Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Meni je Zvezda individualno poprilicno kvalitetniji tim od Buducnosti, ubedjen sam da je bio Dzikic na klupi zvezde a ovaj mali™ u Buducnosti da bi lagano osvojili titulu...

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

50 minutes ago, Ros said:

 

malo manje od 10. jedan deo je vec utrosen na sudije. smesna dva faula na ivanovicu za bacanje i ne sviranje cistog faula na lazicu. jebala vas titula kad se mora oteti.

 

Rosa ponovo za moderatora na sportu!

Link to comment
9 minutes ago, Geo said:

Meni je Zvezda individualno poprilicno kvalitetniji tim od Buducnosti, ubedjen sam da je bio Dzikic na klupi zvezde a ovaj mali™ u Buducnosti da bi lagano osvojili titulu...

Da im je bio Dziki od avgusta sad bi bili umesto Žalgirisa u 1/4 EL.

Edited by J-♣
Link to comment
1 hour ago, nenad said:

@Ros

 

 

besmisleno je kukati na sudjenje posle ovakve igre u celoj seriji. futura je bila bolja i treba im cestitati.

 

ne mozes igrati kako mozes kad je onako sudjenje. na gordicu i ivanovicu je sviran pogled popreko. ako se odmaknu da se ne sviraju gluposti, onda ovi pune. onaj barovic drzi omica iza ledja, svira se faul omicu. znalacki odsvirano finale. brzo ce se neki youtube sa svim greskama pojaviti, pa onda mozemo pricati o tome. 

Edited by Ros
Link to comment

Sudjenje je bilo bas katastrofa dole... nije da se nije ocekivalo.

 

Al na stranu to, kako je Gordic odigrao celu ovu sezonu a narocito ovo finale je za skidanje kape. Sad mu je prilika da se dobro zavali negde...

 

Sto se nas tice, nama se obilo o glavu to sto je bas falilo IQa u timu. Ili bolje reci, previse je bilo igraca sa nedostatkom istog. Kvailtet postoji, ali falilo je da to neko poveze. Dzikic jeste razbio Alimpija pre svega iskustvom. Alimpijevic je usrao sezonu jer nije imao muda da Bjelicu ostavi na klupi jso pre mesec dana, sto kad vidi da Feldin ne moze vola da ubode ne treba da ga drzi 35 minuta u igri i takvi detalji. Prosto previse je respektovao starije igrace i kad je trebalo i kad nije. 

 

Videcemo kako ce da se odmotavaju stvari dalje, ali sledi burno leto...

Edited by adasevic
Link to comment

Budućnost jasno bolja ekipa. Nadam se da će igrati Evroligu. Zvezda ove godine nije imala dobru bazu domaćih igrača, četiri stranca su podbacila, trener je početnik i povredili su se Antić i Dangubić. Čudo bi bilo da su uzeli titulu.

 

Davidovac je najsvetlija tačka sezone, Dobrić pokazao da može  da igra, možda i od Jankovića bude nešto ako nađe dobrog psihijatra. To je sve što nam ostaje od ove sezone plus Dangubić ako ostane, eventualno Omić. Lazić, Bjelica i Antić su bivši igrači, a stranci pitanje da li će dočekati i KLS.

Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Budućnost jasno bolja ekipa. Nadam se da će igrati Evroligu. Zvezda ove godine nije imala dobru bazu domaćih igrača, četiri stranca su podbacila, trener je početnik i povredili su se Antić i Dangubić. Čudo bi bilo da su uzeli titulu.

 

Davidovac je najsvetlija tačka sezone, Dobrić pokazao da može  da igra, možda i od Jankovića bude nešto ako nađe dobrog psihijatra. To je sve što nam ostaje od ove sezone plus Dangubić ako ostane, eventualno Omić. Lazić, Bjelica i Antić su bivši igrači, a stranci pitanje da li će dočekati i KLS.

 

Pa da, objektivne okolnosti i subjektivne slabosti. Valjda se klub nece raspasti, sto se mene tice sve je ok, jedna losa sezona nakon tri dobre, tj tri najbolje otkad ja pratim. Al posto kod nas stalno neke drame, videcemo sta ce biti i da li ce biti mesanja po politickoj liniji.

Slazem se za ovih 5 igraca koje si naveo da ostanu, dodati radanova i lazarevica iz fmp-a, pogoditi 3 stranca, i moze opet da bude zanimljivo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...