akciji je za anale. Najpre je izgubio loptu u svom sesnaestercu jer mu je igrac TSC-a prisao s ledja dok je on cackao nos a onda je pohitao nazad da minira ofsajd i svojerucno uveo igraca TSC-a u regularnu poziciju iz koje je ovaj ubacio loptu u prazan gol. Cudno je da ljudi jos uvek ne mogu da se naviknu na to da nasu ligu uglavnom igraju glupi, dekoncentrisani, takticki nepismeni i tehnicki skromni fudbaleri i da njihove reakcije na terenu tacno pokazuju koji su njihovi igracki dometi. Nisu njihove reakcije bizarne, bizarno je to sto igraci takvog profila uopste igraju najjacu srpsku ligu.

 

On 3. 8. 2023. at 20:11, Constantin said:

Vojinović danas, duplo golo. Em što ima dade loptu, pa još "pokri" Ćirkovića da ne bude u ofsajdu.

 

Interesantno je da dva čoveka, koji se razumeju u fudbal, dogadjanja na terenu vide identičko, a čak su navijači različitih klubova. Oni se zovu poznavaoci fudbala :rolleyes:

Kako se zovu ovi što u svemu vide zaveru, prodaju, sklanjalice i sl.  ?

 

:cool:

  • +1 1
Link to comment

Osim što su majstori sa Dunava igrali finale kupa SFRJ, npr. Fudbal na nbg ima solidnu tradiciju, ima i publike. Moj prvi meč koji sam gledao uživo bio je IMT- Loznica recimo 88, 2.srpska liga, 5.rang SFRJ, igralo se u 11 ujutru, bilo je 2k ljudi. I uvek je IMT gledalo daleko više ljudi nego Čuku, Voždovac i slične

Edited by Nikodije
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

Osim što su majstori sa Dunava igrali finale kupa SFRJ, npr. Fudbal na nbg ima solidnu tradiciju, ima i publike. Moj prvi meč koji sam gledao uživo bio je IMT- Loznica recimo 88, 2.srpska liga, 5.rang SFRJ, igralo se u 11 ujutru, bilo je 2k ljudi. I uvek je IMT gledalo daleko više ljudi nego Čuku, Voždovac i slične

jel su se oni fuzionisali pedesetih šesdesetih sa našim krilima?

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

jel su se oni fuzionisali pedesetih šesdesetih sa našim krilima?

 

Hm, koliko znam ne. Naša krila su valjda bila zemunski klub, osnovan posle ww2 i vrlo brzo ugašen. Ne znam da su se fuzionisali sa bilo kim

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

Pa valjda čitavu, jebem li ga. Prvo je bilo brdo, pa se pominjala Pazova, na kraju su došli do krova. Al to je baš kurac, IMT pripada na Old traktor areni, neprirodno mi je bilo čak i kad su prošle godine igrali na Bežaniji, a krov je tek bulšit. Al možda neko nekad na najvećoj BG opštini napravi pristojan stadion.

jos na ovaj post hteo odgovoriti, obaveze me odvukle od foruma, a vidim prica u medjuvremenu delimicno i otisla u tom smeru

cudi me da neko nije iskoristio stadion radnickog, odlicna lokacija, dobro povezana, dovoljno prostora...

zapravo, cudi me da niko decenijama nije "preuzeo" ceo taj klub, ne secam se da se bilo kakav "biznismen" vezivao za njih, a cim nisu imali ni znacajnih rezultatskih skokova sa neizbeznim jos vecim padovima, verovatno i nije

zapravo to je valjda jedini veci bg klub kog to nije zadesilo, bas cudno uzevsi u obzir sve pomenuto, plus tradiciju ("realno" cetvrti bg klub u jugo okvirima) i kakvu takvu postojecu infrastrukturu

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

jos na ovaj post hteo odgovoriti, obaveze me odvukle od foruma, a vidim prica u medjuvremenu delimicno i otisla u tom smeru

cudi me da neko nije iskoristio stadion radnickog, odlicna lokacija, dobro povezana, dovoljno prostora...

zapravo, cudi me da niko decenijama nije "preuzeo" ceo taj klub, ne secam se da se bilo kakav "biznismen" vezivao za njih, a cim nisu imali ni znacajnih rezultatskih skokova sa neizbeznim jos vecim padovima, verovatno i nije

zapravo to je valjda jedini veci bg klub kog to nije zadesilo, bas cudno uzevsi u obzir sve pomenuto, plus tradiciju ("realno" cetvrti bg klub u jugo okvirima) i kakvu takvu postojecu infrastrukturu

 

Čuj nije bilo biznismena u Radničkom :D pre par godina klub je vodio čuveni konsiljere, Dejan Lazarević, Belivukov advokat, a sada ga drži Aca Bulić

Link to comment

osamdesetih su imali jednu od jačih fudbalakih škola u srbiji/beogradu

 

ko je bio prejak za baću u bežaniji išao je pravac na tošin bunar

 

a bili su i jugopetrol, sad je ostao sam onaj izvikani restoran

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

osamdesetih su imali jednu od jačih fudbalakih škola u srbiji/beogradu

 

ko je bio prejak za baću u bežaniji išao je pravac na tošin bunar

 

a bili su i jugopetrol, sad je ostao sam onaj izvikani restoran

 

Radnički je imao brutalan tim krajem 80ih i početkom 90ih. Samo praaaavi fudbalski zanesenjaci znaju ko je bio npr Vladimir Šubert. Šta je taj znao sa loptom. Meni kao klincu je delovalo da nema neke razlike između njega i Robija, čak su i fizički bili slični. Radnički je tada igrao drugu ligu SFRJ, to su bile ludilo utakmice, prepun stadion. I posle kao nema tradiciju fudbal na nbg

Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

 

Čuj nije bilo biznismena u Radničkom :D pre par godina klub je vodio čuveni konsiljere, Dejan Lazarević, Belivukov advokat, a sada ga drži Aca Bulić

prevideo sam to

 

u svakom slucaju ni izbliza nisu imali rezultate kao obilic, cukaricki, vozdovac, hajduk lion, palilulac, zvezdara, milicionar, zeleznik, bezanija, borca i ko se sve pojavljivao uglavmo dok sportski radnik na celu kluba ne bude ubiven, a radnicki je u sfrj okvirima za sve njih bio 1 institucija

 

sad gledam, ispali su iz prve lige odmah po raspadu sfrj i posle igrali samo jos jednom 2004/2005

Link to comment
17 minutes ago, pbg12345 said:

prevideo sam to

 

u svakom slucaju ni izbliza nisu imali rezultate kao obilic, cukaricki, vozdovac, hajduk lion, palilulac, zvezdara, milicionar, zeleznik, bezanija, borca i ko se sve pojavljivao uglavmo dok sportski radnik na celu kluba ne bude ubiven, a radnicki je u sfrj okvirima za sve njih bio 1 institucija

 

sad gledam, ispali su iz prve lige odmah po raspadu sfrj i posle igrali samo jos jednom 2004/2005

 

Ne, igrao je Radnički 90ih prvu ligu SRJ, kada se igralo u dve grupe, IA i IB, pa se na polusezoni ispadalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...