Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, pbg12345 said:

dunjic nije u "biznisu" deo porodice?

 

Kakav sad Dunjić. IMT vodi čuveni fudbalski radnik Milenko Ostojić (koji se pita u klubu otprilike koliko i ja)

Zajebavam se bre, sve je to povezano i sve su to filijale

Link to comment

Šedrak Čarls je potpisao ugovor sa šampionom Srbije do juna 2026. godine, ali će ovu sezonu ostati na pozajmici u klubu sa Novog Beograda, IMT-u. Trener Nebojša Jandrić imaće važnog aduta u debitanskoj sezoni u Superligi, a u nedelju sledi duel protiv Voždovca

----

Fudbalski klub Grafičar je doveo veoma zanimljivo pojačanje i to sa dalekog istoka. Ljubičastu opremu zadužio je Su Juliang, mladi kineski fudbaler, koji je prošao školu Gvangdžu sitija.

Na predstavljanju ovog igrača rečeno je da se radi o jednom od najtalentovanijih izdanaka kineske fudbalske škole, koga su u rodnoj zemlji prozvali “kineski Mbape”

 

Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

 

Kakav sad Dunjić. IMT vodi čuveni fudbalski radnik Milenko Ostojić (koji se pita u klubu otprilike koliko i ja)

Zajebavam se bre, sve je to povezano i sve su to filijale

znam bukvalno o imt ono sto si ti na forumu pisao  :) 

a ostalo mi u secanju da si pominjao dunjica

 

zapravo, pitam to, posto me malo iznenadjuje da je imt ispred graficara, koliko znam iz medija "ona ekipa" je ipak glavna u tom svetu, a dunjic tek brat nekadesnjeg vodje

mada, naravno, moguce da je sve to sasvim drugacije

Link to comment

Bukvalno je odigrano tek jedno kolo :D

Gradjanski rat počinje u oktobru.

 

Kad navijači režimskih klubova krenu u omiljene Mi Smo Vučićeve Žrtve prepirke...uvek me podsete na ovu scenu.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ljubiteljima skaske o sklanjalicama savetujem da pogledaju prvi gol koji je Radnicki juce primio od TSC-a. Reakcija stopera Radnickog (mislim da se Manojlovic preziva ili tako nekako) u toj akciji je za anale. Najpre je izgubio loptu u svom sesnaestercu jer mu je igrac TSC-a prisao s ledja dok je on cackao nos a onda je pohitao nazad da minira ofsajd i svojerucno uveo igraca TSC-a u regularnu poziciju iz koje je ovaj ubacio loptu u prazan gol. Cudno je da ljudi jos uvek ne mogu da se naviknu na to da nasu ligu uglavnom igraju glupi, dekoncentrisani, takticki nepismeni i tehnicki skromni fudbaleri i da njihove reakcije na terenu tacno pokazuju koji su njihovi igracki dometi. Nisu njihove reakcije bizarne, bizarno je to sto igraci takvog profila uopste igraju najjacu srpsku ligu.

Edited by harper
  • +1 2
Link to comment
On 2.8.2023. at 16:57, renne said:

 

14:05:43_2023080214015866552_original_am

surdulicu pritiskaju da jesenju polusezonu igra u pazovi u sc fss-a, ovi se džilitaju jer ime je daleko i komplikacija

 

 

Link to comment
2 hours ago, SmudgeYorkshire said:

 

Je li čitavu sezonu?

 

Pa valjda čitavu, jebem li ga. Prvo je bilo brdo, pa se pominjala Pazova, na kraju su došli do krova. Al to je baš kurac, IMT pripada na Old traktor areni, neprirodno mi je bilo čak i kad su prošle godine igrali na Bežaniji, a krov je tek bulšit. Al možda neko nekad na najvećoj BG opštini napravi pristojan stadion.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

Al možda neko nekad na najvećoj BG opštini napravi pristojan stadion.

iskreno se nadam do to neće nikome nikada pasti na pamet

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...