Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Ливерпул најпросечнији тим у последњих пола века. хихихихихихи

Link to comment
16 minutes ago, copkillah said:

moram da popunim vreme u narednih 10ak dana da ne poludim :lol:

 

 

 

lol, moderni navijači i njihove  statistike i skrinšotovi :fantom:

 

Nego hoće li salah igrati za osvajača lš dogodine, šta se priča?

Link to comment

Мејкују апроач већ пар година. Прошли пут је све било готово, па је пар сати пред потписивање уговора добио понуду од Реала. Не верујем да ће се то сада поновоти.

 

Антипатичан ми је Рафа. Тврдоглав је, форсира земљаке по сваку цену, није баш да уме са људима, а у зениту је био баш давно, негде у време када је у Вест Хему играо Сергеј Ребров....  Никакав посебан апгрејд у односу на Мојесару. Са друге стране, после оволико година у Њуци навикао је да послује са дебилом менаџером, а и лојалан је као пас. Најважније је што тешко да можемо да доведемо неког бољег од њега сада. А, руку на срце, искрено сумњам да можемо и њега.

Link to comment

U situaciji kad novom treneru nećete dovesti 4-5 igrača, nakon ne tako dobre sezone. izvjesna borba za opstanak i sledeće, Mojzi je bio sasvim, sasvim dobar lik. Uostalom obavio je posao zbog kog je i došao. Ozbiljan posao.

Link to comment

Ne znam zašto bi Benitez sranje situaciju sa vlasnicima u Njukaslu menjao za sranje situaciju sa vlasnicima u Vest Hemu. Život u Londonu nije dovoljno dobar odgovor.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...