Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Nogobuljirali smo Kolinsa. Slažem se da on više ne može da bude kvalitetan PL štoper, što zbog učestalih povreda, što zbog krštenice, ali način na koji je to urađeno je sramotan. Nakon 11 godina u klubu zaslužio je više od maila kojim se obaveštava da je slobodan da potraži drugu sredinu. 

 

Link to comment

A kako će bez menadžera? 

 

Trebalo je Kolinsa da zaduže da kao veteran uruči Mojesu zahvalnicu, a istovremeno i Mojes njega da šutne. - Hoćeš ti prvi? - Ne, kaži ti. - Ajdemo na tri.

Link to comment

Стварно су му само послали мејл? Какви говнари. Мене, бре, у Србији блам од тога како се један озбиљан, традиционални клуб води, како се немилице распродају и трагови неког некадашњег шмекеризма, а могу мислити како је људима који су прави навијачи, већ генерацијама уз Вест Хем. 

 

У ствари знам како им је: као мени са Србијом. 

Link to comment
9 minutes ago, Прслин said:

Стварно су му само послали мејл? Какви говнари. Мене, бре, у Србији блам од тога како се један озбиљан, традиционални клуб води, како се немилице распродају и трагови неког некадашњег шмекеризма, а могу мислити како је људима који су прави навијачи, већ генерацијама уз Вест Хем. 

 

У ствари знам како им је: као мени са Србијом. 

 

Jesi bre malerozan, cega se god dohvatis... :p

Link to comment
16 minutes ago, Meazza said:

Jesi bre malerozan, cega se god dohvatis... :p

 

Sad će pred finale da obznani kako ustvari navija za LFC, pa može odmah da se kruniše Real.

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Sad će pred finale da obznani kako ustvari navija za LFC, pa može odmah da se kruniše Real.

 

Ne verujem, posto cu ja ovog puta navijati za Real a ja sam jos crnji jinxer. :sad:

Link to comment

Bice gusto... Oni bi trebalo da su u daunu, ali i njima je, jos i vise nego nama™ ovo prilika da bar nesto urade ove sezone, posebno sto nisu usli ni u top4. 

Link to comment

Veliki je hendikep neigranje Lukaku, a i što reče Manc, njima je ovo bukvalno jedina šansa da kako-tako spasu šta se spasiti može od sezone...

Link to comment

Ma, i nama je da se ne lazemo. Jeste CL razlika, ali spucali smo 800 milijardi u zadnjih pet godina da sad cekamo FA cup da nam spase sezonu

Link to comment

Nama je sezona super, drugi smo, preko 80 poena posle pola decenije, nema tu spasavanja sezone, dok je kod Čelzija ipak drugi slučaj...

 

 

Sad će Arlo da se naljuti, ali (barem meni) je to što se Arsenal naosvajao FA kupova malo devalviralo takmićenje...  :lolol:

Edited by Jeremija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...