Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Arsene se oprostio pobjedom kod Chapmanovog Huddersfielda. Prigodan kraj. Gol za pobjedu dao posljednji igrač kojeg je kupio, Aubi je to bio 10.gol u ligi, a debitovao je u februaru.

 

Iduće sezone uzimamo titulu Pepu ispred nosa, Arteta diže pehar u debitantskoj sezoni.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Just now, Jean-Luc Picard said:

Evo ja jesam emocionalno umešan. Neuporedivo više nego kad je u pitanju jedan od dva blizanca za kojeg sam nekad navijao. 

 

Ma nisi, samo misliš da jesi, sad će da ti objasne.

 

Kao ono kad vernici trube kako je svaka moralna osoba u stvari vernik, samo umišlja da je ateista, jer bezbožnički moral ne postoji.

Link to comment
6 minutes ago, Ruxin said:

Slavim od januara, istrošio sam se.

 

Johne oprosti, ponekad skroz smetnem sa uma da je taj pep vs žoze narativ odavno umro. Imaš pravo da zvuči pomalo smešno potezati murinja u kontekstu modernih fudbalskih tokova. :fantom:

 

 

Dnevna doza ruxinizma :D  Moram specijalno za Aleksandra izguglati kad sam patentirao taj izraz.

 

Danas ti oprastam zbog svecarske atmosfere, ali od sutra odjebi :fantom:

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Evo ja jesam emocionalno umešan. Neuporedivo više nego kad je u pitanju jedan od dva blizanca za kojeg sam nekad navijao. 

+ beskonacno

liverpool mi je skoro 2 puta nedeljno u kuci, cak i zena gleda.... pomeramo tj. ona uklapa posete i druzenja tako sto me pita kad je utakmica :D

arene nemam i ne pamtim kad sam pogledao mec domaci, partizan kao klub je prosto nestao tj. distancirao se prvih godina ovog veka, ne reagujuci na bljutavstine koje su nazovi navijaci kacili po onoj tribini ... od tada krocio nisam tamo, a vec godinama uopste i ne pratim rezultate.

Link to comment
18 minutes ago, copkillah said:

 

Iskreno veruješ u to ili zajebavaš mučene Skauzere? 

 

Verujem da će Liverpool teško da ga zadrži ako neki od bogatih klubova odluči  da ga po svaku cenu dovede. A ne verujem da je on sad nešto preterano odan Liverpulu da bi odbio takvu ponudu.

Kapiram da je 50/50 šansa za odlazak

Edited by Mercuzzio
Link to comment
12 minutes ago, radnik said:

+ beskonacno

liverpool mi je skoro 2 puta nedeljno u kuci, cak i zena gleda.... pomeramo tj. ona uklapa posete i druzenja tako sto me pita kad je utakmica :D

arene nemam i ne pamtim kad sam pogledao mec domaci, partizan kao klub je prosto nestao tj. distancirao se prvih godina ovog veka, ne reagujuci na bljutavstine koje su nazovi navijaci kacili po onoj tribini ... od tada krocio nisam tamo, a vec godinama uopste i ne pratim rezultate.

Ma naravno da smo mnogi emocionalno umešani u strane klubove... Ja sam jebeno emocionalno umešan i kad igraju Pittsburgh Steelersi, a kamoli LIverpool za koji navijam od kad znam za fudbal, otprilike... Eno, cela ekipa koja prati Američki fudbal... Probaj Teacheru ili Freaku da objasniš da oni samo tripuju da navijaju za tamo neke amerikanske™ klubove...

 

Ima ovde ljudi koji ne kontaju da smo se neki ložili na Englesku kulturu pre 30 godina, jer nam je to bio izlog u svet... Vojvodinu sam prestao da pratim intenzivno pre jedno 10-ak godina, a potpuno od kad je umro Bata... Pogledam ponekad rezultat i to je to...  A Liverpool gledam svaki put, kad sam u mogućnosti... AKO sam na putu, vijam streamove ili tražm negde gde ima da se gleda...

 

A što se Rukse tiče, danas toliko maše patkom, kao neki egzibicionista u parku... Ljudi prolze pored i gledaju koju mu je, a on i dalje maše patkom i viče kako je njegov najveći... Tužno sve to...

 

 

Link to comment

Ja idem u crkvu da se pomolim za pepovo zdravlje svaki put kad igra siti. Nisam vernik pa svratim usput i do džamije, za svaki slučaj.

