Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, harper said:

Alene Omicu, svaka ti dala. Od svih tih skupih pojacanja i velikih prospekata Omic nas je spasao da vec veceras ne izgubimo ovu seriju i to metlom.

 

Losa vest je sto ne vidim nacin da u ovoj formi dobijemo bar jednu utakmicu u Podgorici osim ako se Antic Pero ne vrati with full guns blazing. Doduse, ova ekipa nije toliko losa koliko je pokazala u ove dve utakmice, ako ih ova pobeda psiholoski pogura mozda i uradimo nesto.

 

Gordicu svaka cast, zamalo nas je sam dobio veceras.

Ja koliko znam tesko da ce Pera zaigrati do kraja serije.

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

priznaj da nisi bio u pravu, neće ti ništa biti

 

Pa sta je uradio? Jeste da su bili u tom momentu vazni poeni, svih 5-6 koliko jedao, ali oduzmi saberi i danas je stetio

 

Ovo danas je najvise Omic spasao a i Lessort je svoje odradio dobro...

 

Ali nebitno, neka si  ti u pravu, ali ovo sto igra nije u redu...

Link to comment
2 minutes ago, LeBron said:

Ja koliko znam tesko da ce Pera zaigrati do kraja serije.

 

Zar nisu rekli da bi trebao da bude ok za te utakmice?

Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

 

Pa sta je uradio? Jeste da su bili u tom momentu vazni poeni, svih 5-6 koliko jedao, ali oduzmi saberi i danas je stetio

 

Ovo danas je najvise Omic spasao a i Lessort je svoje odradio dobro...

 

Ali nebitno, neka si  ti u pravu, ali ovo sto igra nije u redu...

 

okrenuo čovek tok utakmice totalno

 

al nije u tome poenta, ne kažem ja jbt da on igra dobro nego da mora da ga drži u nadi da će da uradi baš ovo što je sad uradio što ne može da uradi npr lazić. i dobrić je bio dobar recimo. 

Link to comment

Jos nesto, kada su oba tima bez suta za tri, Zvezda ima bolje mogucnosti pod kosem.

 

Buducnost veceras nije imala sut spolja kao juce, a sutirali su vise od 25 puta za tri...

 

No bice interesantno videti kada ce oni da se nose pritiskom, stim sto su sada blagi favoriti i mogu da zavrse posao kuci pred svojim navijacima... Ta 3 tekma ce verovatno biti odlucujuca....

Link to comment
On ‎9‎.‎4‎.‎2018‎. at 20:47, Cane Vukic Prebranac said:

Сутра добијамо.

 

Они су вјеровали ... :fantom:

 

Link to comment

Budućnost je daleko tanji tim igrački od nas. Ključni igrači su Gordić i Ivanović i njihovim zaustavljanjem zaustavlja se i Budućnost. To je prevashodni zadatak za Alimpijevića u nastavku takmičenja.

 

Ovo večeras smo dobili ne zbog svoje dobre igre već zato što su se oni usrali od pobede. Pritisak i trema su konačno došli na naplatu.

 

Naši ključni igrači (sem Ročestija) bili su tragikomični, srećom, povukli su oni koji nisu u prvom planu, pre svega Dobrić, Janković i Davidovac, uz Lesora koji je odigrao jednu od njaboljih utakmica od kako je došao.

 

 

Mi smo odigrali dve katastrofalne utakmice, možda i najlošije u čitavoj sezoni, ali smo u drugoj sticajem okolnosti ipak dobili.

 

Mislim da je zasista red da se malo trgnemo i odigramo jednu ko ljudi.

 

Taktika je jasna - insistirati na unutrašnjoj igri gde imamo očitu prednost, širiti što više, otvoriće se i šut konačno.

 

 

Iskreno se nadam da nećemo otići u Podgocu sa lako ćemo pričom jer ćemo opet biti bolno prizemljeni.

Link to comment

mi smo bili ok defanzivno danas, s obzirom na individualni defanzivni kvalitet nasih igraca. terati njih da zavise od  1 na 1 igre bekova nije losa strategija, koliko god nas punili gordic i ivanovic. ostatak ekipe smo im pozatvarali. u napadu smo panicili, i to je najveci problem u ovom mecu. trebace nam pero ako hocemo da dobijemo nesto, on je jedini u ovom timu koji je u stanju da pruzi neke smernice saigracima na terenu.

Link to comment

Alimpije u "Balkonu" u Balkanskoj sa Filipom Covicem, pozdravlja i koga zna i koga ne zna. Deluje kao covek kojeg su u poslednjem trenutku skinuli s vesala.:laugh:

Edited by harper
Link to comment
mi smo bili ok defanzivno danas, s obzirom na individualni defanzivni kvalitet nasih igraca. terati njih da zavise od  1 na 1 igre bekova nije losa strategija, koliko god nas punili gordic i ivanovic. ostatak ekipe smo im pozatvarali. u napadu smo panicili, i to je najveci problem u ovom mecu. trebace nam pero ako hocemo da dobijemo nesto, on je jedini u ovom timu koji je u stanju da pruzi neke smernice saigracima na terenu.
Pero jedini iz naše centarske linije ume da pravovremeno udvoji beka i da mu bez faula uleti u putanju. Baš ono što je Budućnosti jedina unutrašnja igra koju ima.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...