Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Znam da je bila samo jedna utakmica, pa i ne nora da bude mnogo relevantno, ali Alexander-Arnold je nagovestio da je bolji i od Kariusa i od Mignoleta. Zašto bacati gomilu para na novog golmana kada Klopp već ima u rosteru čoveka čiji je procenat odbrana (za sada) stopostotan?

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ne možete si ga priuštiti :fantom:

Ili će mu cena skajrokitovati™ posle svetskog prvenstva ili će opasti hajp* ako upsrka nešto. U svakom slučaju malo je ekipa koje uopšte mogu da daju ponudu koja će ući u razmatranje.

 

*kao i svi drugi na ostrvu kupujete samo ono za šta ste čuli da je dobro

Edited by crtamOrasi
Link to comment
22 minutes ago, crtamOrasi said:

Ne možete si ga priuštiti :fantom:

 

jes' da nismo leskovacki blizanci ali niste ni vi, brat bratu, real iz madrida. tako da...

Link to comment

:D ajde on, ali i ja prso :tongue:

a sto se *tice i kupovine samo onih za koje se culo da su dobri ... sa Liverpoolom veze nema. Klopp doveo 12 igraca, svi se secamo otimacine kome da uvale otpadak od Salaha, Mane, Wijnaldum, Ox, Robertson, Karius, Grujic, Solanke, Matip, VVD to je 10, fale jos 2 valjda.

Link to comment

Нисам са већим нестрпљењем очекивао ниједно финале од Барија наовамо.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

To valjda stiže ta druga mladost kod tebe?

 

Meni je 2007. bio neuporedivo veći neizdrž, a realno i 2005. Sad sam prestario, ne dotiče me se previše, tek onako kežualno brauzujem opcije za sunećenje u slučaju - inšala - trijumfa. 

 

A realno će mi teže pasti da pročitam Honingšajnovu knjigu o Klopu nego da se poturčim. Mada realno male su to žrtve, i jedna i druga.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

To valjda stiže ta druga mladost kod tebe?

 

Meni je 2007. bio neuporedivo veći neizdrž, a realno i 2005. Sad sam prestario, ne dotiče me se previše, tek onako kežualno brauzujem opcije za sunećenje u slučaju - inšala - trijumfa. 

 

A realno će mi teže pasti da pročitam Honingšajnovu knjigu o Klopu nego da se poturčim. Mada realno male su to žrtve, i jedna i druga.

Може да буде. Има и то да је мени суштински Ливерпоол у пост-Далгиш ери био једно велико мучење, тек нешто мање него Звезда у пост-Бари фази, све негде док се Суки није појавио, и Брендара није засрао својим потпуним аматеризмом. Сада ми се Јирген чини као Шенксова реинкарнација и највећи менкраш који сам имао од тренутка кад сам као клинац од 14 година открио Спрингстина. 

Link to comment

A slavnu epohu Toresa ignorišeš jer si racist against fat Spanish waiters :dry: Reina na golu, Hyypia i Carragher pozadi, Alonso i Mascherano u sredini, napred Gerrard i Torres u životnoj formi, 4-0 taslačenje Madriđana, Gorčin Stojanović mesecima posle plače da je plavokosi polubog faulirao onu konjinu Pepea (+ u ligi 4-1 gaženje sektaša u gostima posle kog je Ferguson tvrdio da su bili bolji tim)

 

Realno je tu CL sezonu samo onaj fantom Bane Ivanović sjebao sa dva gola glavom na Anfieldu :isuse: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...