Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Ja sam već navijao za Real kad je MIjat dao istorijski gol u finalu, kao i uvek u El Klasiku protiv Farselone, i ništa mi ne fali :tongue:

 

 

PLus je mi je Zizu jedan od omiljenih likova među fudbalerim ikad. 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ja sam već navijao za Real kad je MIjat dao istorijski gol u finalu, kao i uvek u El Klasiku protiv Farselone, i ništa mi ne fali :tongue:
 
 
PLus je mi je Zizu jedan od omiljenih likova među fudbalerim ikad. 

А и курва гаси се је песма на свом месту...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Ja ne vidim ovde nista licno. Sto se stanja uma tice iznenadih se anketom na redcafeu: pre FAKupa pitanje sta bi hipoteticki voleli Liv. i Utd oba osvajaju ili oba gube. 70% da oba gube :) oko 1.000 glasalo. Vise se ni FA ne ceni :cry:

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Bez malicioznog učitavanja, molim, i te šipkaške ikonografije i diskografije. Vasiću :puke: 

 

malo je nervozan ovih dana, ima bar dva razloga za to, ne zameri mu

 

Link to comment

izgleda da jos nije sigurno da sarri ostaje u napoliju. znace se valjda danas ili sutra.

 

ovaj cirkus sa willianom je bas bacilo senku na pobedu u finalu. iako mi je omiljeni igrac ekipe nadam se da ce ga klub prodati (vec vidim da ga mourinho kupuje) i da tu sada vec 100% moramo dovesti zamenu.

 

bilo bi lepo kada bi mogli dovesti dembelea na pozajmicu sa mogucnoscu otkupa nakon sezonu-dve.

Link to comment

nisam bas siguran koliko je realno da se nadas dembeleu. on sam nema motiva da napusta barselonu a ako se to i desi red za njega bice dugacak i verovatno ispunjen mnogo primamljivijim destinacijama od celzija.

mislim, nije da ja ne bih voleo da ga gledam u liverpulu ali... :fantom:

Link to comment

slazem se da nije previse realno ali jbg to mi je jedna od zelja posto sam video da je barcelona voljna da ga pusti na pozajmice. valjda je to tacno. jos im sada najverovatnije stize griezmann.

 

martial se isto spominjao (mada je on vise spic ili levi napadac), mozda padne neki deal gde bi willian isao u suprotnom smeru. a spominjan je jos i bailey iz leverkusena.

 

poljaci prenose da zelimo i lewandowskog...

Edited by 189-
Link to comment
6 hours ago, copkillah said:

 

malo je nervozan ovih dana, ima bar dva razloga za to, ne zameri mu

 

Каква два разлога?

Link to comment

Šta je NBA, sad i mrtvi west ham ima seksi trenera! :hail:

 

Inače šuška se da je murinjo već izgubio svlačionicu, pičvajz na pomolu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...