Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

10 minutes ago, Weenie Pooh said:

A koga da gurne levo, Darmijana?

 

Ne mora Darmijana, moze Matu da prebaci. Ili moze da prebaci igru udesno, ili Marsijala vise ka sredini... Ovo sto su radili je cista besmislica, jos kad centriraju lopta ima los ugao za udarac glavom i ide ka Kurtoi.

 

Murinjo i Konte igrali igru "ko ce koga da prejebe iz kontre" i Murinjo izgubio tako sto je izabrao glupaka da mu brani kontru.

Edited by Malvo
Link to comment

Zasluzeno. Imali smo nekih 20 minuta u drugom kada je izgledalo da mozemo nesto da napravimo ali to je nedovoljno. A kao sto sam i pretpostavljao, oni su izgledali i kao da vise zele pobedu

Link to comment

Realno smo kurac. Dan kada Young i Valencia ne budu poceli utakmicu kao bekovski tandem cu slaviti

O Jonesu necu ni da pocinjem

Edited by Giggsy
Link to comment
Zasluzeno. Imali smo nekih 20 minuta u drugom kada je izgledalo da mozemo nesto da napravimo ali to je nedovoljno. A kao sto sam i pretpostavljao, oni su izgledali i kao da vise zele pobedu
Ma nisu, bili su go kurac i oni
Link to comment

Nadam se da je ovo zadnji put da u nekoj ozbiljnoj utakmici počinjemo sa Lingardom i Rašfordom, OK igrači, ali daleko od onog nivoa koji je potreban ako hoćemo da osvajamo PL ili CL.

Link to comment
1 minute ago, renne said:
3 minutes ago, MancMellow said:
Zasluzeno. Imali smo nekih 20 minuta u drugom kada je izgledalo da mozemo nesto da napravimo ali to je nedovoljno. A kao sto sam i pretpostavljao, oni su izgledali i kao da vise zele pobedu

Ma nisu, bili su go kurac i oni

 

 

+1, ali su učačkali gol, i (od)branili se.

Link to comment

Čestitke 189. Zasluženo, još ste oštećeni za penal, a i da je dosledni Oliver dao Džonsu crveni ne bi se niko mnogo bunio.

 

Nadam se da će se neko naljutiti i šutirati Murinja nakon sezone bez trofeja, ali mislim da ćemo ga gledati još jednu. Taman da Poku dosadi.

Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

Nadam se da je ovo zadnji put da u nekoj ozbiljnoj utakmici počinjemo sa Lingardom i Rašfordom, OK igrači, ali daleko od onog nivoa koji je potreban ako hoćemo da osvajamo PL ili CL.

 

A i sa Pogbom, realno. Onaj tragičan promašaj glavom posle kornera kad je neobjašnjivo ostao sasvim sam, tako se ne osvaja ni PL ni CL :fantom: 

 

Moraće velika rekonstrukcija, jedno pet-šest igrača od po 100 miliona.

Link to comment

Pa realno, biće par igraca po 100M, pogotovo ako Smorinjo ostane. MU nije problem da plati, zaradice i na tim kupovinama, ali to nece rijesiti nikakvu igru. Danas da je MU uvaljao jedan umjesto plavaca, bilo bi - OK, to je taj takticki genije, sve drzi u svojim rukama, bog fudbala. Imao je ovakvih bar 4-5 utakmica u sezoni gdje smo prvi dali gol. Ma ispušen kurac jednostavno, ne znam ko ga ne bi pročitao.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

A i sa Pogbom, realno. Onaj tragičan promašaj glavom posle kornera kad je neobjašnjivo ostao sasvim sam, tako se ne osvaja ni PL ni CL :fantom: 

 

Moraće velika rekonstrukcija, jedno pet-šest igrača od po 100 miliona.

 

 

Kad je beg bio cicija?

 

Link to comment

Završišmo i sa ovom sezonom žetve trofeja. 

 

Čestitke konteu na FA kupu, liverpulu na finalu lige šampiona, murinju što je nekako i dalje trener junajteda...i naravno meni na svemu ostalom!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...