Jump to content

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

22 hours ago, Weenie Pooh said:

Pa ne izmišljamo ne znam kakva svemirska pojačanja, Keita je već odavno završen, kao i Can za Juve. Fekir je na sredini jedina prava nepoznanica, ali možda i ne od presudnog značaja.

 

Tacno,ja to vise iz iskustva prethodnih godina.Uvek se plasim prelaznog roka.Zar Fabinjo nije bio meta Vengera,a i ovezivan je sa pola Evropskih timova?Nadam se da ce se dobro uklopiti.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 hour ago, Ruxin said:

ali jel to floppo pokušava da promeni komplet vezni red u jednom prelaznom roku?

 

ne nego ce ostaviti ginijia i milnera(svaka njima cast) da trckaraju i vracaju lopte do kariusanovog golmana...:fantom:

izgleda ce ameri odvrnuti slavinu. poteci ce nafta i liverpulom, izgleda.

3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ajoj novog dresa :isuse: Ima li neko posebno ime taj vašarski dezen, te romboid prugice? Okačiti o banderu onog ko ga je osmislio.

thumb_66013_default_news_size_5.jpeg

Edited by cvrlle
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ajoj novog dresa :isuse: Ima li neko posebno ime taj vašarski dezen, te romboid prugice? Okačiti o banderu onog ko ga je osmislio.

 

Mozda je,barem se nadam,to dres za potpisivaanje ugovora? :isuse:

Link to comment

Horor, jebote. Southampton je u Lallanino vreme imao tako neki dezen, nije ni baš prugast a nije ni all red, nego neki bizarni hibridni abominalni križanac.

 

Ovo žuto što visi sa kragne kao slina ne mogu da komentarišm, potpuno me je hipnotisao taj osnovni pattern. Jebem ti život.

 

Edit: Kažu upućene kolege da je to samo training kit, dobro je... Fabinho znači. Kažete da valja? Nije neka mazga kao Bakayoko?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 minute ago, cvrlle said:

 

ne nego ce ostaviti ginijia i milnera(svaka njima cast) da trckaraju i vracaju lopte do kariusanovog golmana...:fantom:

thumb_66013_default_news_size_5.jpeg

 

Hvala.Sada mi je malo lakse.

Link to comment

jebem ti, dobro pojacanje bi ovo trebalo da bude. jos ako dodje fekir i keita. golmani i stoper nisu ni potrebni za sigurno drugo mesto.

Link to comment
14 minutes ago, porucnik vasic said:

У литар жестине по избору да ниси у праву.

 

 

Slaboo ti ja pijem, može u neku drogu :fantom:

 

Biće paklena trojka kad se uigraju tamo 2021.

Link to comment

ja ga zamisljam kao brazilskog nemanju matica.

dobra stvar je sto moze da zatvori vise pozicija. ali mislim da se zna da ce ga klop gurati na 6 iza keite i kukijeve buduce zamene. 

za ove nase trkace je izmislio lopte. videcemo ,sto kaze ruxa kako ce to sve da se poslozi, ali nema sumnje da je kloppara shvatio koja je rak rana ove ekipe.

edit: njega je valjda mou jurio proslog leta?

Edited by cvrlle
Link to comment
5 minutes ago, cvrlle said:

ja ga zamisljam kao brazilskog nemanju matica.

dobra stvar je sto moze da zatvori vise pozicija. ali mislim da se zna da ce ga klop gurati na 6 iza keite i kukijeve buduce zamene. 

za ove nase trkace je izmislio lopte. videcemo ,sto kaze ruxa kako ce to sve da se poslozi, ali nema sumnje da je kloppara shvatio koja je rak rana ove ekipe.

edit: njega je valjda mou jurio proslog leta?

Posle temeljne i stručne petominutne youtube analize, meni liči više na Vieru nego na Matića. Odlično se kreće, ima passing range, deluje da brzo razmišlja i u napadu i u odbrani... Ne vidim doduše primere kontakt igre, da nije malo neuhranjen?

Link to comment

na koga god da nam lici svakako ume da povuce, podeli loptu, izbaci igraca... nesto sto ovi nasi vezni igraci mogu samo da sanjaju. 

defanzivno isto fino izgleda. ima duge noge i nos da iscacka loptu protivniku.

Link to comment

Fabinho je bio moja želja u Arsenalu, ali eto, nije bilo suđeno. Arsenal je navodno poslao neku kasnu ponudu.

 

Fabinho može igrati i desnog beka. Liverpool polako slaže tim za ozbiljan dogfight sa Ruxom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...