Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Да л' Сандерленда, да л' Портсмута. 

 

А они бар нису продали стадион. 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Мојес је зрео за ресетовање у неком Ипсвичу или Нотингем Форесту, јесте л' нормални. 

 

Иначе, на Рафином да сам мјесту, не бих мрдао из Њуке. Није он више реално за велике клубове, а тамо је већ навикао, могао би да веже више сезона и уигра тим за неку Европу некад. Додуше, не знам шта им је с управом, али опет.

Link to comment

Pep i txiki dali blagoslov arteti. Podržavam, biće zanimljivija NBA. Još da se brendan vrati u čelzi i svi će imati kul trenere osim onih, a i sa njim je realno zanimljiva liga (ako nije već fudbal).

 

Mada ne znam ko tu može da ozbiljno konkuriše sledeće sezone osim klopa,  a sve što on može i jeste da konkuriše. Ali kontam da je dugoročno vrlo dobra stvar što je pep podigao lestvicu. Kraktoročno se nadam da ne uzmemo baš pre nove godine, valjda će se neki junak držati makar do februara.

 

 

 

 

Link to comment
11 hours ago, Прслин said:

Мејкују апроач већ пар година. Прошли пут је све било готово, па је пар сати пред потписивање уговора добио понуду од Реала. Не верујем да ће се то сада поновоти.

 

Антипатичан ми је Рафа. Тврдоглав је, форсира земљаке по сваку цену, није баш да уме са људима, а у зениту је био баш давно, негде у време када је у Вест Хему играо Сергеј Ребров....  Никакав посебан апгрејд у односу на Мојесару. Са друге стране, после оволико година у Њуци навикао је да послује са дебилом менаџером, а и лојалан је као пас. Најважније је што тешко да можемо да доведемо неког бољег од њега сада. А, руку на срце, искрено сумњам да можемо и њега.

Сад кад те спопадну ови млађи Скузери...:s_c:

Link to comment
15 minutes ago, porucnik vasic said:

Сад кад те спопадну ови млађи Скузери...:s_c:

 

Млађи? На ППП? :laugh:

 

Ми на форуму имамо бајтове, бре, који су старији од Мејфлауера. Ко овде има млађи? Ја ћу ти кажем - нико! Фудбалска герузија. Можда овај Руксин, мада је могуће и да је инфантилан, јер ко осим Галагера и деце навија за Шити? 

Link to comment

Koм одељењу, полуотвореном или оном за наркотике? :Jova:

 

edit: Биће да је на затвореном пошто још ниси јавио:

 

 

Edited by Прслин
Link to comment

potpis pepare i odma' nema vise 300M za pojacanja.

mada njega verovatno ispalacuju u barelima i konjima...:fantom:

sto bi raca reko ''podizu se lestvice'':naughty:

 

Edited by cvrlle
Link to comment
4 hours ago, porucnik vasic said:

Сад кад те спопадну ови млађи Скузери...:s_c:

 

Sa debelim razlogom.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...