Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ne lupetaj Copi, Bakojoko pao cim je osetio Maticevu ruku.

A što su ovi zapenili, da ne bi crveni za ovo?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zagrlio ga je, tj obuhvatio. To o čemu ti pričaš bi imalo smisla da je recimo stavio ruku na leđa ili rame.
Link to comment
Zagrlio ga je, tj obuhvatio. To o čemu ti pričaš bi imalo smisla da je recimo stavio ruku na leđa ili rame.


I pustio na vreme. Pogledaj ponovo. Nije Bakajoko pao zbog "zagrljaja" nego zbog ko fol guranja.


Btw Azarov for primanjem je savršenstvo fudbala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Realno je ispao glup onoliko koliko i izgleda kad ga pogledas. Prvo ono povlacenje unazad gde je mislio ko zna sta, pa onda i start. Tu se uklizava pravolinijski i da se blokira, ako moze i jednom nogom iznad druge. Ovo gde pokusava da cusne loptu u korner je idiotizam.

Link to comment
Ne razumem zasto ga nije pustio da puca. Ako je neko golman ko moze da odbrani iz tog ugla to je DDG...glupost
Mislim da ne bi uspeo ni da šutne
Ali me vredi kad je glub ko tocilo
Link to comment

Malo štiva za poluvrijeme.

 

Kod nas:

 

-Arteta izgleda nadomak dolaska, imaće ulogu kao i svaki evropski trener, umjesto klasičnog engleskog menadžerisanja,

 

-uz njega dolazi i Sokratis Papastathopoulos, stoper Borussije Dortmund (jer smo doveli kao glavnog skauta lika koji zna za 20 igrača),

 

-puno bivših igrača se spominje za staff, Cazorla, Henry, Pires,

 

-Wilshereov agent ga ponudio PSG-u.

 

Pellegrini dolazi kod Praslina.

Link to comment

Shit on a stick prvih 40 minuta, hvala Filu Džonsu što smo videli bar nešto osim rvanja i pasova protivniku u noge.

Link to comment

Junajted ima 0 šuteva u okvir gola. :isuse:

E moj klope, ko je nama drugi u ligi...

 

Da se nadovožem na arleta - spominje se da se bijemo sa spursima oko de ligta. Meni je to iskreno iznenađenje jer sam očekivao samo jorginha i mahreza u ovom prelaznom, ali videćemo ima li tu istine. Moguće da pepara planira da zaigra ozbiljnije 3-5-2, što je manje-više bio plan pre povrede mendija.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...