Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Jbga...
Inače kaže mi kolega koji je radio prenose tamo da će oni morati ozbiljnu kintu da ulože da srede dvoranu...


...shiit has hit the fan....

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Ros said:

 

malo manje od 10. jedan deo je vec utrosen na sudije. smesna dva faula na ivanovicu za bacanje i ne sviranje cistog faula na lazicu. jebala vas titula kad se mora oteti.

 

uh, koji nivo patnje.

Link to comment
3 minutes ago, cartman said:

Samo kome je palo na pamet da se sve ovo igra dan za danom? Da je bilo drugačije lagano bi Zvezda uzela ovo u 4

 

ma na final 4 bi otisli...

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

malo manje od 10. jedan deo je vec utrosen na sudije. smesna dva faula na ivanovicu za bacanje i ne sviranje cistog faula na lazicu. jebala vas titula kad se mora oteti.

 

Daj, ne blamiraj se :D

 

 

Dobili su nas 5 puta u sezoni, ne znamo gdje udaramo, sad nam je neko drugi kriv. 

Link to comment
1 minute ago, palikaris said:
3 minutes ago, cartman said:
Samo kome je palo na pamet da se sve ovo igra dan za danom? Da je bilo drugačije lagano bi Zvezda uzela ovo u 4

Ma nema sanse, to nam je i bila glavna prednost, igramo u zajebanom ritmu cele sezone, mi amo navikli oni nisu. Bolja bila buducnost, dobili ljudi 5 od 6 medjusobnih tekmi. Ova zvezdina ekipa je puna glupandera.

Ok mozda ne lagano ali bi bilo vremena da se spremi utakmica...da se odmori Rochestie koji je katastrofalno odigrao zadnjih  par minuta ove utakmice , da se mozda Pero oporavi...

Link to comment
1 minute ago, Далибор said:

Obraca se predstavnik "Varvara", koja je tamo komedija. samo čekam da pozove da se glasa za Mila sutra.

Jel doneli tortu ?

Link to comment
9 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

mali ivanovic je oduvek bio mudonja. svaka cast, oduvek sam zeleo da budem takav dasa. 5-1 u sezoni, cisto kao suza, najbolja ekipa.

 

 

Opasan mudonja i sasvim dobar igrač. Čak je i odbranu popravio. Kad sam ja još govorio da Zvezda treba da ga uzme kao bekup Joviću, ali pameti nidje.

 

Zasluženo Budućnost, dva napada na kraju nakon tajmauta, simbolika su za takav poraz. 

 

Videćemo šta sad, nadam se da će Budućnost igrati EL, a Zvezdu verovatno čeka Vučić i neko bahaćenje ili lagana smrt.

 

Nisam se mnogo ni potresao, nakon što se Pero povredio slabo sam i gledao utakmice. Čović je ispao glup ko kurac sa teranjem Radonjića, njegova sujeta i kompleksi su kao Mont Everest. Doduše, ima on svoj klub, kojem će se vratiti.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

teram sebe da mi bude zao i ne ide

 

daleko mi je ova budcnost od simpaticne, ali covic prosto svaki put uspe da se vise ogadi

bilo bi lepo ako bi ovo znacilo i njegov kraj u zvezdi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...