Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

kaze hazard da ce produziti ugovor jedino ako se dovedu adekvatni igraci za klub kakav je chelsea.

 

konacno neko od igraca da to kaze i javno.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

47 minutes ago, 189- said:

kaze hazard da ce produziti ugovor jedino ako se dovedu adekvatni igraci za klub kakav je chelsea.

 

 

Znači odlazi u Real?

 

Link to comment

Malo šta je jadnije od kukanja kako saigrači nisu na tvom nivou.

 

Na primeru stanovitog W. Rooney od pre par desetak godina, videli smo kako ti povećanje plate momentalno menja percepciju nivoa na kom se saigrači nalaze.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Znači odlazi u Real?

 

+1

 

da, pametnije mu je da cuti dok mu dovode papu djilabodjija, miazgu, drinkwatera, zappacostu...a igrace iz prve postave prodaju direktnom rivalu.

Link to comment

Pa neka ide, široko mu polje, ali iz firme može da se ode i bez kenjaže po kolegama... posebno ako si sa većinom njih pre godinu dana uzeo titulu.

 

Posle će neko kao da se pita zašto Chelsea svake druge godine daje novom treneru šestogodišnji ugovor.

Link to comment
13 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa neka ide, široko mu polje, ali iz firme može da se ode i bez kenjaže po kolegama... posebno ako si sa većinom njih pre godinu dana uzeo titulu.

  

Posle će neko kao da se pita zašto Chelsea svake druge godine daje novom treneru šestogodišnji ugovor.

pa da zeli otici, cutao bi i otisao bi, ali posto to nije slucaj stavlja do znanja upravi da dovedu kvalitetne i sposobne igrace koje novi trener bude zeleo.

 

ti vidis ovu izjavu kao flame po igracima, sto je ok, ja je vidim kao flame po nesposobnoj upravi.

Link to comment

Nije bitno kako je ti ili ja vidimo, bitno je da li će je njegovi saigrači doživeti kao prozivku... a mislim da tu nema mnogo dileme.

 

Hazardu samo od uprave zavisi iznos sledeće ponude za produženje ugovora. Ako ga to zadovolji, biće odjednom i uprava zlatna i igrači šampionski kalibar. Ako ne, otići će da sa madridske klupe sa zadovoljstvom gleda kako na njegovom mestu igra adekvatni Isco.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
10 minutes ago, 189- said:

pa da zeli otici, cutao bi i otisao bi, ali posto to nije slucaj stavlja do znanja upravi da dovedu kvalitetne i sposobne igrace koje novi trener bude zeleo.

 

ti vidis ovu izjavu kao flame po igracima, sto je ok, ja je vidim kao flame po nesposobnoj upravi.

 

Ни један ни други флејм нису коректни. Такве ствари се не говоре на сав глас, његово је да игра фудбал а не да саставља екипу или оцјењује рад управе.

Link to comment

pa dobro, nije on tu zaposlen na neodređeno movreme, da ćuti i radi. uostalom uvek je dobro da radnici pokažu inicijativu

 

zahtev mu je sasvim na mestu, jedino možda  nije morao da dođe do javnosti, ali to je i onako teško zadržati u 4 zida, sve i da hoće

Link to comment

Елем, Евертон. Био то Силва или неко други, нови тренер ће имати главни задатак да избалансира екипу и укомпонује талентоване клинце (Кени, Калверт Луин и Дејвис, Лукмана вратити из Лајпцига). Добро је да Руни одлази, надам се да ће тако и Шнајдерлин, Ешли Вилијамс, и још пар. Надам се да је клуб научио на грешкама од прошлог љета и да неће махнито бацати паре не гледајући да ли им неки играч треба или не треба.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
39 minutes ago, levi said:

pa dobro, nije on tu zaposlen na neodređeno movreme, da ćuti i radi. uostalom uvek je dobro da radnici pokažu inicijativu

 

zahtev mu je sasvim na mestu, jedino možda  nije morao da dođe do javnosti, ali to je i onako teško zadržati u 4 zida, sve i da hoće

 

+1

Link to comment
47 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nije bitno kako je ti ili ja vidimo, bitno je da li će je njegovi saigrači doživeti kao prozivku... a mislim da tu nema mnogo dileme.

 

Hazardu samo od uprave zavisi iznos sledeće ponude za produženje ugovora. Ako ga to zadovolji, biće odjednom i uprava zlatna i igrači šampionski kalibar. Ako ne, otići će da sa madridske klupe sa zadovoljstvom gleda kako na njegovom mestu igra adekvatni Isco.

mislim da vecina boljih igraca iz ekipe misli kao on a da ovi ostali koji ni ne igraju ili igraju retko nisu ni toliko vazni jer ili nece biti tu sledece sezone ili nece ni igrati ni dalje. tj zabole ga sta misli 1 drinkwater.

 

da je tako, on bi vec odavno potpisao novi ugovor, posto je ocigledno da samo od njega zavisi da li ce ostati i koliko dugo. ponuda za novi ugovor je verovatno jos zimus stigao.

 

37 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Ни један ни други флејм нису коректни. Такве ствари се не говоре на сав глас, његово је да игра фудбал а не да саставља екипу или оцјењује рад управе.

 

itekako je korektan flejm prema upravi koji svake godine radi sve gori i gori posao. naravno da ih treba 'suptilno' prozivati po tome. a siguran sam da ni njima nije svejedno ako ih neki pundit kritikuje ili glavni igrac kluba.

on je najbolji igrac ekipe, jedan od igraca sa najduzim stazom u prvom timu, ako neko treba da poruci preko novina upravi, onda su to on ili azpilicueta. 

siguran sam da je vec bilo ranije prica na relaciji najbolji igraci -> uprava i da to kao sto vidimo nije urodilo plodom, pa da se pokusava ovako.

 

nema istoriju nekorektnih i glupih izjava iako je belgijanac. samo mu je prekipelo sto je klub opet tamo gde i pre dve godine i da sve treba ispocetka raditi da se napadne titula i sledece sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...