Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

14 minutes ago, radnik said:

@levi

Naravno da je izbor, kao sto su ti nekad birali zenu pa je posle zavolis i emocionalno se uneses. Tako i ovde, neminovne su emocije ako si normalan, plus sto sam im ja ucitao i malo levicarenja, stalno glasaju za laburiste, samo mesto nekad bilo lepo za zivot, sad prilicno osiromasilo, taman ko Srbija itd ...

 

SAVE_20180513_193454.jpeg

Link to comment
18 minutes ago, copkillah said:

 

 

 

Meni bolja ona Owenova

 

Quote

"You’re on your own out there with ten mates."

 

Link to comment
25 minutes ago, Meazza said:

A zato vas Prslin mrzi... :) 

 

”А сошијализм ај билив ин”, што ће рећи ”не кењајте, комуњаре, проваљени сте”. 

 

Драги...

 

...Руксо, честитке још једном на титули. Покидао је Гладиола, ово је била сурова доминација. Највише бодова, највише голова, 19 разлике... Риспект. 

 

...пор. Васићу, копи, цврлле и остали скаузери, Клопари наклон до пода за најбоље текме ове године. Надам се да ћете следеће године бити још јачи и да ћете имати чему да се радујете. Заслужили сте.

 

...Арле, сада лаганезе уз ТВ и понеку уживо и лагано у будућност у којој ти желим да бар четири пута дуже од Арсена будеш са Арсеналом. 

 

...189, ух. Само да пожелим да ти се ова сезона не понови.

 

...Меркуцио, срећно на новом стадиону и да не продате Кејна. Ја за младост навијам и највише бих волео да Вест Хем буде првак, али ако не може да се ви и Ливерпул крљате за титулу. Ко зна, можда тако и буде.

 

...секташи, хвала што сте ми омогућили да осетим како је детету из првог брака када га ћале доведе у нову породицу са гомилом браће. Океј сте скроз, надам се да ће Мурињо да вам потраје јер ми је лепо у вашем друштву, али никада не заборавите да ћу вас продати оног секунда када Бог фудбала не буде више код вас. На томе вам се унапред извињавам.

 

...поштовани навијачи нејгеј клубова, преживесмо, браћо! Нема нико што се пали на оне слепурде што су заслужено изгинули, према томе сви имамо шта да славимо.

 

...браћо чекићари, догодине наших 40 бодова, 17. место и да певамо.

 

...Мидл, брате, нека нам је срећна још једна година у којој ће Бог фудбала показао доминацију над Земљанима. Штета што је ванземаљцима било дозвољено да играју и истој лиги.

 

Хвала свима на дружењу, видимо се на следећој страни вероватно пошто стално нешто кењам. 

Link to comment

Pošto je prvenstvo završeno, malo transfer vesti, ovog puta od Duncana Castlesa (u Timesu), znači straight from the horse's mouth:

 

 

 

 

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...