Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Kad ste kod Radonje:

 

gledao sam njegovu i izjavu marka pešića za klupsku televiziju odmah po dolasku. Obećao je titulu, a i Pešić je rekao da mu se dopalo to što mu  Radonja je bez oklevanja rekao da može da ispuni ovogodišnje ciljeve. Potpuno netipično za uzdržanog Radonju. Pešić je inače potvrdio da sportski razlozi nisu bili glavni problem kod Đorđevića i da su ga smenili čim je i taj deo počeo da štuca. 

 

Inače je Radonja sasvim ok zvučao na engleskom, bolje nego Željko Obradović na primer. Marko Pešić naravno priča odličan nemački, tretiraju kao domaćeg i deluje je mi da ima vrlo jaku poziciju u klubu. Novinarka ga oslovlja sa nemačkim izrazom koji ekvilvalent za CEO, dakle prvi čovek kluba, ne samo za sportski deo.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Radonjic ce imati problem zato sto mu nije dozvoljen nijedan pomocnik. Prvi pomocnik mu je Pesicev spijun. Nije ni bitno da li ce ga izbusiti ako pozele, nego da li moze da sprovede ono sto hoce bez sopstvenog strucnog staba. Za Zvezdine uspehe se govori da su im dosta doprineli i Borko i Gacevic. 

Link to comment
5 hours ago, Malvo said:

 Nije se usrecio ni jedan. 

 

:lol:

 

Velika je nesreća trenirati Bajern,  imati normalnog predsednika, redovnu platu i igrati EL. Težak bedak.

Link to comment

Ne brinem se ja mnogo za Radonju. Ko je radio pod Covicem i sa neplacenim igracima koje isfrustrirana stoka vredja za svaku gresku, tome ce Marko Pesic, zadovljni igraci i publika koja na kosarku gleda kao na zabavu lako pasti.  O tome kako su njega licno navijaci i novinari tretirali na pocetku anganzmana u Zvezdi i kako ce ga tretirati u Nemackoj da ne pricam.  A tesko mi je da zamislim da u Bajernu nece imati dobrog kondicionog trenera i da ce ga vise spijunirati nego u Zvezdi.

 

Bajern ocigledno ima svojih problema i mogao je Radoja i mnogo bolje da prodje ali moram da se slozim sa Lakijem da je prosao bolje nego da je ostao u Zvezdi.

Link to comment

Da li je realno da je neko spomenuo Dobrića kao nekoga ko nije ispunio očekivanja (čitao sam sve postove iz više puta). Dobrić je jedan od retkih dobitaka ove sezone, sigurno veći od Davidovca, ima muda, ima samopouzdanja, ima dobar šut (juče je pakovao baš kada treba i kada je pritisak bio najveći), a može i da prodre. Sa obzirom da je naš i ne previše skup, više nego korektne njegove partije.

Kada se sve sabere, najveći problem je bila odbrana, indolentnost I kurcobolja u istoj, čak i u najbitnijoj utakmici sezone kao i nesposobnost trenera da ih motiviše kao i očigledni manjak autoriteta potreban za to a nije mi pomogla očajna priprema branjenja pick n rolla i pre svega branjenja Gordića.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment

Los je bio Alimpijevic, primeri najlaksi za primetiti su napadi posle tajm-auta koji su redom bili katastrofalni, ali kurcobolja ne ide njemu na dusu. To su profesionalci, gde to jos ima da se od vodje tima ocekuje da motivise zaposlene da se pojave 8 sati na poslu. Trener ulazi u pricu tek kod podizanja brobenosti i timskog duha na nivo fanatizma, kao sto to Sale uspeva u reprezentaciji ili kao kada menadzer uspe da motivise zaposlene da ponekad dobrovoljno rade prekovremeno bez nadoknade. Cuj, nije uspeo trener da ih motivise da trce nazad kad izgube loptu u plej-of utakmici. Sad, druga je prica ako nisu bili placeni, ali to tek ne ide na dusu treneru i retki su treneri koji uopste pristaju da rade u takvoj situaciji.

Link to comment
40 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

:lol:

 

Velika je nesreća trenirati Bajern,  imati normalnog predsednika, redovnu platu i igrati EL. Težak bedak.



Kakav smrdljivko, da bog celu karijeru proveo u Bavarskoj. 

Link to comment

Bilo bi lepo kada bi EL davao 2 mesta za ABA, mislim da to ovaj prostor zasluzuje. Ovo sa samo jednim mestom koje vodi u EL stvara  nenormalan pritisak na tu finalnu seriju, stvaraju se tenzije sto na ovim prostorima jos dodatno komplikuje i donekle truje inace tesku situaciju i cini planski razvoj nekog kluba skoro pa nemogucim...

 

Jel ovo igranje ABA finala dan za dan ideja da es usparaju putni troskovi ili kakvo ih je ludilo nateralo?!

Link to comment

Pa na ovom prostoru jedina 2 kluba iole dostojna EL po renomeu, bazi navijaca i sl. jesu veciti...sta ce npr Cedevita u EL sve i da imaju do yaya tim?

Link to comment

jasta

i obavezno da oba vecita igraju svake godine el da se skine pritisak sa mucenih covica i slicnih

 

ovi ostali cibona, split, zadar, bosna, olimpija cedevita, buducnost posto nemaju taj 1 renome i divne navijace poput vecitih neka se bore za casno trece mesto

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...