Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

5 minutes ago, Jeremija said:

Da ne završi u Arsenalu?   :fantom:

 

A, ne, Silvestre je bio posljednji komad vašeg otpada koji smo primili. :fantom:

Link to comment
14 minutes ago, ArleKino said:

 

A, ne, Silvestre je bio posljednji komad vašeg otpada koji smo primili. :fantom:

 

Sačekaj jednu čitavu sezonu sa Mikijem, pričaćeš drugu priču...  :fantom:

Link to comment

Uđu Bosanac, Portugalac, i Španac u kafanu klub...

 

... i formiraju prvi stabilan trijumvirat u (novijoj) istoriji (fudbala).

Link to comment
5 hours ago, ArleKino said:

 

Da si ti meni živ i zdrav, New York Knickse niko nije ukinuo. :D Ni Tottenham (2 titule u 110 godina, zadnja 1961), da ne spominjem sad neke druge klubove koji se takmiče iako pola decenije i više ne mogu ništa osvojiti.

 

O razlikama izmedju evropskog i americkog sporta verovatno moze knjiga da se napise, a za Nikse sam cuo ali veruj mi da ne znam ni o kom sportu je rec i zasto si ih pomenuo, a mrzi me da guglam. :) Osvrnucu se na primere iz fudbala koje si dao - oni imaju malo veze sa hipotetickom situacijom u kojoj neki klubovi napustaju ligu sa tradicijom od preko sto godina, i to ligu u kojoj su giganti. Ja nisam pricao ni o kakvom gasenju nego o situaciji u kojoj bi ovi klubovi gorko zazalili sto su napustili ligu.  More importantly, propustio si da odgovoris na moje pitanje kako su to Brajton i Sanderlend vece cimanje od lige u kojoj postoji realna sansa da budes godinama u donjem delu tabele i igras sve same beznacajne utakmice tokom veceg dela sezone? Meni se cini da bi to dovelo do osetno manjeg profita za takve klubove.


 

Link to comment

Barcelona, Real, Atletico, Juventus, Roma, Napoli, Man utd, City, Liverpool, Chelsea, Bayern, PSG, Totenham, Arsenal, zbog stare slave  Milan i Inter. Eto, superleague neka pocne, a ostala sirotiljaTM neka si jebe ma**r. 

Link to comment

Ili to ili ubaciti te juventuse i ostale bajerne u čempionšip pa nek se sami izbore za status nba ligaša. Ali generalno da, ugasiti askolije i sva ta sranja, koga zabole...

Link to comment
12 minutes ago, Zico said:

Barcelona, Real, Atletico, Juventus, Roma, Napoli, Man utd, City, Liverpool, Chelsea, Bayern, PSG, Totenham, Arsenal, zbog stare slave  Milan i Inter. Eto, superleague neka pocne, a ostala sirotiljaTM neka si jebe ma**r. 

 

Super vesti za Fiorentinu, Lazio, Sevilju, Everton, Valensiju, Borusiju i Monaco. :thumbsup: Ali pod uslovom da gorepomenuti vise nikad ne prismrde nacionalnim ligama.

Edited by Meazza
Link to comment

To znaci izlazenje iz saveza i mnogo drugih nepovoljnosti samo ako se klubovi iz nac. liga ujedine. Takav raskol bi imao vrlo zabavne i dalekosezne posledice.

Link to comment

ma nema od toga ništa, osvajač lš će dobiti 3x manje love od ekipe koja je ispala u 2 englesku ligu, fifa bi morala da pronađe pijane milijardere da to zaživi a to znači kineze ili amere a to opet znači gomilu topovske hrane sa američkog i azijskog kontinenta u toj super ligi

Link to comment

Zašto ste uopšte započeli ko poslednji izađe nek ugasi fudbal priču ovaj put?

 

Ja vidim da se spominje nekakvo svecko za klubove koje bi se kao igralo jednom u 4 godine, ko vam drmo fiorentine?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...