Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Rasford desno kao da je corav, treba da igra Mata (kakav je da je), a o Marisalu da ne pricam. Ovako bez klasicnog spica ne bi pripretili ni vecoj buraniji.

Link to comment
3 minutes ago, Ruxin said:

Junajted ima 0 šuteva u okvir gola. :isuse:

E moj klope, ko je nama drugi u ligi...

 

Da se nadovožem na arleta - spominje se da se bijemo sa spursima oko de ligta. Meni je to iskreno iznenađenje jer sam očekivao samo jorginha i mahreza u ovom prelaznom, ali videćemo ima li tu istine. Moguće da pepara planira da zaigra ozbiljnije 3-5-2, što je manje-više bio plan pre povrede mendija.

 

 

Pa bolje sto su drugi... zamisli da su 4. bio bi spin sledece evo smo treci, napredak trt-mrt 

Ne zameri ko je de ligt? 

Link to comment
3 minutes ago, radnik said:

 

Ne zameri ko je de ligt? 

 

Štoperska senzacija iz ajaxa, dete, 18 godina. Spominje se skromnih 60-ak mil.

 

Btw ima li šanse da murinjo popije korpu kad izgubi ovo? Pitam za brendana :fantom:

 

Edited by Ruxin
Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

Rasford desno kao da je corav, treba da igra Mata (kakav je da je), a o Marisalu da ne pricam. Ovako bez klasicnog spica ne bi pripretili ni vecoj buraniji.

 

Ne vredi, ja se ne secam kad je Mati dao sansu od pocetka na ovakvoj utakmici. Ali me podseca na Moyesovu sezonu kada je dosao bez spica na Old Trafford 

Rash radi ocekivano, treba nam Lukaku, ali pitanje koliko moze

Edited by Giggsy
Link to comment

Rasford vam ne sluzi nicemu pri ovom rezultatu. Lingard i ume nesto da smulja na malom prostoru, ali Rasford je izgubljen. Ne postoji razlog da Lukaku ne udje odmah umesto njega, Konte ce se zabiti u 20 metara i zavrsiti utakmicu u petercu.

Edited by Malvo
Link to comment
Just now, renne said:

MU ni protiv najslabijih nume protiv bunkera

 

 

Da, jako teško, možda baš zato što igramo igrače poput Rašforda i Lingarda, koji ipak nemaju neki potencijal. Dva odlična krilna igrača, ili dva dobra, napadački nastrojena full-backa, i bila bi druga priča.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...