Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, renne said:

mislim da je zvezda završila svoje, i da će lagano da se ugasi

To ne bi trebalo uopšte da se dovodi u pitanje. Možda kada bi najmoćniji čovek u državi ili neki njegov rođak preuzeli brigu o klubu ali teško da njih Zvezda zanima.

Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

 

 

 

Nisam se mnogo ni potresao, nakon što se Pero povredio slabo sam i gledao utakmice. Čović je ispao glup ko kurac sa teranjem Radonjića, njegova sujeta i kompleksi su kao Mont Everest. Doduše, ima on svoj klub, kojem će se vratiti.

ovo je kljucno

pisao sam ja ovde jos godinu pre, nekako je proslo ispod radara (ne moje pisanje, nego taj odnos) kad je covic kipteo od besa sto javnost najvise radonji pripisuje uspehe zvezde i insistirao na tome kako su uspehu doprineli svi podjednako od "domara" do trenera, a ne samo trener

ono na kraju prosle sezone je bio vrhunac tog ludila i bezobrazluka, tako da je sve ovo samo neka vrsta bumeranga

Link to comment

Zaboravio sam kako je izgledao topic posle Cibone... Ajmo poll, ko sve dobija nogu sutra?

 

Moze se napraviti solidna kolekcija gifova od Bjelicinih tuznih faca veceras, popisani lemur. 

 

 

Link to comment

Meni nije jasno da Lazic za sve svoje godine karijere nije naucio da iz finte suta naskoci i sutne za 2 nego se konstantno zabija kad ne sutne trojku i baca ove cigle ka kosu sa procentom uspesnosti od otprilike 20%. Gordic je unistio Lazica i na drugoj strani terena. Igrac koji je Zvezdi najvise falio ove sezone je Simonović. 

Link to comment

34 bacanja vise za Budućnost sinoc i veceras, po 17 u obe utakmice. Jbg kad se izgubi 2 puta utisak je da ne vredi pricati o sudjenje ali fino su ih pogurali.
Zvezda mnogo malera, sa Dangubom i Anticem bi bila druga prica. Namestilo se ovako ali dobro, neka se malo Budućnost siba u EL.

Link to comment

juce ili veceras je upravo to uradio, usao jedno metar sa leve strane

lopta se od obruca odbila kao kamen :D

 

 

lazic je imao katastrofalnu sezonu

Link to comment
Meni nije jasno da Lazic za sve svoje godine karijere nije naucio da iz finte suta naskoci i sutne za 2 nego se konstantno zabija kad ne sutne trojku i baca ove cigle ka kosu sa procentom uspesnosti od otprilike 20%. Gordic je unistio Lazica i na drugoj strani terena. Igrac koji je Zvezdi najvise falio ove sezone je Simonović. 
Radio je to često prošle godine, ne znam šta si ti gledao. Štostiče zabijanja, po pravilu se žešće izblamira kada to radi.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment
juce ili veceras je upravo to uradio, usao jedno metar sa leve strane
lopta se od obruca odbila kao kamen [emoji3]
 
 
lazic je imao katastrofalnu sezonu
Nema šta da traži u ovom "sistemu" igre. Radonjiću da se spomenik digne za postignuća sa ovako limitiranim košarkašem.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment

Bilo je jasno i u prvom delu sezone, da Zvezda bez Antića nije uopšte favorit za ABA i da se igra bukvalno raspadala kad nije na parketu. Malo je to ispeglao Omić, ali je i on poprilično tanak defanzivac. Kad se tu doda i Dangubić, kao najbolji spoljni defanzivac, jbg to je što je nije ni bilo materijala za neku odbranu.

 

O Lesoru ne vredi trošiti reči, a Milku Bjelici bi se verovatno još večeras zahvalio. Opet, utakmicu je prelomio najiskusniji igrač onom početničkom greškom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...