Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

8 minutes ago, Milosh76 said:

Podigli su za 25% 

 

A onda ide novi problem...

 

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/kolubara-odluka-van-snage-mi-smo-superligasi/

 

Ta odluka je upravo dostavljena Kolubari (i očekujemo da bude stavljena van snage od istog organa koji je doneo, isto kao što je bio slučaj sa DEK FSS), a rok za žalbu ističe za 8 dana, tj. 4. avgusta 2023. godine. Dakle, osim što je ova odluka nezakonita, ona nije ni konačna. U tom smislu, pozivamo na zdrav razum i konačno razrešenje ovog haosa.“

moraće Duh koji lebdi da pozove nekog u toj Kolubari i da pošalje glavu u krevet predsjedniku, da se ovaj cirkus okonča do vikenda :fantom:

 

Link to comment

Ma dabre resice se, kao i sve u ovoj kvazudrzavici, jednom finom uplatom iz Budzeta, iz dela clana Vlade bez portfelja Nefica ciji je deo dobio najvise love prilikom rebudzstiranja u decembru...

Koliko? Hmmmm.... mislim da ce se lazarevcani zadovoljiti sa 750k jura...

 

Jbni cirkus

Link to comment
4 hours ago, pantelia said:

Kako tvrdi portal "Sport Loznica", trava na Lagatoru je nastradala. "Telegraf" je takođe dobio identičnu informaciju iz izvora bliskih klubu, koji su otkrili da je nakon poplave u Loznici određena bakterija naškodila travi.

Takođe, "Sport Loznica" je doneo i informacije o tome da je čitav problem nastao još onda kada je rađen stadion, odnosno, da su se u izradi koristili materijali dosta manjeg kvaliteta od predviđenih.

 

:ziga:

eto a ljudi su ovde kukali što se prave stadioni prvo drugoligašima, zašto ne prvo u subotici, kg, ns ili ni, pa evo zašto :happy:

- prvo neka se naši neimari ispraksuju na tim manjim i manje bitnim stadionima, koliko mogu da ukradu u materijalu, a da stadion bude upotrebljiv :D

Link to comment
5 hours ago, pantelia said:

Kako tvrdi portal "Sport Loznica", trava na Lagatoru je nastradala. "Telegraf" je takođe dobio identičnu informaciju iz izvora bliskih klubu, koji su otkrili da je nakon poplave u Loznici određena bakterija naškodila travi.

Takođe, "Sport Loznica" je doneo i informacije o tome da je čitav problem nastao još onda kada je rađen stadion, odnosno, da su se u izradi koristili materijali dosta manjeg kvaliteta od predviđenih.

 

:ziga:

 

jedini način da se ovde neki projekat izvede kako valja bio bi npr. sledeći. arhitekta iz Holandije, građevinska firma, oprema, materijal i radnici iz Japana, stručni nadzor i kontrola iz Kanade. sve to praćeno sudskom zabranom bilo kom državnom ili lokalnom funkcioneru ili biznismenu da na bilo koji način vrši uvid u dokumentaciju, raspituje se, odlučuje o bilo čemu ili, ne daj Bože, ima bilo kakav, makar i najposredniji, kontakt sa finansiranjem i trošenjem novca, plus zakonska zabrana angažovanja podizvođača iz Srbije ili sa Balkana

 

čak i pod tim uslovima ja mislim da bi mi uspeli nekako da sjebemo sve, ako i ne bi uspeli verovatno bi pokušavali do besvesti

Edited by Ted
Link to comment
2 hours ago, Nevernik said:

Ubiće nas Kiprani danas ali, zato, u domaćem prvenstvu nema zime.

 

Ovako izgleda novi Vošin golgeter.

Bata bi bio ponosan :cool:

 

79-B4-DF84-3059-47-A6-9-EB8-F7-A037949-A

imamo temu za konferenciju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...