Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Odlično gradimo reket u zadnja par minuta . Čim izadje Gordić oni padnu u napadu. Treba ga odmah napasti da napravi treći.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Igra u napadu nam zavisi od toga da li će Roch i Feldin biti raspoloženi. Jebeš ti to. Osvoji ovo, Alimpije, pa da se rastajemo na kraju sezone.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, McNulty said:

Dali su, neopravdano.

Sent from my 5080X using Tapatalk
 

potpuno opravdano

do sada sudjenje perfektno. ne dozvoljavaju tucu, nema odbrane rukama, dozvoljava se igra telom.

osim faula Feldina koji je sumnjiv, mislim da nemaju nijednu gresku. i sudije i tekma do sada odlicni

Link to comment

ali jebeni bjelica, prvo omasi cistu trojku iz sjajne kretnje lopte, onda na ofanzivnom skoku ne uspe da ispruzi loptu da je dohvati. i to sve dok je ostatak ekipe u ritmu.

Link to comment

Ipak ste individualno dosta jaci. Dovoljno je da tri igraca odigraju dobro i oni su u velikom problemu. Nije ni djilo madjionicar

Link to comment
Just now, Joe D said:

ali jebeni bjelica, prvo omasi cistu trojku iz sjajne kretnje lopte, onda na ofanzivnom skoku ne uspe da ispruzi loptu da je dohvati. i to sve dok je ostatak ekipe u ritmu.

 

+ 1

 

Sada da potvrdimo i mozda odemo na +10

Link to comment

Feldin odličan kad je najpotrebnije. Da ništa nije uradio ove sezone, a jeste dovoljno puta, veceras se iskupljuje. Bjelicu ne vredi komentarisati.

Link to comment
potpuno opravdano
do sada sudjenje perfektno. ne dozvoljavaju tucu, nema odbrane rukama, dozvoljava se igra telom.
osim faula Feldina koji je sumnjiv, mislim da nemaju nijednu gresku. i sudije i tekma do sada odlicni
Ne kažem da je loše suđenje, naprotiv.

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment
ali jebeni bjelica, prvo omasi cistu trojku iz sjajne kretnje lopte, onda na ofanzivnom skoku ne uspe da ispruzi loptu da je dohvati. i to sve dok je ostatak ekipe u ritmu.
Kancer

Sent from my 5080X using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...