Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Englezima nista ne fali. Jedino da budu velikodusni pa da u svoju ligu prikljuce Real, Barsu, mozda PSG, eventualno zbog blizine Ajax i prosire ligu na 22. A to ima ravno 0% sanse, slicno kao da napuste domace takmicenje.

Pa original skotski blizanci nisu hteli u PL iako su nudjeni.

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

2 minutes ago, Ruxin said:

Aman, jel se sablažnjavate nad imaginarnim scenarijom na 12 strana, ili postoji neka vest koja kaže da se to ozbiljno razmatra? Ako postoji daj link da iščitam. Ja nisam našao ništa osim da je čitava ta frka oko sastanka sa 7 klubova u vezi rekonstrucije svetskog za klubove.

 

Ma, pusti. Dosadno im bez PL pa ajde da necim nabijaju postove :fantom:

Link to comment

Kandidujem novu temu - jel da da bi bilo sranje kad bi fudbalere poraženog tima bacali u kavez sa slonovima koji su trenirani da igraju fudbal. Igralo bi se na 2 gola, 2 poluvremena u trajanju od po 30 min. Ako te slon pregazi nemaš pravo izmene.

 

Kuda ide ovaj fudbal, discuss

Link to comment
13 minutes ago, Ruxin said:

Kandidujem novu temu - jel da da bi bilo sranje kad bi fudbalere poraženog tima bacali u kavez sa slonovima koji su trenirani da igraju fudbal. Igralo bi se na 2 gola, 2 poluvremena u trajanju od po 30 min. Ako te slon pregazi nemaš pravo izmene.

 

Kuda ide ovaj fudbal, discuss

 

Zavisi od toga da li se primjenjuju pravila ofsajda iz 2014.godine.

Link to comment
49 minutes ago, Ruxin said:

Ajde opet da pitam, možda me neko udostoji ovaj put - ko vam ukida lige? Ja guglao, ali ne mogu ništa da nađem.

 

+1

 

Koji smaraci jbt.

Link to comment
28 minutes ago, Ruxin said:

Kandidujem novu temu - jel da da bi bilo sranje kad bi fudbalere poraženog tima bacali u kavez sa slonovima koji su trenirani da igraju fudbal. Igralo bi se na 2 gola, 2 poluvremena u trajanju od po 30 min. Ako te slon pregazi nemaš pravo izmene.

 

Kuda ide ovaj fudbal, discuss

 

E taman tako...

Link to comment

fudbal mora pod hitno da pređe na poene, i onda će biti još boljiji nego što je ikad bio. predlažem po poen za svaku stativu i prečku, pola poena za korner, gol glavom vredi dva, kroz noge 3 poena. žuti karton minus 1 poen, crveni minus 3, sky is the limit.

Link to comment

pa da, fantazi i futbol menadžer, neki hibrid, SMS-om biramo sastave i taktike i onda su treneri dužni da nas ispoštuju, menjamo igrače na poluvremenu, pravimo šort liste itd... biće boljije nego ikad ikad u istoriji istoriji

Link to comment

Ne znam za vas, ali ja sam prestao da gledam kad je nekom genijalcu palo na pamet da stavi prečke na golove 1875.

 

Fudbal nikad više nije bio isti posle toga.

 

 

Link to comment

+1

 

Plus što bi Rade Neimar kod Specijalnog ostavio trag otprilike koliko i Di Maria kod LVG.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...