Prvog sina ću nazvati sundžihai. Ako bude čerka onda darius vasel...

 

Ko sirotinja, daj 5 emocionalnih investicija!

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

A što se Rukse tiče, danas toliko maše patkom, kao neki egzibicionista u parku... Ljudi prolze pored i gledaju koju mu je, a on i dlaje maše patkom i viče kako je njegov najveći... Tužno sve to...

 

Ali moj i jeste najveći u istoriji, verovatno neće biti većeg u narednih par decenija. :sad:

 

Kakogod, vidim da ste krenuli da se ljutite a to mi nikad nije cilj, suprotno mišljenju zlih jezika. Idem, ne bih da upropastim ovaj sveti troficfreni dan...srećan kraj NBA sezone svima koji slave!

Link to comment
15 minutes ago, radnik said:

+ beskonacno

liverpool mi je skoro 2 puta nedeljno u kuci, cak i zena gleda.... pomeramo tj. ona uklapa posete i druzenja tako sto me pita kad je utakmica :D

arene nemam i ne pamtim kad sam pogledao mec domaci, partizan kao klub je prosto nestao tj. distancirao se prvih godina ovog veka, ne reagujuci na bljutavstine koje su nazovi navijaci kacili po onoj tribini ... od tada krocio nisam tamo, a vec godinama uopste i ne pratim rezultate.

 

nema to veze, i sponzoruša je sa sponzorom dva puta dnevno ako treba, ali to nema veze sa emocijom, nego sa izborom. Liverpool je tvoj izbor, kao što je ruxinov izbor City, čisto da vam pokaže kako izgledate kad se uživite u emocionalu investiranost. ako vam nije bilo dovoljno  jasno posle onog snimka debelog Malezijca u dresu Manutda na tribini sa emocionalno angažovanim Malezijcima u dresovima Liverpoola 

 

Link to comment
22 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Verujem da će Liverpool teško da ga zadrži ako neki od bogatih klubova odluči  da ga po svaku cenu dovede. A ne verujem da je on sad nešto preterano odan Liverpulu da bi odbio takvu ponudu.

Kapiram da je 50/50 šansa za odlazak

 

5/95, da budem precizniji 

Link to comment
14 minutes ago, levi said:

 

nema to veze, i sponzoruša je sa sponzorom dva puta dnevno ako treba, ali to nema veze sa emocijom, nego sa izborom. Liverpool je tvoj izbor, kao što je ruxinov izbor City, čisto da vam pokaže kako izgledate kad se uživite u emocionalu investiranost. ako vam nije bilo dovoljno  jasno posle onog snimka debelog Malezijca u dresu Manutda na tribini sa emocionalno angažovanim Malezijcima u dresovima Liverpoola 

  

 

Drugim recima, ti bolje znas sta drugi, tebi sasvim nepoznati ljudi u stvari osecaju od njih samih? Kul je to. :) Pretpostavljam da i omiljeni bend mora biti iz Srbije ili to vazi samo za fudbal? Sta je sa filmovima i piscima? 

Edited by Meazza
Link to comment

@levi

Kako nema veze? Ili tebi nesto drugo smeta i ne umes da docaras sta ili ja ne razumem o cemu ti pricas. Izaberi sta ti vise odgovara :D nemam problem da ja ne razumem. Sponzorusa-sponzor moze paralela, ali emotivno ja sam sponzor, on moze da se i zaljubi. Klub hoce da zaradi, proda mi dres, zanima ga lova -> to je sponzorusa.

Naravno da je izbor, kao sto su ti nekad birali zenu pa je posle zavolis i emocionalno se uneses. Tako i ovde, neminovne su emocije ako si normalan, plus sto sam im ja ucitao i malo levicarenja, stalno glasaju za laburiste, samo mesto nekad bilo lepo za zivot, sad prilicno osiromasilo, taman ko Srbija itd ... sad se setih, pre 2 godine imao sam gadnu upalu pluca (mislio da mrem) i malo u sali, malo u zbilji kazem zeni ... aj mi obecaj ako za tvog zivota uzmu titulu, da ces doci sa nekom crvenom ruzom, obici me i reci mi :D 

Link to comment
17 minutes ago, Meazza said:

 

Drugim recima, ti bolje znas sta drugi, tebi sasvim nepoznati ljudi u stvari osecaju od njih samih? Kul je to. :) 

Suština

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...