Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Па, да... Гробари Челзи због Бороте, цигани Ливерпул због клупских боја и доминације. Опште место наше генерације.

 

Али копи који се од оптужби да је Вучићу педеру скаузер брани тиме да је то олд њуз. :lolol:

 

Link to comment
16 minutes ago, Прслин said:

Али копи који се од оптужби да је Вучићу педеру скаузер брани тиме да је то олд њуз. :lolol:

 

nije on skauzer, sve dok ne plati kopiju clanarinu...:fantom:

Link to comment
1 hour ago, radnik said:

uklapalo se u pesmu, rima ... ja volim partizan, ja volim celzi i jebem mater cz

i bilo je nesto oko navijanja sto pomenu bradilko ... mislim bez pirotehnike, samo dlanovi i grlo. tako nesto.

 

Ovo mi je bilo uvek najsmesnije, kao da je to bila ekskluziva Chelskijevih navijaca, a ne posledica Tacerke.

Link to comment
9 hours ago, cvrlle said:

evo malo za ruxina i ove druge koji vole da se bave ciframa...:fantom:

 

uJvhPUMgn7Tug1ccsowPiWCXPrJT_F19c63h9TvA

 

Rispekt za liverpul, nisam imao utisak da su tolika sirotinja toliko zaradili prodavajući brendanove majstorske akvizicije. Mi trošimo solidno, ali imamo šta pokazati za te novce.

 

Neki drugi... :fantom:

Spoiler

giphy.gif

 

Edited by Ruxin
Link to comment
4 minutes ago, Giggsy said:

Ubijaj bre. Ima ti da dozivis jos jednu CL, pa onda da pricamo o nekakvom umiarnju

 

Danas pročitao na sportske net kako je nedugo nakon buđenja rekao "OK, na finale kupa neću uspjeti, ali trebao bih biti dobar za finale CL" :D

Link to comment
24 minutes ago, Mercuzzio said:

 

 

:laugh:

 

Какви цареви. A ово закуцавање на крају... :Hail:

Link to comment

Ovo je krajnje, krajnje diskutabilno bilo...

 

Liga gura Liverpool, nemaju poverenje u zadnje kolo i Klopa, pa preko Huddersfielda osiguravaju CL... :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...