Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Just now, copkillah said:

i normalno je da ga ismevamo zbog licemernih izjava, pobogu 



 

nije on licimur. on je strasno duhovit. samo, mi ne razumem njegov smisao za humor. jel tako @MiddleClass?

Link to comment

Није ту Мидл, сада ће да се врати. Ја га мењам и могу да вам, као одговор на Ваше питање, понудим једно искрено ”да”. 

Link to comment
8 minutes ago, Прслин said:

Није ту Мидл, сада ће да се врати. Ја га мењам и могу да вам, као одговор на Ваше питање, понудим једно искрено ”да”. 

 

hvala brt

 

Link to comment

Sekto, pitanje za vas, kada možemo da očekujemo da izađe vaš dres za novu sezonu? Vidim da je izašao treći, ali kada da očekujemo prvi? Hoću da uzmem na poklon pa da znam kada to otprilike mogu da izvedem.

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Sekto, pitanje za vas, kada možemo da očekujemo da izađe vaš dres za novu sezonu? Vidim da je izašao treći, ali kada da očekujemo prvi? Hoću da uzmem na poklon pa da znam kada to otprilike mogu da izvedem.

 

ako je za prslina racunaj slobodno da cu i ja da se ucipim :D

Link to comment
8 minutes ago, cvrlle said:

ako je za prslina racunaj slobodno da cu i ja da se ucipim :D

 

Може овакав тренерски величина XXXXL:

 

C9hw8WpXUAAPSXK.jpg

Link to comment
31 minutes ago, cvrlle said:

ako je za prslina racunaj slobodno da cu i ja da se ucipim :D

 

odlična ideja :lol:

 

hvala Jeremija, iskopaću

Edited by copkillah
Link to comment

Nema na čemu, znam kad sam kupovao da su mi rekli da one away dresove dobijaju tek u avgustu, tako da ako tako bude i ove godine, to ti se ne isplatii da čekaš...

Link to comment
57 minutes ago, copkillah said:

Sekto, pitanje za vas, kada možemo da očekujemo da izađe vaš dres za novu sezonu? Vidim da je izašao treći, ali kada da očekujemo prvi? Hoću da uzmem na poklon pa da znam kada to otprilike mogu da izvedem.

 

 

:mellow: Zašto? Ko ti je toliko skrivio? Kamo "12 koraka za odvikavanje"?

Link to comment

podsetimo se orginalne izjave o klovnovima, Alan Durban, menadzer Stokea, 1980. godine nakon poraza od Arsenala:

 

Quote

Who are we running soccer for? If you want entertainment, you could go out and get a bunch of clowns. If obtaining pleasure from matches is the only concern, then you could get rid of all the coaches and let the players go out and get on with it.

 

Link to comment

pri tom Murinjovi klaunovi i nisu "izjava" nego motivacioni govor u svlačionici, a svlačionica je eksluzivan prostor u kome ne važe ista pravila kao u spoljnom svetu. i to Nevil vrlo dobro zna, šta se priča u svlačionici, i da kad trenera pitaš da kaže šta je rekao igračima u svlačioici to znači da tražiš nešto sočno. a kad pitaš Murinja, znači da ćeš i da dobiješ nešto sočno

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

pri tom Murinjovi klaunovi i nisu "izjava" nego motivacioni govor u svlačionici, a svlačionica je eksluzivan prostor u kome ne važe ista pravila kao u spoljnom svetu. i to Nevil vrlo dobro zna, šta se priča u svlačionici, i da kad trenera pitaš da kaže šta je rekao igračima u svlačioici to znači da tražiš nešto sočno. a kad pitaš Murinja, znači da ćeš i da dobiješ nešto sočno

 

Kakav motivacioni govor, ovo protiv Sitija pre mesec-dva? To je repriza.

 

Midle i ja pričamo o post-game intervjuu 2014. posle LFC-CFC 0-2, kada se pojavio pre kamerama vičući "You wanted us to be clowns".

 

@MiddleClass Molim te, ja sam imao dobro dokumentovani desetogodišnji staž specijalnog mrzitelja pre nego što je on sa svojim malim ruskim konjićem herojski uspeo da spreči Brodgersa da uzme titulu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...