Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Po mojoj logici uvek možeš da čekaš i zatežeš do poslednjeg trenutka, bio taj trenutak oko ponoći 15. ili 31. avgusta.

 

Licemerno je kriti se iza priče o nefer položaju PL u odnosu na kontinentalne lige :cry: ako svi vrlo dobro znamo da čitava ta klasa parazita u stvari hoće optimizaciju hajpa i pritiska na klubove svud po svetu istovremeno. Izbija im se iz ruku mogućnost da lupe kako, u slučaju da Birmingem ne podigne značajno svoju ponudu, njihov klijent već seda u helikopter za Santander. Cry me a river.

Edited by Weenie Pooh
@JC
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Btw dok prslin čeka da profesor doktor bog napravi više od lindelofa zmaja, jer ako se u nešto razume to su defanzivci, ovaj već krenuo put wolverhamptona :sleep:

Link to comment
19 minutes ago, Ruxin said:

Ovako je najpoštenije, ko nije sposoban da završi na vreme njegov problem. Nije kao da su skratili prelazni, samo su pomerili tako kad počne sezone svi znaju na čemu su.

 

Da se glasa za ukidanje zimskog prelaznog možda bih čak bio i za to.

 

I meni je ovo okej, na papiru možda deluje da je nefer u odnosu na ostale lige, ali to samo znači da će oni koji žele da dovedu nekoga iz PL, to morati da završe znatno ranije.

 

Naravno, biće tu Barsa-Kutinjo forica i pritisaka ali će i timovi potencijalim bundžijama da kažu "ko ih jebe što to nisu završili pre 15, ćaozdravo". Liverpul je pokazao prošlog leta da to može tako, kolike god pare bile u pitanju.

 

Link to comment

Meni je ovo sasvim OK i u duhu naše "magla u Kanalu, Kontinent odsječen" filozofije.:nobles:

 

Navodno Arsenal ponovo lovi Serija iz Nice.

Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

 

I meni je ovo okej, na papiru možda deluje da je nefer u odnosu na ostale lige, ali to samo znači da će oni koji žele da dovedu nekoga iz PL, to morati da završe znatno ranije.

 

 

Englezi ce moci prodavati igrace posle 15og, ali nece moci kupovati.

Link to comment
25 minutes ago, MiddleClass said:

 

Englezi ce moci prodavati igrace posle 15og, ali nece moci kupovati.

 

A ja upravo o tome pričam, jer nijedan Englez neće hteti da prodaje posle 15. jer ne može da nadoknadi odlazak tog igrača.

 

 

Link to comment
50 minutes ago, John Coltrane said:

Everton otpustio Sema uz kovertu od 6mil£? Wtf


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...