Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ko veruje u karmu veruje i u reinkarnaciju - karmički saldo se svodi posthumno, znači klub može eventualno posle gašenja da se ponovo rodi u nekom nižerazrednom obliku.

 

Ko misli "haha, izgubili su utakmicu jer su govnari", taj ne veruje u karmu nego sledi neko svoje nedefinisano sujeverje o zaludnom bogu koji nonstop redistribuira pravdu i nepravdu.

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Kakva sad ekipa sa foruma, zar se niste svi sa indignacijom svrstali među frankiste pošto Romi nije suđeno dovoljno nepostojećih penala da stigne minus šest, odnosno Sitiju nije bilo izmišljeno još pet golova? :cry: 

 

Meni je najiskrenije potpuno svejedno ko će za koga da navija, od mančesterskog taksiste do srpskog furunaša. Stvarno mi nije jasno odakle ideja da bilo koga boli dupe za izbor bilo kog neutralnog gledaoca.

 

Ako ti nije jasno procitaj malo postove ostalih Bazendzija na forumu.

Link to comment

 

Just now, John Coltrane said:

Ako ti nije jasno procitaj malo postove ostalih Bazendzija na forumu.

 

Ceniš da ih je tvoja odluka da staneš uz Madriđane tako teško pogodila? :unsure: Meni nekako deluje da bi tog šaljenja™ i potprckavanja bilo čak i da si stao uz LFC. Ili nedajbože, ostavio nas u neizvesnosti da premišljamo kom li ćeš se carstvu prikloniti...

Link to comment

Ucite o strpljenju od navijaca Liverpoola. Trebace vam.

 

Inace nas mudri narod kaze:

Tesko ribu u vodu ... ili onu cuveniju: Kud svi Prslini, tu i mali ...

 

 

Link to comment
31 minutes ago, radnik said:

Ucite o strpljenju od navijaca Liverpoola. Trebace vam.

 

Inace nas mudri narod kaze:

Tesko ribu u vodu ... ili onu cuveniju: Kud svi Prslini, tu i mali ...

 

 

 

Не спомињи ме, тешко ми да не одговорим, а у жалости сам због скорашње смрти Бога фудбала. Онакву утакмицу да изгуби... Ах. Свему лепом дође крај, па и његовом низу освојених трофеја. Умро је, признајем и једино што ми преостаје је да узвикнем ¡Viva la muerte! 

 

А и ¡Hala Madrid! наравно. :nobles:

Link to comment
6 hours ago, copkillah said:

6agrPN0.jpg

 

lepo prizivaju sebi nesreću.. karma retko kada ostaje dužna :lol:

 

 

5 hours ago, porucnik vasic said:

Још да запевају курва гаси се, и то је то...

 

@Weenie Pooh

 

Ajmo jos jednom. Ovo su reakcije ovdasnjih Bazendzija na verovatno najnebitniju temu za iste u ovom trenutku. A ti sad nastavi da spinujes, od volje ti.

 

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

 

 

@Weenie Pooh

 

Ajmo jos jednom. Ovo su reakcije ovdasnjih Bazendzija na verovatno najnebitniju temu za iste u ovom trenutku. A ti sad nastavi da spinujes, od volje ti.

 

 

Kao prvo, razdvoj ovo moje od vasićevog molim te

 

Kao drugo, mnogo si touchy kada je MU u pitanju, podelio sam ovde nešto što se i inače deli na temi kada se naleti negde na internetu. Sve shvataš previše bukvy i opusti se malo :)

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Kao prvo, razdvoj ovo moje od vasićevog molim te

Što da razdvaja kad ga bockate i jedan i drugim po istim (realno šupljim) osnovama?

 

Meni je ipak još luđe od vašeg hnje hnje humora to što JC em propisuje o čemu bi bazendžije trebalo da pišu u ovom istorijskom trenutku, em preti navijanjem za Real kao da to nosi ikakvu težinu :D

Link to comment

Пелегрини споразумно раскинуо уговор са Кинезима, наводно сутра потписује трогодишњи уговор. Први трансфер који се најављује је Јаја, чисто ако нам зафали четрдесетогодишњака из Шитија. 

Надам се да није тип који би прихватио посао без пристојног трансфер буџета и слободе да сам руководи доласцима и одласцима. 

Link to comment

Nije bilo upućeno njemu već celom forumu i nije bockanje već deljenje stanja uma nekih navijača iz komšiluka™. Ako se neko prepoznao u tome, to je već problem te osobe.

 

A što se tiče navijanja za Real, svako je dobrodošao da to uradi i ja to podržavam, štaviše bilo bi bezveze da svi navijaju za Liverpul. Takođe, lepo je i da svi poržavači™ Reala sačuvaju sebi napismeno jedan tako užasan momenat u svom životu :lol:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...