Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Just now, radisa said:

Hoćemo na ovom da pišemo dok Arle ne otvori novi topic za 2018/19 ili da otvaramo letnji topic za pL?

ma neka ovde...

 

inace od sezone 19/20 i zvanicno dvonedeljna zimska pauza. koliko uspeo da shvatim bice krajem januara i pocetkom februara.

Link to comment
4 minutes ago, Sundance Kid said:

marlon iz barse (bio na pozajmici u nici) blizu west hama, kako javlja uvek pouzdani mundo deportivo.

prvo su rekli, 20 miliona, pa izmedju 14 i 18, kako je Barsa poznata po dobrim pregovorima, bice to nekih uvrh glave 10.

 

inace je kudikamo bolji igrac od Mine.

Link to comment
20 minutes ago, radisa said:

Hoćemo na ovom da pišemo dok Arle ne otvori novi topic za 2018/19 ili da otvaramo letnji topic za pL?

 

Pišimo na ovom. Mislim da je adet da se sačeka raspored za 2018-19, a onda ću ja otvoriti topic u kojem ću spektakularno fulati 60% prognoza, a onih 40% nategnuto pogoditi.

Link to comment
5 minutes ago, ArleKino said:

Mislim da je adet da se sačeka raspored za 2018-19

 

a, simbolicno, izlazi na dan pocetka svetskog prvenstva

Link to comment

Cestitke Bazendzijama™ na jos jednom odlicnom transferu za vise nego razumnu cifru (ako je tacno onih 43mil£?). Iskusan (iako mu je samo 25) i pouzdan igrac, odlican penaldzija btw (mislim da nije promasio penal u karijeri - ako je verovati onima sa Arene), a moze da igra vise pozicija.

Link to comment
4 hours ago, ArleKino said:

Klopp će morati prije ili kasnije da vrati Arseneu knjigu "Best of 2006-13" koju mu je ukrao. Nedovođenje golmana, nedovođenje igrača jer nas može pojačati samo top, top quality, a i žao mu da blokira napredak XY-a, isforsirana prodaja najboljeg igrača u Barcu, jedne godine mu se ne igraju derbiji, druge godine male utakmice, izgubljeno evropsko finale od španskog giganta, pohvale za lijepu igru, a trofeja ni za lijeka.

До сада Клоп није имао лошу куповину.Иначе, видим да је Чекмеже од Мајкл Евдвардс покупио кижицу у којој су записана појачања за идућу сезону па зна да голман неће да буде доводен.

Link to comment

Ramazan će lakše pasti Ruxi i ostalim navijačima Cityja znajući da je Pep svoj maleni roster obogatio Mahrezom i Jorginhom. Aferim.

Link to comment

Док је Жоргињо рационална куповина, шта ће им овај други? Да избаци Сетрлинга из првих 11?

Link to comment

“Guardiola hoped to land the 27-year-old in January, with the Algerian falling out with Leicester before returning to the team.

“Bayer Leverkusen’s Leon Bailey, 20, has also been considered, with Guardiola mindful of the workload placed upon Raheem Sterling and Leroy Sane.

“The two City wingers have played 103 games between them for club and country since August and both are heading to the World Cup in Russia next month.

 

Hvala što brineš, neće rašo niđe. Samo valja imati više od 2 krila kad ti ekipa igra sa 2 krila :sleep:

Link to comment

Pa ko ce ih stici? Koliko treba Klopp da potrosi sada? Sve ispod 25 (sadasnjih) bodova prednosti je kao titula za Kloppa? Da li gresim negde?

Link to comment

lol, moralna titula za klopa već upisana. Čestitke, prvi trofej od 2012. :lolol:

 

 

Šta ste se usrali, najavio sam ovo još na zimu. Samo je tad bio fred umesto jorginha. Pre nego što smo zaključili da je taj fred teška prevara. Još ovo i kompletirali smo tim, pa vi onda trošite koliko hoćete, nama svejedno. :fantom:

Link to comment
59 minutes ago, Ruxin said:

Samo valja imati više od 2 krila kad ti ekipa igra sa 2 krila :sleep:

 

bese, onaj bernardo silva je neki centarhalf:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...