Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

strašno je na šta je došao junajted, nisu imali ovoliko bukovine u timu mislim još od 80-ih. chelsea makar ima hazarda.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 minute ago, Jeremija said:

Kad je beg bio cicija?

 

 

Sad sam hteo da pocnem da nabrajam koga smo sve doveli od odlaska SAF-a i dolaska RVP-a, ali nemam snage.

Kad je skupim, doci cu sledeci put na ovaj topic

Link to comment

Cestitke 189 i nepravedno zapostavljenom Bustinu.

 

Dosta je bilo onih ludila i vracanja protiv Sitija, Chelskija, Felaini u 90tom protiv Arsenala, perfektno lupanje Livea u top formi, zakljucno sa pobedom protiv Tottea i pored ranog gola Alija u FA kupu. Jednostavno balvani ne mogu bolje, a (ko za kurac) zvezde ne igraju nista (svi pljuju Pogbu, niko slovo protiv Aleksisa da napise).

Mozda je i bolje sto nisu uzeli trofej koji bi dosao kao alibi Murinju za losu igru.

 

edit: Jedina osta je zal sto smo izgubili trofej protiv ovako letargicne ekipe koja je bila i u rezultatskom, ali i igrackom rasulu.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Čestitke 189-tki i Bustinu. Čestitke i Alexisu - znao sam da za ispadanje u Ro16 Lige prvaka nije morao napuštati Arsenal, ali tek sad skontah da je htio osjetiti kako to izgleda izgubiti meč FA Kupa na Wembleyu. :fantom:

 

Mourinho iskusno izgubio FA Kup, zna da kup nije spasio ni Van Gaala niti Wengera. I Conteu se sprema svilen gajtan.

Link to comment

Мора Секта да уложи још једно пола милијаеде фуната. Тек мало мање од комшија.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Ovdje kažu da će Fekir najvjerovatnije u Liverpool.

Је ли чему тај?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Upravo asistirao Depaju za 1:1 protiv Nice, jure pobedu za LŠ.

Pisalo se vec, ne pratis Vasicu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Cito pre nekog vremena pocetak teme (transferi kad su bili) i middle se sprda... Salah za 40 u Liverpool, a D.Costa za 40 u Juve :D  neka tako bude  sa ovim Fekirom i svi srecni .

 

Link to comment

Ne bih se uopšte žalio na alžirsku kesu™, jedini je problem što sam već isprojektovao da Mane preuzme Kutinjovu desetku, da bude prednja linija #9 #10 #11. Iza vezni red #5 Wijnaldum #7 Milner #8 Keita, pozadi #6 Lovren i #4 VVD. Onda ostaje još samo da se bekovi numerički upristoje, i sve kako treba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...