Jump to content

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Salah je naravno od vitalnog značaja za igru LFC, ali sigurno ne bi ovako traljavo odigrali finale LŠ da se povreio npr. protiv Brajtona. Bili su u šoku, psihološki nespremni, probali da se malo razdmaju ali džabe kad te povrh svega izda golman.

 

Za igru generalno je čak važniji Firmino (koji je večeras bio potpuno u autu od Salahove povrede), jer bez njega bukvalno nema ko da izbaci krilne napadače. Kad je u sredini igrao Coutinho, bilo je kreatinosti - od kako je otišao na tom mestu desetke tu igraju samo fizikalci, Ox (neočekivano dobar), Wijnaldum (očekivano loš), nekad Milner (večeras neočekivano loš). Za sledću sezonu od Keite će užasno mnogo zavisiti, a i od oporavka Salaha/Oxa. Plus što posle večerašnje blamaže postoji bar neki tračak nade da će Klop dovesti pristojnog golmana.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ma Flopara je duševan čovek, biće mu žao mladog zemljaka. Pustiće Mignoleta, uvešće Warda u seniorski tim da se rotira sa Karijesom, i piči.

 

U onoj mini-analizi gore zaboravio sam Fekira, ako on dođe da igra ACM, možda se opet bude igralo fudbala i kad protivnik ne ostavi prostora za jurcanje? Mada znaš koliko mi poverenja uliva ideja da će da nastavi da ubada sa velikim transferima posle Salaha i VVD i Oxa? Stavio bih pare da će bar jedan od Nabi-Nabila da se pokaže kao fejl.

Link to comment
1 hour ago, valter said:

Sutra Donarumu da kupimo,cena nije vazna :D

Он или Алисон. Реал је за голмана био бољи.

Link to comment
16 minutes ago, porucnik vasic said:

Он или Алисон. Реал је за голмана био бољи.

 

Ni on ni Alison,uzimajuci u obzir nasu transfer politiku,i Klopa.Naravno prodace Minjolea ili Karijusa.

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

O Oblaku se više ne fantazira, znači?

175 милиона откупна клаузула од јуче.

Link to comment
13 hours ago, Weenie Pooh said:

Ma Flopara je duševan čovek, biće mu žao mladog zemljaka. Pustiće Mignoleta, uvešće Warda u seniorski tim da se rotira sa Karijesom, i piči.

 

U onoj mini-analizi gore zaboravio sam Fekira, ako on dođe da igra ACM, možda se opet bude igralo fudbala i kad protivnik ne ostavi prostora za jurcanje? Mada znaš koliko mi poverenja uliva ideja da će da nastavi da ubada sa velikim transferima posle Salaha i VVD i Oxa? Stavio bih pare da će bar jedan od Nabi-Nabila da se pokaže kao fejl.

 

Može da priupita duševnog Arsenea koji godinama nije dovodio igrače da ne bi nekom mladom pokvario napredak pa smo imali Szczesnyja, Fabianskog, Mannonea i tako te majstore golmanskog zanata sve dok nije doveden Čech koji je prošao svoj zenit.

 

Klopp sa Keitom pokušava da riješi Rafanaccijev kôd gdje Xabi nakon ćirilično-latiničnih konverzija X u H i H u N postaje Nabi.

Link to comment

:D

 

Dobro zvuči ali nije Keita za Xabi poziciju, taj anchorman će i dalje biti lik sa Xabijevim brojem na dresu. Keita je box-to-box igrač, a biće i make-or-break igrač za Kloparu sledeće sezone.

 

Hendo-Keita-Fekir prva postava, Wijnaldum-Milner-Ox druga. Lallana na perfireriji, pretpostavljam u rotaciji sa prednjom trojkom više nego sa ovim veznjacima. Gruja na novoj pozajmici, naravno.

Link to comment

Neka ga ako ne dođe Fekir, ili se Ox i Lallana ne dovedu u red do početka sezone. Inače greota da dečku stagnira karijera, ne mora baš svaki fudbaler da igra PL i CL.

Link to comment

Mozemo mi da pisemo ovde sta hocemo,bojim se da na kraju nista od toga nece biti ostavreno.Barem vecina.To pisem iz iskustva,sto kada LFC kupuje igrace,a i Klop.Na kraju ce da dodje ko zna ko,verovatno panicna kupovina.Voleo bih da gresim,ali...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...