Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Čekaj, imam valjda prava da me izludjuje ovaj stepen arogancije. Možda čoveku nisu najbitnije pare i neće iz Rima u jebeni engleski Svrljig, il neku sličnu palanku. Ima i takvih, verovali ili ne.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

9 minutes ago, crtamOrasi said:

Čekaj, imam valjda prava da me izludjuje ovaj stepen arogancije. Možda čoveku nisu najbitnije pare i neće iz Rima u jebeni engleski Svrljig, il neku sličnu palanku. Ima i takvih, verovali ili ne.

 

Pa pusti ti sada šta pišu sajtovi koji pred početak SP nemaju pametnija posla nego da kalkulišu sa transferima i nabijaju sebi klikove. Ili su ti arogantne naše želje da dovedemo jednog vrhunskog golmana?

 

Link to comment

 

13 minutes ago, copkillah said:

 

Pa pusti ti sada šta pišu sajtovi koji pred početak SP nemaju pametnija posla nego da kalkulišu sa transferima i nabijaju sebi klikove. Ili su ti arogantne naše želje da dovedemo jednog vrhunskog golmana?

 

 

Brzo ste prešli put od toga da vam je potpisivanje Downinga štogod do toga da je jedini golman koji zadovoljava apetite ni manje ni više nego najbolji na svetu.

Link to comment
6 minutes ago, crtamOrasi said:

Brzo ste prešli put od toga da vam je potpisivanje Downinga štogod do toga da je jedini golman koji zadovoljava apetite ni manje ni više nego najbolji na svetu.

 

De Gea prelazi u Liverpool ? :D

Link to comment
9 minutes ago, crtamOrasi said:

 

 

Brzo ste prešli put od toga da vam je potpisivanje Downinga štogod do toga da je jedini golman koji zadovoljava apetite ni manje ni više nego najbolji na svetu.

 

Sedam godina je brzo? A odgovor na tvoje pitanje je - Klop efekat.

 

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

 Zasto mislite da taj Alison nije cudo od jedne sezone kao onaj pokojni Donaruma?

 

I da jeste opet je apgrejd.

Link to comment
9 hours ago, Weenie Pooh said:

Joffrey "Lovro" Lauvergne.

 

Ne možeš da promeniš sva tri startna veznjaka odjednom, to se prosto ne radi ni kod manje sentimentalnih trenera. 

Pa i možeš, zato što ti je 1 otišao iz kluba, 2 je povređen u nedogled, a 3 je Hendo, tako da menjaš samo njega a on je definitivno dead weight. Lalanu ne računam za ozbiljan fudbal, jedino kao deo rotacije. Ono što mene brine je nedostatak opcija u napadu gde nam izostanak Firmina ili Salaha predstavlja ogroman problem. Salah ne može ponoviti istu sezonu, pitanje je i za ostatak napada. Od Ingsa i Solankea najverovatnije nema ništa.

Druga stvar je odlazak Buvača što je nenadoknadivo, barem na kratak rok.

Treća stvar je što Klop do sada nije imao velikih grešaka u kupovini (Grujić je sporedan igrač) tako da i tu može da se desi neki zajeb. Kupuje malo ali probrano i to za sada funkcioniše. Ono što nikada neće kupiti je dobar golman i to je nešto s čim se moramo pomiriti.

Link to comment

Ne menjaš samo Henda pobogu, kakva ti je to logika :D Ako dvojicu startera već moram da zamenim novim igračima, onda mi je treći novi realno jedina zamena?

 

Mora da postoji neki kontinuitet, moraš da kombinuješ starosedeoce u postavi sa pojačanjima dok se ovi drugi ne naviknu na nov sistem i nove saigrače i novu ligu i sve novo. 

 

Na to sve treba dodati Floparinu sentimentalnost prema "njegovim momcima" sa kojima se dokotrljao do finala LŠ. Njega oko svakog prelaznog roka pitaju za potencijalna pojačanja, a on redovno odgovara kako ima na tržištu kvalitetnih igrača koji bi pojačali konkurenciju, ali njemu je glupo da ih kupuje samo da bi sedeli na klupi (iza 1 Hendersona, Cana, ili Milnera).

Link to comment

Klopp će morati prije ili kasnije da vrati Arseneu knjigu "Best of 2006-13" koju mu je ukrao. Nedovođenje golmana, nedovođenje igrača jer nas može pojačati samo top, top quality, a i žao mu da blokira napredak XY-a, isforsirana prodaja najboljeg igrača u Barcu, jedne godine mu se ne igraju derbiji, druge godine male utakmice, izgubljeno evropsko finale od španskog giganta, pohvale za lijepu igru, a trofeja ni za lijeka.

Link to comment

marlon iz barse (bio na pozajmici u nici) blizu west hama, kako javlja uvek pouzdani mundo deportivo.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...