Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, 189- said:

mislim da vecina boljih igraca iz ekipe misli kao on a da ovi ostali koji ni ne igraju ili igraju retko nisu ni toliko vazni jer ili nece biti tu sledece sezone ili nece ni igrati ni dalje. tj zabole ga sta misli 1 drinkwater.

 

da je tako, on bi vec odavno potpisao novi ugovor, posto je ocigledno da samo od njega zavisi da li ce ostati i koliko dugo. ponuda za novi ugovor je verovatno jos zimus stigao.

Ponuda je sigurno stigla zimus ali nije dovoljna, naravno. Treba mečovati Real, PSG, i ostale kontinentalne namiguše. Nemoj molim te da nasedaš na te priče po kojima je njemu bitniji (ne)kvalitet Denija Drinkvotera nego razlika između 300k nedeljno i 340k nedeljno.

 

4 minutes ago, 189- said:

itekako je korektan flejm prema upravi koji svake godine radi sve gori i gori posao. naravno da ih treba 'suptilno' prozivati po tome. a siguran sam da ni njima nije svejedno ako ih neki pundit kritikuje ili glavni igrac kluba.

on je najbolji igrac ekipe, jedan od igraca sa najduzim stazom u prvom timu, ako neko treba da poruci preko novina upravi, onda su to on ili azpilicueta. 

 

samo mu je prekipelo sto je klub opet tamo gde i pre dve godine i da sve treba ispocetka raditi da se napadne titula i sledece sezone.

 

Čoveče, zamišljaš da je Hazard razmaženi navijač, tvoj kolega sa nepostojeće stamfordske šipke, kome je prekipelo što klub čak godinu dana čeka titulu :isuse: i mora ponovo da gradi šampionski tim.

 

Glupo mi je da ističem očigledno ali Eden Hazard nije navijač Čelsija, isto kao što KDB nije navijač Sitija ni Salah navijač Liverpula. Zvone mu testisi i za Čelsi i za Abramoviča i za tisućsatnu patnju koju armija najvernijih trpi bez trofeja. On je profesionalni sportista koji bi samo da namlati što je više moguće para pre svoje trideset treće-četvrte. 

 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Bogalji-Majstori ... to je karate film iz detinjstva :D

Ne bi bilo lose da Roman malo zavrne slavinu i proda Hazarda, par sezona reorganizacije, oslanjanje na podmladak i tako to.

Link to comment

Jel istina da murinjo vodi bogalja vilijana, koji čak nije ni prvotimac u tom bogaljskom squadu?

Odlična je politika kupovina skupih krila od 30+ godina, sviđa mi se sve u vezi toga dugoročno :happy:

Link to comment

Uh, mislio sam da on košta dosta manje. Ovi moji kukaju što napoli traži 60 za jorginha.

Inače digli smo mi odavno ruke od freda. Ako ne jorginho onda valjda weigl, koliko ja znam.

 

Ali drago mi je da murinjo i dalje najviše ceni pepov skauting. Nevezano za to, priča se da smo ozbiljno zagrizli za balotelija, spreman je da ponovo vaskrsne mmw :fantom:

Link to comment
35 minutes ago, radnik said:

Bogalji-Majstori ... to je karate film iz detinjstva :D

 

Да нису Безруки осветници? На енглеском Crippled Avengers? Мој фаворит у филмској индустрији, милион пута бољи од Трећег човека и сличних срања. Један слеп, други глув, трећи ретард, четврти нема ноге... Једино што сви Безруки осветници имају су - руке. 😂

Link to comment
3 minutes ago, radnik said:

Mislim da je bas ovako tj. tako mi ostalo u secanju, engleski naziv ne znam. Ima svih tih, ali ima ih i bez ruku (sa nogama), pa jedan sa rukama (a bez nogu) mu okacen na ledja i tuce ovaj nogama, pa se okrene onda ovaj rukama itd.

 

Могуће је да ти ниси гледао ово ремек дело хонконшке кинематографије...

 

 

 

...него ову јефтину тајванску копију...

 

 

Link to comment
Just now, Прслин said:

 

Могуће је да ти ниси гледао ово ремек дело хонконшке кинематографије...

 

 

...него ову јефтину тајванску копију...

 

Editovah gore, izgleda da si u pravu. Ali ako je dolazio u bioskope, tesko da mi je promakao :D

Pogledacu 'original' kad stignem, da vidim hoce li me sta povuci ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...